انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز » وزن مناسب برای لیپوماتیک
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

وزن مناسب برای لیپوماتیک

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

وزن مناسب برای لیپوماتیک

بسیاری از مراجعین دکتر کاظم زرگری  که برای کاهش وزن با استفاده از روش لیپوماتیک مراجعه می کنند این سوال را مطرح می کنند که آیا وزن من برای لیپوماتیک مناسب می باشد یا خیر؟ یا آیا می توانم با این وزن زیاد نتیجه دلخواه خود را از لیپوماتیک دریافت نمایم یا خیر؟

لیپوماتیک

در پاسخ به این سوال باید این مطلب را ارائه کنیم که با توجه به BMI شاخص حجم بدن و سنجشی آماری برای مقایسه وزن و قد یک فرد، وزن ایده آل برای جراحی لیپوماتیک مشخص می شود. دکتر کاظم زرگری قبل از جراحی لیپوماتیک این شاخص را اندازه گیری می نماید و این شاخص مشخص می کند وزن و چاقی شما در چه وضعیتی قرار دارد و کاندیدای مناسبی برای لیپوماتیک می باشید یا خیر؟

ایده آل ترین عدد برای BMI بین 18 تا 24 می باشد که این میزان با توجه به قد و وزن فرد مشخص می گردد بالاترین از این عدد نشانگر این می باشد که شما دچار اضافه وزن و چاقی هستید. برای محاسبه BMI از فرمولی که در زیر به آن اشاره شده است استفاده می شود

BMI = (وزن بر حسب کیلوگرم) تقسیم بر (قد بر حسب متر به توان ۲)

حاصل نتیجه این فرمول اگر عددی بینی 25 تا 30 باشد فرد دچار چاقی و اضافه وزن می باشد در نتیجه افرادی که BMI آن ها بالاتر از 30 باشد دارای اضافه وزن هستند.

استفاده از روش لیپوماتیک برای افرادی که BMI آن ها بالاتر از 40 می باشد مناسب نمی باشد این افراد دچار چاقی خطر ناک می باشند و قبل از لیپوماتیک می توانند با استفاده از بالن معده و جراحی معده وزن خود را کم کنند و پس از آن از روش لیپوماتیک برای کاهش وزن استفاده نمایند.

نحوه انجام لیپوماتیک

در جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی با حرکات ارتعاشی سریع لوله کانولا تخریب می شوند در ابتدا برای انجام این کار بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و از طریق شکافی که جراح ایجاد می کند لوله کانولا وارد بافت چربی می شود و بدون سوزاندن چربی ها آن ها را تخریب می کند و از بدن استخراج می کند.

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button