دکتر کاظم زرگری » لاغری و پیکرتراشی » هزینه لیپوماتیک در سال 1403 چقدر است؟

هزینه لیپوماتیک در سال 1403 چقدر است؟

آیا با انجام لیپوماتیک چربی های اضافی بی بازگشت خواهد بود؟ لیپوماتیک اندام زیبایی را به ارمغان می آورد یا روش های دیگر مانند لیپوساکشن و یا لیپولیز؟ در این روش عوارض جانبی حادی به همراه می آورد؟

باید بدانید که یکی از روش های زیبایی اندام و پیکر تراشی کم تهاجمی تر روش لاغری با لیپوماتیک می باشد که از استقبال زیادی از افراد به خصوص خانم های جوان یا مادرانی که وضع حمل کرده اند، برخوردار شده است.

یکی از روش هایی که در سراسر دنیا به منظور لاغری موضعی به کار گرفته می شود، روش لاغری با لیپوماتیک می باشد. سازمان FDA آمریکا این روش را بی خطر و بدون داشتن هیچ گونه یا کمترین عوارض جانبی تایید کرده است.باید ذکر کرد که آسیب رسانیدن به بافت های اطراف چربی با روش لیپوماتیک صفر می باشد و جای هیچ نگرانی برای متقاضی ندارد.طبق بیانات بهترین جراح لیپوماتیک یا بهترین جراح ابدومینوپلاستی در این پروسه بعد از تخلیه چربی، پوست صاف باقی می ماند و امکان بازگشت چربی در آن دیده نمی شود.

این روش برای افرادی مناسب می باشد که از چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو رنج می برند و خواهان رفع مقدار چاقی در شکم و پهلو هستند. یکی از روش هایی که در حوزه پزشکی به منظور لاغری با جراحی بسیار مورد تایید پزشکان و افراد قرار گرفته، لاغری با لیپوماتیک می باشد که کمترین عوارض جانبی را نسبت به  روش های دیگر به همراه دارد و دوره نقاهت آن کمتر می باشد.

باید گفت که دستگاه مورد استفاده در این روش طوری ساخته شده است که کمترین آسیبی به بافت های مجاور بدن وارد نمی کند و با ایمنی بالایی چربی های تجمع یافته در ناحیه شکم و پهلو را تخلیه می نماید. این پروسه، ظاهری زیبا و خوش اندامی را برای متقاضی به همراه می آورد.البته نیاز به صبوری و همکاری با توصیه های جراح نیز خواهد داشت که به دقت و ملاحظه انجام شود.افراد مناسب جراحی لیپوماتیک

 1. لیپوماتیک برای کسانی که وزن ‌ایده‌آل خود را دارند اما هنوز هم دارای ذخایر موضعی چربی هستند و با ورزش و رژیم غذایی کم نمی‌شود، بیشترین تأثیر را دارد.
 2. بهترین افراد مناسب عمل پیکرتراشی، غیرسیگاری‌ها هستند که عموما از سلامتی خوبی برخوردار هستند و چشم‌اندازی مثبت و انتظارات واقع‌بینانه‌ای را می‌توان از این روش برای آن‌ها داشت.
 3. کاندیدای مناسب جراحی لاغری دارای بیشترین خاصیت ارتجاعی پوست و عضله خواهد بود. در حقیقت اگر از قبل وزن قابل توجهی را از دست داده و دارای پوست‌های اضافه و شل شده باشید، جراحی لیپوماتیک برای شما ممکن است این نواقص را بدتر کند. همچنین باید در وزن مناسب برای لیپوماتیک قرار داشته باشید.
 4. افراد مناسب عمل پیکرتراشی افرادی هستند که رژیم یا ورزش برای دفع چربی‌های اضافه بدن در آن‌ها پاسخگو نبوده و همین موضوع منجر به برهم خوردن تناسب اندام آن‌ها شده است.لیپوماتیک شکم

یکی ازاعضای بدن که بیشترین  چربی در خود جمع می نماید، ناحیه شکم می باشد. تجمع چربی باعث بروز انواع بیماری ها و همچنین نافرم و بدشکل جلوه دادن اندام می شود. لیپوماتیک شکم مناسب افرادی است که تحت علل خاص قادر به ورزش و یا حرکات سخت نمی باشند و یا کسانی که دارای مشکلات گوارشی هستند و به راحتی قادر به کاهش وزن نیستند.

از لیپوماتیک برای جدا کردن و تخریب چربی های اضافی نواحی مختلف بدن توسط لوله باریک و ظریفی به نام کانولا و دستگاه مکنده ساکشن استفاده می شود که این امر موجب زیبایی اندام و افزایش جذابیت افراد می گردد. برای لاغری شکم و البته فرم دهی به آن ممکن است روش های مختلفی ارائه شود که محبوب ترین و سریع ترین آن ها لیپوماتیک است . به طور کلی روش های لاغری شکم شامل یک یا چند مورد زیر می باشد:

 • لیپوماتیک
 • لیپولیزر
 • ابدومینوپلاستی
 • لاغری با دستگاه های لیزری

برای کوچک کردن شکم می توان از  3 روش فوق استفاده کرد، لیپوماتیک شکم و لیپولیزر 2 روشی می باشند که برای استخراج چربی های اضافی مورد استفاده قرار می گیرند در لیپوماتیک چربی با حرکات فیزیکی تخریب می شود اما در لیپولیزر با استفاده از لیزر چربی سوزانده می شود با استفاده از این دو روش می توان حجم معینی از چربی را استخراج کرد بنابرین برای شکم های بسیار بزرگ و آویزان این دو روش گزینه مناسبی نمی باشند . ابدومینوپلاستی روش مناسبی برای کوچک کردن شکم های بزرگ و آویزان می باشد در این روش برشی در قسمت تحتانی شکم و دورناف زده می شود و چربی و پوست اضافی برداشته می شود و فرم زیبایی در شکم ایجاد می شود .

تفاوت اصلی لیپوماتیک با لیپوساکشن در این است که در روش لیپوساکشن چربی ها با فشار شکسته می شوند و حرکت سریع کانولا که لوله باریک و ظریفی است و فشار منفی دستگاه مکنده ساکشن، چربی های اضافی را تخلیه می کند در صورتی که در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک برای جدا کردن سلول های چربی از هم استفاده می کنند و مسیر را برای عبور و حرکت لوله کانولا باز می کنند و در نتیجه بدون ایجاد فشار کانولا رو به جلو حرکت می کند و چربی های اضافی توسط دو حرکت نوسانی و ارتعاشی وارد لوله ساکشن می شوند و بدین صورت چربی ها بصورت یکنواخت هدایت می شوند که این امر موجب تخلیه راحت چربی های اضافه می شود. بدلیل اینکه در لیپوماتیک لوله کانولا بدون فشار و به آرامی از بافتهای چربی عبور می کند میزان خونریزی بسیار کاهش می یابد. هچنین بدلیل اینکه بافت های چربی توسط امواج اینفراسونیک تخریب می شوند و از هم جدا می شوند میزان آمبولی لیپوماتیک توسط سلول های چربی ناشی از آن بسیار نادر خواهد بود.

بنر اینستاگرام

لیپوماتیک پهلوها

چربی هایی که از ناحیه پهلو ها خارج می شود، قابل استفاده مجدد می باشد که می توان از آن برای جوانسازی پوست صورت یا تزریق مجدد به بافت های باسن یا سینه استفاده نمود. لیپوماتیک پهلوها هیچ گونه عوارض جانبی حادی به همراه ندارد.

لیپوماتیک باسن

طرفداران لیپوماتیک باسن افرادی اند که از سایز بزرگ باسن خود رنج می برند و خواهان کوچک و برجسته نمودن آن می باشند.البته جراحی لیپوماتیک باسن مرسوم نیست و با از بین بردن چربی های قسمت ران و پهلو، باسن فرم زیبا و ایده آلی را به خود می گیرد. اما اگر شخصی علاقمند به انجام این جراحی باشد با در نظر گرفتن موارد بسیاری ممکن است بتوان این عمل را انجام داد.چرا که ایجاد فرم ایده آل و یکنواخت در باسن عمل بسیار سختی است و ممکن است که بعد از بیرون کشیدن چربی های اضافی در باسن فرم آن دچار تغییر و پوست باسن نیز افتاده شود.

در برخی از موارد که فرد علاقه به ایجاد باسن خوش فرم تر و گرد تر دارد می تواند چربی های ناحیه شکم و پهلو را به باسن منتقل کند. عمل تزریق چربی به باسن ماندگاری بالایی دارد و برای افرادی مناسب است که علاقمند به اندام ساعت شنی هستند. اندام ساعت شنی با جراحی لیپوماتیک و ساکشن چربی های کمر و پهلو و از بین بردن چربی های زیر شکم میسر خواهد بود که امروزه بین خانم ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است .

تزریق چربی به باسن بعد لیپوماتیک

فرم دهی به باسن از طریق تزریق چربی و یا پروتز باسن انجام می شود. در این عمل که باید از بدن خود فرد چربی های مورد نیاز برداشته شود معمولا از قسمت شکم و پهلو چربی ها برداشته و بعد از آماداه سازی و تصفیه برای تزریق در ناحیه باسن آماده می شود. انجام این جراحی که نیاز به دقت و مهارت ویژه از جانب جراح دارد باید توام با سلیقه و هنر نسبت به فرم کلی بدن در نظر گرفته شود. جراح باید تمام تلاش خود را بنماید که فرمی زیبا، یکنواخت و استاندارد در ناحیه باسن ایجاد کند و از قوس زیاد کمر و یا برجستگی بیش از اندازه باسن خودداری نماید. برای حفظ زیبایی اندام می تواند چربی های مورد نیاز را تزریق نماید .

تفاوت لیپوماتیک و لیپولیز

لیزر لیپولیز همانند روش لیپوساکشن می باشد با این تفاوت که پیش از انجام لیپولیز باید از لیزر استفاده شود و بعد از تزریق مایع بی حس کننده تامی، چربی های اضافی بدن به وسیله تاباندن لیزر تخریب می شوند و از هم جدا می شوند و چربی های اضافی بعد از تخریب به شکل مایع در می آیند در این روش بدلیل اینکه مقداری از قوام چربی ها توسط حـرارت ناشی از لیزر لیپولیز از بین می رود عملا نمی توان از این چربی در جای دیگر بدن تزریق کرد. در این روش بدلیل اینکه در لیپوماتیک جداسازی بافت های چربی و تخریب آن ها در یک مرحله انجام می شود مدت زمان انجام عمل بیشتر می باشد.

در افرادی که برای از بین بردن چربی های اضافه ناحیه مختلف بدن خود از روش های مانند لیزر لیپولیزو لیپوساکشن استفاده کرده اند ممکن است بعد از گذشت مدتی تجمع مجدد چربی را در ان نواحی مشاهده کنند ولی در صورتی که در روش لیپومتیک بدلیل اینکه چربی ها توسط امواج اینفراسونیک به طور کامل می شکند و تخریب می شوند چربی ها به طور کامل تخلیه می شوند امکان عود تجمع چربی در آن به طور چشمگیری کاهش می یابد.

این روش بیشتر برای افرادی به کار می رود که در ناحیه‌ ای شکم و پهلو دارای پوست کشسان و قابل ارتجاعی داشته باشند و شکم آنان آویزان نشده باشد. با این که انجام برخی ورزش‌های مخصوص به صورت پیوسته و منظم می‌تواند منجر به کوچک شدن شکم و پهلو شود. اما با این حال ورزش هم نمی‌تواند در برخی موارد نتیجه ‌ای مطلوب و مورد نظر فرد را به ارمغان بیاورد و چاره ای کار فقط با انتخاب سایر روش‌ها می باشد. یکی دیگر از روش‌های کم‌ تهاجمی کوچک کردن شکم و پهلو لیپوساکشن یا لیپوپلاستی می باشد که این نیز مانند لیپوماتیک روش جراحی زیبایی می باشد. تفاوت عمده ای روش لیپوماتیک با روش لیپوساکشن در این است که در روش لیپوماتیک بعد از استخراج چربی سالم زنده از متقاضی، امکان تزریق مجدد آن در ناحیه خالی از چربی به منظور برجستگی و فرم دهی وجود دارد، در حالی که در روش لیپوساکشن اقدام به ذوب و نابود کردن چربی ها می نمایند. از دیگر تفاوت های این دو روش می توان به خطر آمبولی شدن اشاره نمود که در روش لیپوساکشن؛ آمبولی شدن بعد از جراحی به وفور دیده می شود در حالی که در روش لیپوماتیک این عارضه به هیچ وجه رخ نمی دهد و هیچ گونه خطری برای متقاضی به همراه نمی آورد.

مراقبت های قبل از لیپوماتیک

پیش از هر اقدامی برای جراحی لیپوماتیک در یک جلسه با جراح مشاوره ای دقیق دریافت کنید . این عمل برای افرادی مناسب است که میخواهند سبک زندگی خود را تغییر دهند و از شر چربی های موضعی در قسمت های مختلف بدن خلاص شوند. این بدین معنا نیست که شما هرگز بعد از لیپوماتیک چاق نمی شوید.لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که مقداری کاهش وزن داشته اند و از یک رژیم غذایی سالم و هدفمند پیروی میکنند، اما با وجود رژیم و ورزش هایی که داشته اند قادر به از بین بردن چربی در قسمت هایی مانند شکم و یا پهلو نشده اند. برای فرم دهی بهتر و زیبا کردن اندام خود به سراغ لیپوماتیک آمده اند. شما باید آمادگی لازم برای تغییر شیوه زندگی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بعد از عمل از اندام جدیدخود لذت ببرید و در جهت حفظ زیبایی آن بکوشید.

در جلسه مشاوره همچنین موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

 • سوابق پزشکی و بیماری تان مورد بررسی قرار می گیرد و سوالاتی از شما درباره مصرف دارو یا مکمل ها پرسیده می شود. این بیماری ها شامل دیابت کنترل نشده، فشارخون بالا، بیماری های قلبی و عروقی شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی های قلبی، بیماری های مزمن شامل سرطان، لوپوس، بیماری هایی که منجر به تضعیف سیستم ایمنی بدن می شوند، خواهدبود.
 • به شما توصیه هایی برای مصرف برخی از داروهای انعقادی مانند آسپرین، وافارین، پلاویکس، پروفن، ویتامین E، آمیودارون، سایمتیدین، سیپروفلوکساسین، فلوکستین، فلوکونازول، مترونیدازول، کوتریموکسازول، کلاریترومایسین، اریترومایسین، کتوکونازول، وراپامیل و.. داده خواهد شد .
 • جراح در مصاحبه با شما سلامت روانی و ویژگی های رفتاری تان را می سنجد. این جراحی برای افرادی که دچار وسواس های بسیار شدید و حساسیت های نا به جا هستند مناسب نمی باشد چرا که در بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن هم نارضایتی فرد را در پی دارد. این افراد با ایجاد حساسیت و وسواس روند جراحی را دچار خلل می کنند و در نهایت هم با بهانه تراشی های مداوم از نتیجه ناراضی خواهند بود.
 • اطلاعاتی دقیق از وزن و تغییرات وزنی تان گرفته می شود که می تواند در روند جراحی کمک کننده باشد. بهتر است با جراح در این رابطه صادق باشید.
 • برخی از آزمایشات خون و .. برایتان تجویز می شود که برای نحوه عملکرد کبد و کلیه، آزمایش بارداری در زنان باردار نیاز است و باید قبل از عمل آن ها را تهیه و به جراح تحویل دهید.
 • انجام آزمایش های انعقادی و آزمایش های تشخیصی بیماری هپاتیت ب
 • عکس گرفتن از نواحی مورد جراحی برای تشکیل پرونده
 • یک تاییده کتبی از شما تهیه می شود تا برای انجام جراحی لیپوماتیک اطمینان کافی کسب شود.
 • در شب قبل از جراحی دوش بگیرید و دخانیات مصرف نکنید. مصرف دخانیات مانند قلیان دو هفته قبل از عمل به شما توصیه می شود چرا که نیکوتین موجود در سیگار و قلیان باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن شده و باعث می شود که شما دوره نقاهت طولانی تری را داشته باشید اگر برایتان مقدور است از مصرف آن پرهیز و در غیر این صورت آن را محدود نمایید چرا که بعد از عمل بدن باید آمادگی لازم برای بهبودی محل جراحی را داشته باشد و شما سریع تر و زودتر دوران نقاهت را سپری نمایید.
 • برای روز جراحی یک همراه نزدیک در کنار خود داشته باشید تا بتواند به شما در انجام امور کمک کند. از شب قبل جراحی باید ناشتا باشید و مایعات و غذا مصرف نکنید.
 • لباس های گشاد و جلو دکمه دار به همراه داشته باشید که برای تعویض لباس های جراحی دچار مشکل نشوید و البته در ساعت های اولیه بعد از عمل نباید فشاری به بخیه ها و محل های جراحی وارد شود . از این رو تهیه لباس مناسب از قبل به شما کمک بزرگی می کند.
 • جواهرات و زیور آلات خود را باز کنید و بهتر است که اگر لاک ناخن دارید آن را پاک کنید.
 • قبل از عمل سعی کنید که چند روزی ویتامین سی مصرف کنید می توانید از قرص های جوشان ویتامین سی و یا کپسول های آن کمک بگیرید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

پوشیدن گن های استاندار بلافاصله بعد از این پروسه الزامی می باشد، گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کمتر شود و فرم زیباتری در این نواحی به وجود آورد.

هرگز بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های نخست فعالیت های سنگین نباید انجام داد و تا جایی که امکان دارد از استراحت کافی برخوردار شوید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کمتر می شود.

بیماران ممکن است احساس سرگیجه مختصری را در صبح روز بعد از تخلیه چربی، تجربه نمایند که معمولأ به هنگام در آوردن لباس ها و یا تغییر وضعیت سریع از حالت نشسته به ایستاده رخ می دهد. در این حالت بیمار باید سریعأ در حالت نشسته یا درازکش قرار بگیرد.

دقت داشته باشید که از مراحل لیپوماتیک مراقبت های بعد از آن نیز مهم و تاثیر گذار است. بیمار بایدسوراخهای کوچک را تمیز نگه دارد. پس از 48 ساعت اول یک یا دو بار در روز حمام کردن توصیه می شود. پس از شستن دست ها ابتدا باید پوست محل تخلیه چربی را مقداری ماساژ داده تا به درناژ کمک شود سپس سوراخهای کوچک را به آرامی با آب و صابون شسته و بعد با حوله تمیزی خشک کرد. محل برش را دوباره پانسمان کرده و از پد های جاذب جدید استفاده شود. هنگامی که به مدت 24 ساعت از محل برش تخلیه نشود، دیگر نیازی به پانسمان کردن و استفاده از پد نیست.

بسیاری از افراد در رابه با گن بعد از لیپوماتیک شکم سوال می پرسند. استفاده از گن بعد از لیپوماتیک تا مدت ها بعد از عمل توصیه می شود. حد اقل 3 ماه بعد از جراحی شما باید از گن های مخصوص که نگهدارنده و فرم دهنده هستند استفاده کنید. البته گن ها به شما کمک می کنند که شکمتان را صاف تر و زیبا تر نگه دارید . این گن کمک می کند که چربی های زیر پوست منسجم ومحکم شوند و همچینین ورم بعد از جراحی را نیز به خوبی کنترل می کنند. این گن ممکن است در روز های اونل که ورم بیشتری دارید فشار بیشتری به شکم و پهلوها وارد کند اما رفته رفته با کاهش ورم بعد از عمل ممکن است حتی نیاز به تغییر سایز هم داشته باشید.

عمل-لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

لیپوماتیک به روز ترین روشی است که جهت خارج کردن چربی از بدن استفاده می شود و این روش نتایجی را به همراه دارد که بسیار متفاوت با دیگر روش ها می باشد و به صورت چشمگیری نتایج بهتری را ارائه می دهد .

تمامی افراد همیشه به دنبال روش لاغری بودند که بتوانند با وجود کمترین عوارضی و کم خطر بودن آن به لاغری دست یابند و  به نتیجه دلخواه خود برسند . لاغری با لیپوماتیک کاملا بی خطر می باشد و در کمترین زمانی نتیجه را ارائه می دهد این مهم ترین مزیت لیپوماتیک است . این روش به صورت کامل سرپایی می باشد و هیچگونه احتیاجی به بیهوشی ندارد و اندازه زیادی از چربی فقط در یک جلسه از بدن خارج می شود که همراه با کبودی و تورم کمی – درد و خطر ایجاد آمبولی است . این روش به سفت تر شدن پوست کمک شایانی می کند . مزیت دیگری که لاغری با لیپوماتیک دارد این می باشد که کم شدن سایز هر فردی تا مدت زمانی پس از عمل ادامه دارد و موجب می شود سلولیت برطرف شود .

ورزش و نحوه روش زندگی به کاهش وزن کمک چشمگیری می کند . به علت اینکه در این روش هیچگونه لیزری انجام نمی شود و حرارتی رخ نمی دهد احتمال فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم می باشد و به همین دلیل لیپوماتیک برای بانوانی که سابقه زایمان نداشته اند بسیار مناسب می باشد .

بیشتر سوالاتی که از طرف افراد بسیاری در رابطه با لاغری با لیپوماتیک می باشد این است که در واقع لیپوماتیک چه روشی است و چه هزینه ای دارد و یا برخی افراد  تمایل دارند در رابطه با روش لاغری با لیپوماتیک اطلاعاتی کسب کنند که  چگونه انجام می شود . لیپوماتیک در واقع یک نوع دستگاه ساکشن می باشد که بسیار حرفه ای عمل می کند و جهت تخلیه چربی های موضعی درون پوست انجام می شود . علمی که در لیپوماتیک به کار گرفته شده است بسیار دقیق و خارق العاده می باشد که یکی از مزیت های لیپوماتیک است که آن را از لیپوساکشن متمایز کرده است .  و نیز می توان گفت مزیتی که لیپوماتیک نسبت به لیپولیزر دارد این است که بیمار می تواند در کوتاه ترین زمان نتیجه دلخواه خود را دریافت کند .

شایان ذکر است که اشاره نماییم درصد موفقیت هر یک از این روش ها بسته به تجربه و تبحر جراح مورد نظر دارد که مهم‌ ترین مسئله انتخاب جراح متبحر بدون در نظر گرفتن دستمزد سنگین احتمالی می باشد؛ زیرا عوارض بی‌کفایتی و خطای انسانی جراح می‌توانند چندین برابر هزینه اضافی به وجود آورد و همچنین سلامت فرد را به خطر اندازد.

آیا لیپوماتیک دارای عوارض است ؟

هر عمل جراحی دارای عوارض و خطراتی است که ممکن است فرد متقاضی را تهدید کند. لیپوماتیک نیز در ضورتی که توسط جراح بدون تجربه و غیر متخصص انجام شود دارای عوارض و خطراتی است که شاید جبران آن سخت باشد. شما برای پیشگیری از هرگونه عارضه سعی کنید که یک پزشک با تجربه و متخصص انتخاب کنید تا نگران مشکلاتی برای جراحی نباشید . و از طرفی هم مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک را به خوبی انجام دهید که دچار عارضه هایی مانند مشکلات خونی و یا ورم بیش از اندازه نشوید.هزینه جراحی لیپوماتیک

یکی از دغدغه‌های فکری متقاضیان آن، قیمت و هزینه لیپوماتیک می باشد. امروزه با شعار هزینه کمتر و نتیجه بهتر در زمینه لاغری تبلیغاتی فریب گونه ای بیش نمی باشد که خواهان جذب افراد می باشند. متقاضی باید در ابتدا به فکر روشی مطمئن و غیر تهاجمی برای خلاص شدن از چربی ها بدون بازگشت باشد. تبلیغاتی که در زمینه لاغری گفته می شود روشی موقتی است که عوارض جانبی حادی به همراه می آورد، از جمله: اختلال و ناهنجاری در معده و یا تغییرات پوستی در بدن را باید اشاره نمود. هزینه لیپوماتیک با توجه به ناحیه خواسته شده ، مقدار ، حجم چربی و هم چنین ابزار و دستگاههای مورد استفاده متغیر می باشد که البته این ویژگی را بیشتر جراح حاذق  تعیین می نماید.

هزینه جراحی لیپوماتیک با توجه به مواردی که شما نیاز دارید تعیین می شود. اگر قصد تزریق چربی به باسن یا صورت یا قسمت های دیگر را دارید ، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه و به مبلغ نهایی عمل اضافه می شود. برای توافق در رابطه با هزینه جراحی بهترین گزینه صحبت با پزشک و دریافت مشاوره است. دریافت مشاوره صادقانه از جراح به شما کمک می کند که در تصمیم گیری برای انجام عمل نیز مصمم تر شوید. سعی کنید جراح منصف و با تجربه ای انتخاب کنید که برای پرداخت هزینه ها کاملا خیالی آسوده داشته باشید.

سوالات متداول جراحی لیپوماتیک

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

فوق تخصص جراحی زیبایی
با انجام اعمال زیبایی جراحی بینی تهران یا رینوپلاستی هستند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز جایگزین روش های جراحی برای کم کردن میزان بافت چربی در شکم و پهلو ها است. لیزر لیپولیز یا لیپولیزر، شاید ایده آل ترین روش برای کاهش چربی های شکم و پهلو هاست زیرا...

آمادگی برای جراحی لیپوماتیک

آمادگی برای جراحی لیپوماتیک

یکی از روش های محبوب برای پیکر تراشی استفاده از دستگاه لیپوماتیک است، که امروزه استقبال بسیار زیادی از طرف مراجعین داشته است. این روش به دلیل سرعت بالا و عملکرد دقیقی که دارد...

راهنمای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

راهنمای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک از محبوب ترین و بی دردسر ترین روش های لاغری است که اگر جزو افراد مناسب این عمل زیبایی باشید می توانید در کم تر از یک روز به اندام ایده آلتان دست پیدا کنید. این...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *