مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

امروزه داشتن یک اندام ایده آل ، شکم صاف و زیبا آرزوی بسیاری از افراد می باشد، رژیم غذایی و ورزش یکی از روش هایی می باشد که می توان با استفاده از این روش ها به یک اندام ایده آل دستیابی پیدا کرد . اما برخی از افراد خواهان این موضوع هستند که در مدت زمان بسیار کوتاه به یک اندام زیبا دستیابی نمایند و چربی های انباشته شده در شکم خود را از بین ببرند .

برای از بین بردن چربی های شکم اگر بدنبال یک روش ایمن و تاثیر گذار می باشید ، لیپوماتیک شکم بهترین گزینه می باشد .

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

نحوه لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم یک روش کم تهاجمی می باشد در این روش به هیچ عنوان برای تخیله چربی ها برش های بزرگ ایجاد نمی شود بلکه فقط یک شکاف بسیار ریز برای تخریب چربی ها و تخلیه آن ها ایجاد می شود . از طریق شکاف ایجاد شده لوله کانولا وارد بافت چربی می شود تخریب چربی ها با حرکات ارتعاشی صورت می گیرد و از طریق همان لوله استخراج می شود .

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک شکم

برای دریافت نتایج بهتر از لیپوماتیک شکم و پهلو لازم است قبل از این جراحی اقداماتی صورت گیرد، بعنوان مثال باید اطلاعات لازم در خصوص تغییر وزنتان را به درستی در اختیار پزشک تان قرار دهید . در صورتی که سیگار می کشید از دو هفته قبل از لیپوماتیک شکم باید آن را قطع کنید . در صورتی که بیماری خاصی دارید به پزشک خود اطلاع دهید ، شاید لازم باشد که آزمایشات خاصی را انجام دهید که در این رابطه پزشک اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهد .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم

  • داشتن استراحت کافی در روزهای اولیه در تسریع روند بهبودی بسیار کمک شایانی می کند
  • از مصرف نمک تا مدتی خودداری شود ( پرهیز از مصرف نمک در کاهش تورمات ناشی از جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد . )
  • حتما بعد از لیپوماتیک شکم از گن های مخصوص تا مدت تعیین شده طبق دستور پزشک استفاده شود. اهمیت استفاده از گن بعد از لیپوماتیک بسیار بالا می باشد.
  • به طرز صحیح و طبق دستور پزشک باید داروهای تجویز شده مصرف شود .
  • برای استخراج مایعات اضافه، در هنگام استحمام به سمت پایین شکم را ماساژ دهید، این کار به منظور کاهش تورم و کبودی صورت می گیرد . در صورتی که مایعات اضافی خارج نشوند موجب درد و تورم بیشتر می شود .
  • به هیچ عنوان فعالیت های سنگین را در روز های اولیه بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو انجام ندهید، و برای انجام فعالیت های روزانه به اندامتان و شکم فشار وارد نکنید .
  • برای مشاهده نتایج نهایی حدود به 6 ماه زمان نیاز است، در این مدت تمامی تورمات ناشی از جراحی از بین می روند و به یک شکم زیبا و صاف دسترسی پیدا می کنید .

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button