بهترین جراح بینی در غرب تهران

فهرست

بهترین جراح بینی در غرب تهران

میل به زیبایی به طور غریزی در تمام افراد وجود دارد، بینی  یکی از اجزای مهم در چهره  افراد است که تاثیر بسیار  بالایی در  زیبایی چهره افراد دارد، خوشبختانه امروزه  با کمک روش های مختلف جراحی های زیبایی، می توان هر گونه نقص و ایراد در بینی را برطرف کرد.اگر شما هم متقاضی برای عمل بینی هستید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید  بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

جراحی زیبایی بینی

اگر  بینی شما  با دیگر اجزای صورتتان همخوانی ندارد، عمل بینی  کمک کننده است، جراحی بینی علاوه بر ایجاد تناسب چهره می تواند زیبایی چهره شما را دو چندان کند .

اما جراحی بینی  با  دو هدف مختلف انجام می شود،  زیبایی و درمانی   و یا حتی  هر دو  به صورت همزمان . در هر دو هدف، جراح بینی باید به رابطه تنگاتنگ بینی  با چشم ها، چانه، لب و پیشانی  توجه داشته باشد تا تناسب بین آن ها حفظ شود .

بهترین جراح بینی در غرب تهران

نقش جراح بینی در نتیجه عمل

اینکه بگوییم کل نتیجه بینی تحت تاثیر مهارت جراح بینی است درست نیست اما تقریبا 70 درصد  نتیجه بینی  متاثیر  از  تجربه و مهارت بالای جراح است.  اگر می خواهید  از نتیجه عمل بینی  خود رضایت  کافی داشته باشید در انتخاب جراح دقت کنید .  خیلی از افراد مبنای انتخاب خود  را  هزینه پایین جراح  قرار می دهند  که این  کاملا اشتباه  است  زیرا  بینی  یکی از اعضای مهم چهره شماست  پس  هرگونه نقص و ایرادی می تواند سبب برهم زدن زیبایی چهره شما شود .

یک جراح بینی خوب  باید جراحی بینی را  با توجه به حفظ عملکرد تنفسی فرد و تناسب با سایر  اجزای صورت انجام دهند، خیلی از افراد  خواسته های غیر متعارفی از  جراح دارند، به طور مثال  یک بینی  فانتزی و سربالا  به هیچ وجه با  چهره  مردانه مطابقت ندارد و نتیجه ای عکس از خود به جای می گذارد .

دکتر کاظم زرگری بعد از مشاوره و شنیدن  صحبت های بیمار، فرم ایده آل برای  چهره افراد  را به گونه ای انتخاب می کند  که با خواسته  بیمار مطابقت داشته باشد .

در ادامه راهکار های  شناخت جراح بینی  را بیان میکنیم ، شما می توانید  با  کمک این راهکار ها  بهترین جراح بینی را  انتخاب کنید .

 

راهکار های شناخت جراح بینی

شما می توانید  با مراجعه به مطب جراح بینی  و سوال از بیماران حاضر در مطب در  رابطه با میزان رضایت  از عمل بینی شان  سوال بپرسید .

با مراجعه به وب سایت  و مشاهده نمونه کارهای  جراح ، از سلیقه  و مهارت  جراح بینی مطلعه شوید .

مشاوره و صحبت با جراح بینی یکی دیگر از راهکار های شناخت جراح  بینی  است ، جراح بینی در طی این جلسه مشاوره در رابطه با   نوع بینی شما و نقایص آن، فرم ایده آل برای  بینی ، هزینه  عمل بینی و… صحبت می کند، که می تواند کمک زیادی در انتخاب آگاهانه شما داشته باشد .

نکات مورد  توجه قبل از عمل بینی

در صورت مصرف داروی خاص حتما باید پزشک خود را مطلع کنید، قبل از  جراحی بینی حداقل تا دو هفته  قبل  دارو هایی که  رقیق کننده خون هستند نباید مصرف شود .

در صورت  ابتلا به سرماخوردگی و یا ویروس خاصی بهتر است  جراحی خود را به تعویق بیاندازید .

روند انجام جراحی زیبایی بینی
جراحی بینی شامل مراحل مختلف زیر است :

  • اصلاح انحراف تیغه بینی و سایر ناهنجاری های بینی
  • اصلاح قوز بینی
  • باریک کردن و  اصلاح  افتادگی نوک بینی ، برای باریک کردن بینی  لازم  است تا  برخی از استخوان های بینی بریده شوند .
  • انجام پیوند استخوانی و غضروفی برای تقویت و  اصلاح دفورمیتی های بینی
  • و در آخر دوختن پوست و  گچ گیری بینی

 

بهترین جراح بینی در غرب تهران

هزینه عمل بینی

هزینه عمل  بینی  به موارد بسیار مختلفی بستگی دارد،  اینکه شما عمل بینی را با هدف زیبایی و یا درمانی انجام می دهید این  هزینه متغیر است .بیمه شامل  عمل  بینی با  هدف  درمانی می شود  اما اینکه  فرد تنها به دلیل نارضایتی از فرم بینی تصمیم به عمل بینی میگیرد، بیمه هیچ هزینه ای  در قبال آن پرداخت نمی کند .  اما در حالت کلی نمی توان برای جراحی بینی هزینه مشخصی را  بیان کرد،  این هزینه بر مبنای اینکه عمل بینی در کلینیک یا  بیمارستان انجام می شود،  هزینه دستمزد جراح بینی ، هزینه  تجهیزات مورد استفاده و…. متغیر است .

جراحی بینی در افراد مسن

خیلی  از مراجعین به مطب دکتر کاظم  زرگری این  سوال را دارند که آیا جراحی بینی در سن بالا امکان پذیر است یا خیر ؟ در پاسخ باید  گفت  با افزایش سن  بافت بینی دچار  افتادگی و سستی می شود در نتیجه  اغلب  افتادگی نوک بینی  سبب اختلال در روند تنفس افراد می شود ، جراحی بینی می تواند  افتادگی  و برآمدگی پشت بینی را برطرف کند، در نتیجه  افراد در سن بالا هم می توانند  از مزایای عمل بینی برخوردار شوند اما  به شرط آنکه  با جراح بینی خود  مشورت کنند و در صورت صلاحدید جراحی بینی برای این عمل آماده شوند .

سوالات متداول در رابطه با جراحی بینی

 

 

سوالات متداول در رابطه با جراحی بینی

بهترین سن برای عمل بینی چه سنی است ؟

زمانی که سن  رشد  کامل جسمانی و فکری افراد  تمام شده باشد  ،  بهترین سن برای عمل بینی است . اما در حالت کلی در دختران  از سن 15 سالگی و  در  پسران  از سن 17  سالگی به بعد  جراحی زیبایی بینی امکان پذیر  است.

آیا نوع بینی افراد بر نتیجه جراحی بینی تاثیر می گذارد ؟

همانطور که در مقالات قبلی  گفته شده است، بینی افراد در دو نوع گوشتی و استخوانی قرار دارد، بینی های استخوانی گزینه های خوبی برای  جراحی  هستند زیرا پوست نازک آن ها سبب می شود  هنر جراح بینی  بیشتر  نشان داده شود . در جراحی بینی گوشتی  جراح باید  با تقویت  اسکلت بینی، غضروف بینی را تقویت کند  تا فرم ایده آلی برای بینی ایجاد کند .

آیا جراحی در بینی های گوشتی برگشت پذیر است ؟

خیر،  اینکه  بینی های گوشتی،  بعد از مدتی که از جراحی میگذرد  حالت  قبل خود را پیدا می کند  کاملا اشتباه است .  بعد از عمل بینی لازم است تا افراد  صبر بیشتری داشته باشند تا نتیجه جراحی  بینی را مشاهده کنند . بینی های گوشتی  به دلیل  فرم و ضخامت پوستی  که دارند، نسبت به  بینی های استخوانی  دیر تر  نتیجه جراحی بینی را  نشان می دهند .

مراقبت های  لازم  بعد از عمل  بینی در  نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است ؟

بله، تاحدی تاثیر گذار  است  . در حقیقت  در جراحی  بینی تمام  عوامل  تاحد قابل  توجهی در روند جراحی و نتیجه  تاثیر گذار هستند. لازم است تا بعد از جراحی بینی به تمام توصیه های جراح خود  توجه  کنید .  توجه به این توصیه ها می تواند  تاثیر  بسیار بالایی در کوتاه  کردن دوره نقاهت شما بعد از عمل بینی داشته باشد .

آیا جراحی بینی با لیزر امکان پذیر است ؟

جراح بینی  با لیزر تنها  جنبه  تبلیغاتی دارد . ممکن است  تنها برخی از جراحان، برش های  حین جراحی را با لیزر  انجام  دهند.  اما  در حقیقت  جراحی بینی با لیزر امکان پذیر نیست .

آیا پس از عمل در بینی تامپون می گذارند ؟

تا 24 ساعت  بعد از عمل بینی برای خونریزی کمتر و  کم کردن ورم بینی ، جراح  بینی  تامپون داخل بینی قرار می دهد .  اما در  مواردی که خود  فرد  تمایلی  به استفاده از تامپون نداشته باشد  ، نیاز  قطعی  وجود ندارد .

جراحی بینی ترمیمی  به چه افرادی توصیه می شود ؟

اینکه افراد نیاز به جراحی ترمیمی  دارند به عوامل  مختلفی بستگی دارد . خیلی از  افراد  تنها  به دلیل  حساسیت  بالا و  موارد روانی  هر چقدر هم که بینیشان بدون نقص باشد  باز  این احساس  را می کنند  که نیاز به جراحی بینی  دارند، این افراد  کاندید خوبی برای عمل بینی نیستند، جراح بینی  باید  قبل از جراحی  با این دسته از بیماران صحبت  کند و آن ها را متقاعد  کند .

در موارد دیگر نیز این احتمال بسیار پایین است که به دلیل  کم تجربگی جراح بین دفورمیتی  هایی در بینی  ایجاد شود ،   بر طبق آخرین آمار تنها  10 درصد  جراحی ها نیاز به عمل ترمیم دارد  که شما   می توانید  با  انتخاب درست جراح بینی  این احتمال را از بین ببرید .

کلام آخر

در آخر می توان گفت،  قبل از اقدام به هرگونه جراحی  باید  اطلاعات خود را در  زمینه جراحی  بالا  ببرید، عدم آگاهی کافی  در رابطه با  جراحی  ممکن است  سبب نارضایتی  شما  از جراحی بینی شود ،   با  دید باز جراح بینی خود را انتخاب کنید چرا که این انتخاب تاثیر بسیار بالایی در نتیجه جراحی شما دارد .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button