بهترین جراح لیپوماتیک در غرب تهران

بهترین جراح لیپوماتیک در غرب تهران

 

در دنیای امروز بسیاری  از موضوعاتی که در گذشته به عنوان یک معضل شناخته می شد و راه حلی برای آن وجود نداشت، درمانی ساده دارد. تا همین چند دهه پیش مسئله تجمع بیش از حد چربی ها در ناحیه شکمی جزء آن دسته از مشکلاتی بود که رفع آن به سادگی امکان پذیر نبود. ولی این روز ها بسیار راه حل هایی وجود دارد که برای حل و رفع این معضلی که تعداد زیادی را دچار مشکل ساخته است، بکار گرفته می شود. در این مقاله قصد داریم یکی از رو ش های علمی و پزشکی که جهت خلاصی از چربی های اضافی در بدن وجود دارد نگارشی داشه باشیم. دکتر زرگری یکی از بهترین جراح لیپوماتیک نیز در ادامه اطلاعات مفیدی را در اختیارتان خواهد گذاشت.

بهترین جراح بینی در غرب تهران

لیپوماتیک؛ روشی مطمئن در جهت از بین بردن چاقی های  نگران کننده

همواره در تمام دوران ها بودند کسانی که با مشکل چاقی مواجه بودند و این مساله باعث شده که برخی از فعالیت های اجتماعی و فردی آنها روند طبیعی را نداشته باشد. اما به مرور زمان گویی این معضل روند صعودی داشته و بسیاری را به خود درگیر کرده است. حال اینکه این رشد تصاعدی معلول چه علت یا عللی می تواند باشد پژوهشی وسیع می طلبد. ولی یکی از احتمالاتی که وجود دارد سبک زندگی و رژیم غذایی این روزهای ماست. با توجه به افزایش مصرف غذا های فست فودی و استفاده از چربی های ناسالم بعید نیست که همین علت اساسی گسترش مسئله چاقی های بسیاری از افراد باشد.

خوش بختانه باید گفت به موازات تغییر سبک های زندگی و عادت های غذایی، در پزشکی نیز ما با پیشرفت هایی مواجه هستیم که می تواند در جهت رهایی از چاقی های نگران کننده یاری رسان طیف گسترده ای از افراد جامعه باشد.

روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های ناحیه شکم، پهلو وجود دارد که یکی از این روش ها لیپوماتیک است.

لیپوماتیک

در این روش درمانی و در مواردی زیبایی، چربی های زائد بدن در تمام نقاط بدن از بین می روند. در واقع با ایجاد حفره یا سوراخی در ناحیه ای از بدن دستگاه از طریق ورود به آن چربی های اضافی را از بین می برد. از نقاط مثبتی که می شود در این روش درمانی اشاره داشت این است که جزء اعمال سرپایی محسوب می شود و نیازی به استفاده از مواد بیهوش کننده ندارد. و دیگر نگرانی بانوان و آقایان این است که مبادا مجبور باشند دردی را در طول مدت درمان متحمل شوند. در اینجا باز هم نوید دیگری را به شما همراهان بدهیم که این روش هیچ گونه درد و خونریزی را در پی ندارد.

در این روش خواسته ای که متقاضیان انجام جراحی به روش لیپوماتیک دارند این است که اندازه و شکل بدن آن ها تغییر کند.  خوش بختانه این روش در تمام مدتی که از سوی پزشکان برای متقاضیان انجام شده است نتایج مثبتی را همراه داشته است و مراجعین به نتیجه دلخواه خود رسیدند.

مزایای لیپوماتیک 

 1. علیرغم اینکه از بیهوشی ها استفاده نمی گردد برای آنکه روند درمانی با درد همراه نباشد از بی حسی های موضعی استفاده می گردد.
 2. ترشحات و ورم در روش لیپوماتیک نسبت به سایر روش های چربی سوزی بسیار کم است.
 3. پس از آنکه جراحی انجام شد نیاز نیست بیمار بستری شود و دوره ای را تحت نظر باشد. این روش برای کارمندان و کسانی که نمی توانند دوره طولانی را در بیمارستان بمانند بسیار مناسب است زیرا که در کمترین زمان بالاترین نتیجه مطلوب حاصل می شود.
 4. زخم ها و عوارضی مثل خستگی و بیحالی در این روش از جراحی بسیار کم است. در بسیاری از روش های دیگر دوره نقاهت طولانی تری را باید سپری کنند.
 5. در این روش احتمالات دچار شدن به عفونت های بدنی بسیار کم گزارش شده است. ولی در حالت کلی این مورد کم خطرتر است نسبت به دیگر روش های جراحی بدن.

معایب لیپوماتیک

 

 1. واکنش هایی که آلرژیک هستند در این روش ممکن است بروز پیدا کنند.
 2. دچار شدن به حالت تهوع
 3. حس ضعیف شدن و سرگیجه داشتن
 4. بالار فتن درجه دمای بدن
 5. حس خارش در بخش هایی از پوست

لیپوماتیک در از بین بردن چربی های کدام بخش ها می تواند کمک کند

 

 1.  لیپوماتیک شکم؛ این بخش مهم ترین بخشی است که لیپوماتیک در حذف چربی های آن می تواند روش موفقی باشد.
 2.  لیپوماتیک باسن
 3.  لیپوماتیک کمر یا پهلو ها
 4.  لیپوماتیک ران ها به طور کلی
 5.  لیپوماتیک بازوان
 6.  لیپوماتیک سینه
 7.  لیپوماتیک گردن ( این بخش در آقایان معمولا چربی های اضافی زیادی دارد.
 8.  لیپوماتیک غبغب

سخن اخر 

 

در پایان از ذکر نکته ای نخواهیم گذشت و آن توصیه اکید ماست مبنی بر اینکه همواره در مسیر درمانی، از همان ابتدایی که در صدد شروع روند درمانی خود هستید همواره این موضوع را متمع نظر قرار دهید که پزشکی مجرب و متخصص را برای مشاوره انتخاب کنید. سپس پس از انجام مشاوره های لازم و نیز پس از آگاهی کامل از پروسه ی درمانی تصمیم نهایی را بگیرید.

موارد بسیاری مشاهده شده است که بیماران و مراجعین محترم به جهت سپردن درمان خود به دست پزشکانی که تخصص و تجربه و مهارت لازم رابرای انجام مراحل درمانی نداشته اند، با عواقب جبران ناپذیری رروبرو شدند.

در واقع در برخی مواقع به جهت عدم مهارت پزشک در بکارگیری روش های علمی باعث شده است که بیمار و بسیاری از اطرفیان بیمار به روش درمانی نیز مشکوک شوند و آن را بی نتیجه قلمداد کنند. در حالیکه مشکل از جای دیگر بوده است.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button