انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه4 دقیقه

هزینه لیپوماتیک

مدت زمان مطالعه4 دقیقه

هزینه لیپوماتیک

یکی از روش هایی که در سراسر دنیا به منظور لاغری موضعی به کار گرفته می شود، روش لاغری با لیپوماتیک می باشد. سازمان FDA آمریکا این روش را بی خطر و بدون داشتن هیچ گونه یا کمترین عوارض جانبی تایید کرده است.باید ذکر کرد که آسیب رسانیدن به بافت های اطراف چربی با روش لیپوماتیک صفر می باشد و جای هیچ نگرانی برای متقاضی ندارد. در این پروسه بعد از تخلیه چربی، پوست صاف باقی می ماند و امکان بازگشت چربی در آن دیده نمی شود.

هزینه لیپوماتیک

یکی از دغدغه‌های فکری متقاضیان آن، قیمت و هزینه لیپوماتیک می باشد. امروزه با شعار هزینه کمتر و نتیجه بهتر در زمینه لاغری تبلیغاتی فریب گونه ای بیش نمی باشد که خواهان جذب افراد می باشند. متقاضی باید در ابتدا به فکر روشی مطمئن و غیر تهاجمی برای خلاص شدن از چربی ها بدون بازگشت باشد. تبلیغاتی که در زمینه لاغری گفته می شود روشی موقتی است که عوارض جانبی حادی به همراه می آورد، از جمله: اختلال و ناهنجاری در معده و یا تغییرات پوستی در بدن را باید اشاره نمود. هزینه لیپوماتیک با توجه به ناحیه خواسته شده ، مقدار ، حجم چربی و هم چنین ابزار و دستگاههای مورد استفاده متغیر می باشد که البته این ویژگی را بیشتر جراح حاذق  تعیین می نماید.

 

 

دکتر کاظم زرگری در مبحث لیپوماتیک بسیار منحصر به فرد می باشد و می تواند تمامی سوالات افراد را پاسخ دهد . کسانی که می خواهند عمل لاغری با لیپوماتیک را انجام دهند به راحتی می توانند در جلسات مشاوره دکتر کاظم زرگری حضور پیدا کنند و از در رابطه با لیپوماتیک اطلاعاتی دریافت کنند . می توان با شماره های 32216398-026 – 22380773-021 تماس حاصل کرد .

بیشتر سوالاتی که از طرف افراد بسیاری در رابطه با لاغری با لیپوماتیک می باشد این است که در واقع لیپوماتیک چه روشی است و چه هزینه ای دارد و یا برخی افراد  تمایل دارند در رابطه با روش لاغری با لیپوماتیک اطلاعاتی کسب کنند که  چگونه انجام می شود . لیپوماتیک در واقع یک نوع دستگاه ساکشن می باشد که بسیار حرفه ای عمل می کند و جهت تخلیه چربی های موضعی درون پوست انجام می شود . علمی که در لیپوماتیک به کار گرفته شده است بسیار دقیق و خارق العاده می باشد که یکی از مزیت های لیپوماتیک است که آن را از لیپوساکشن متمایز کرده است .  و نیز می توان گفت مزیتی که لاغری با لیپوماتیک نسبت به لیپولیزر دارد این است که بیمار می تواند در کوتاه ترین زمان نتیجه دلخواه خود را دریافت کند .

لیپوماتیک به روز ترین روشی است که جهت خارج کردن چربی از بدن استفاده می شود و این روش نتایجی را به همراه دارد که بسیار متفاوت با دیگر روش ها می باشد و به صورت چشمگیری نتایج بهتری را ارائه می دهد .

تمامی افراد همیشه به دنبال روش لاغری بودند که بتوانند با وجود کمترین عوارضی و کم خطر بودن آن به لاغری دست یابند و  به نتیجه دلخواه خود برسند . لاغری با لیپوماتیک کاملا بی خطر می باشد و در کمترین زمانی نتیجه را ارائه می دهد . این روش به صورت کامل سرپایی می باشد و هیچگونه احتیاجی به بیهوشی ندارد و اندازه زیادی از چربی فقط در یک جلسه از بدن خارج می شود که همراه با کبودی و تورم کمی – درد و خطر ایجاد آمبولی است . این روش به سفت تر شدن پوست کمک شایانی می کند . مزیت دیگری که لاغری با لیپوماتیک دارد این می باشد که کم شدن سایز هر فردی تا مدت زمانی پس از عمل ادامه دارد و موجب می شود سلولیت برطرف شود .

ورزش و نحوه روش زندگی به کاهش وزن کمک چشمگیری می کند . به علت اینکه در این روش هیچگونه لیزری انجام نمی شود و حرارتی رخ نمی دهد احتمال فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم می باشد و به همین دلیل لیپوماتیک برای بانوانی که سابقه زایمان نداشته اند بسیار مناسب می باشد .

انواع لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم

یکی ازاعضای بدن که بیشترین  چربی در خود جمع می نماید، ناحیه شکم می باشد. تجمع چربی باعث بروز انواع بیماری ها و همچنین نافرم و بدشکل جلوه دادن اندام می شود. لیپوماتیک شکم مناسب افرادی است که تحت علل خاص قادر به ورزش و یا حرکات سخت نمی باشند و یا کسانی که دارای مشکلات گوارشی هستند و به راحتی قادر به کاهش وزن نیستند.

لیپوماتیک پهلوها

چربی هایی که از ناحیه پهلو ها خارج می شود، قابل استفاده مجدد می باشد که می توان از آن برای جوانسازی پوست صورت یا تزریق مجدد به بافت های باسن یا سینه استفاده نمود. لیپوماتیک پهلوها هیچ گونه عوارض جانبی حادی به همراه ندارد.

لیپوماتیک باسن

طرفداران لیپوماتیک باسن افرادی اند که از سایز بزرگ باسن خود رنج می برند و خواهان کوچک و برجسته نمودن آن می باشند.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button