انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه » سوالات متداول جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

سوالات متداول جراحی زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

سوالات متداول جراحی زیبایی بینی

افراد در زمان جراحی زیبایی بینی سوالات زیادی از جراح در خصوص شرایط خود قبل و بعد از جراحی می پرسند. در ادامه بیشترین سوالاتی که از دکتر زرگری پرسیده شده است نیز در ادامه آمده است تا به افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی نزد دکتر زرگری جراح بینی هستند و سوالاتی دارند نیز پاسخ داده شود.

سوالات متداول جراحی بینی

برخی از این سوالات به شرح زیر است:

1-آیا در زمان جراحی زیبایی بینی دارای سرماخوردگی باشیم می توانیم جراحی زیبایی بینی انجام دهیم؟

در صورت سرماخوردگی نباید تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرید. تورم راه های تنفسی بینی ، عفونت برونشیت ها و سایر مشکلات شایع در بیماری های تنفسی می تواند باعث عوارض در روند جراحی بینی شود. بهتر است جراحی زیبایی بینی خود را به تعویق بیندازید.

2- آیا در صورت بارداری می توانم رینوپلاستی انجام دهم؟

در حین بارداری نباید جراحی بینی انجام دهید. برای این کار نوزاد متولد نشده شما در معرض خطر قرار می دهد. هیچ جراح معتبری رینوپلاستی را بر روی یک زن باردار انجام نمی دهد.

3- آیا می توان بدون برش و زخم رینوپلاستی انجام داد؟

تکنیک رینوپلاستی باز یک اسکار کوچک در پایه بینی ایجاد می کند ، در حالی که روش رینوپلاستی بسته همه زخم ها را درون سوراخ بینی پنهان می کند. بنابراین ، یک گزینه بدون زخم (رینوپلاستی بسته) در دسترس است ، اما اینکه آیا شما واجد شرایط این رویکرد هستید ، باید در طول مشاوره شخصی شما مشخص شود. حتی اگر برای رسیدن به نتایج مورد نظر خود باید تحت عمل جراحی رینوپلاستی باز قرار بگیرید ، زخم معمولاً بسیار نا مشخص است.

4- آیا با سوراخ بینی که به دلیل پرسینگ ایجاد شده، می توان جراحی زیبایی بینی انجام داد؟

داشتن سوراخ بینی تاثیری در جراحی بینی نخواهد داشت ، اما مجبور خواهید بود که جواهرات را برای این عمل بردارید. حداقل تا یک هفته پس از برداشتن اسپلینت و تقریباً یک هفته پس از جراحی ، نخواهید توانست جواهرات را دوباره پرسینگ وارد کنید. در صورت بسته بودن سوراخ یا در صورت برداشتن بافت حاوی هر قسمت از سوراخ ، احتمالاً باید بعد از جراحی زیبایی بینی مجدداً سوراخ کنید.

5- آیا جراحی زیبایی بینی می تواند مرا جذاب تر کند؟

جراحی زیبایی بینی اساساً ظاهر شما را تغییر می دهد ، هر چند به روشی ظریف. با انتخاب بهترین جراح بینی ، جراحی زیبایی بینی می تواند هماهنگی اجزای صورت را بهبود بخشد و ظاهر و جذابیت شما را تقویت کند.

با این وجود نتیجه جراحی بینی نسبی است و به شرایط مختلفی بستگی دارد.

یسیاری از افرادی که به دکتر زرگری برای جراحی بینی مراجعه می کنند،سوالاتی را از ایشان میپرسند که برخی از این سوالات در بخش سوالات متداول جراحی زیبایی بینی نیز به منظور دسترسی هر چه بهتر بیماران عزیز قرار داده شده است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره و به منظور برقراری ارتباط با دکتر کاظم زرگری با مطب ایشان تماس حاصل فرمائید. شماره تماس مطب 02632216398 می باشد. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمائید.

6- آیا باید تحت عمل جراحی قرار بگیرم یا می توانم با پرکننده ها مانند فیلر و ژل جراحی زیبایی بینی انجام دهم؟

می توان از پرکننده ها  برای زیبا ترشدن بینی استفاده کرد که می تواند ظرافتهای ظریف در ظاهر بینی ایجاد کند ، مانند پر کردن افتادگی در امتداد پل بینی. با این حال ، این نتایج فقط موقتی هستند. پرکننده ها نمی توانند ساختار اساسی بینی را تغییر دهند ، که نگرانی اصلی بسیاری از کاندیداهای جراحی زیبایی بینی است. نه می توانند اندازه بینی را کاهش دهند و نه یک برآمدگی استخوانی را از بین ببرند. آنها همچنین در هنگام استفاده در بینی خطرات بیشتری نسبت به سایر مناطق صورت دارند. برای نتایج دائمی و پیشرفت چشمگیرتر ، جراحی زیبایی بینی تنها گزینه است.

مقالات مرتبط زیر را مطالعه نمایید.

عمل بینی 

مراقبت های بعد از جرحی بینی 

خوابیدن بعد از جراحی بینی 

عطسه بعد از جراحی بینی 

هزینه جراحی بینی 

عوارض جراحی بینی 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button