در کلینیک دکتر زرگری می‌‌توانید از متخصصان ما مشاوره لازم را دریافت کنید

بهترین جراح بینی تهران + نمونه کارها و رضایتمندی ها

امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است. این جراحی محبوب کمک می کند تا ایرادات ظاهری بینی به خوبی برطرف شوند و افرادی که از قوز روی بینی یا پهنای آن رنج یم برند ظاهری زیباتر و جذاب تر در بینی ایجاد کنند. تغییرات ایجاد شده در بینی به اندازه ای است که تاثیرات چشمگیری در سایر اعضای صورت ایجاد می کند و باعث می شود که اعتماد به نفس فرد نیز افزایش یابد. زیبایی ظاهری امروزه نقش مهمی برای حضور در اجتماع افراد دارد و بسیاری از خانم ها و آقایان جراحی بینی را برای افزایش جذابیت و زیبایی چهره انجام می دهند. در عمل بینی تمامی استانداردهای زیبایی مد نظر قرار می گیرند تا تیغه ی بینی و پره های آن در ایده آل ترین فرم خود قرار بگیرند. جراح حین عمل زیبایی بینی به اجزای صورت و فرم کلی چهره توجه ویژه ای دارد و نسبت به تناسب آن تغییرات لازم را انجام می دهد.

اطلاعاتی کامل در این خصوص توسط دکتر کاظم زرگری ارائه شده است که با مشاهده آن نسبت به عمل جراحی بینی و نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید اشاره شده است.

امید است که با مطالعه مطلب و مشاهده ویدئو ها بتوانید با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی تهران اقدام نمایید.

برخی از افراد بینی های استخوانی دارند که قوزی بروی بینی آن ها مشاهده می شود یا دارای بینی های گوشتی می باشند که ظاهر پهن و بزرگی دارد که تمامی این ویژگی ها، بروی ظاهر چهره می تواند تاثیر گذار باشد، تمامی این مشکلات را می توان با مشاوره از بهترین جراح بینی تهران به کمک  جراحی زیبایی بینی برطرف کرد و ظاهر و فرم زیبایی را در بینی ایجاد نمود .

جراحی بینی

در دریافت بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی اولین نکته ای که باید در نظر گرفته شود. انتخاب یک جراحی بینی خوب و با تجربه در این زمینه می باشد . با توجه به این که جراحی زیبایی بینی امروزه یکی از پرکاربردترین و متدال ترین جراحی ها می باشد و افراد بسیاری خواهان انجام این جراحی می باشند ، پزشکان بسیاری بدون اینکه تجربه کافی در این زمینه داشته باشند اقدام به انجام این جراحی می نمایند اما باید توجه نمایید که جراحی زیبایی بینی نیازمند تجربه بالای پزشک در این زمینه می باشد.

هدف جراحی بینی

جراحی بینی برای از بین بردن آسیب های ظاهری بینی و یا برای ایجاد فرم ایده آل تر در آن انجام می شود. طی عمل بینی برخی از مشکلات عملکردی بینی مانند انحراف بینی و مشکلات تنفسی به خوبی برطرف می شود و درمان های لازم برای اصلاح تنفس در افرادی که دارای پولیپ بینی هستند انجام می شود. همچنین اگر بینی انحراف داشته باشد موارد لازم برای اصلاح آن انجام می شود و در ادامه زیبایی بینی انجام می شود. تیغه ی بینی به خوبی قرینه سازی و باریک تر می شود و فرم ایده آلی از جانب جراح ایجاد می شود.

جراحی بینی کمک می کند که سایز بینی در اندازه متناسب ایجاد شود، برخی افراد که از بینی های بزرگی برخوردارند می توانند تا اندازه ای که امکان آن وجود دارد سایز بینی را کوچک کنند. ممکن است فرد بینی پهنی داشته باشد که آسیب های ظاهری ناخوشایندی را ایجاد کرده باشد. بهترین جراح بینی استخوانی تهران با تکنیک هایی که در اختیار دارد به خوبی پره های بینی را کوچک تر کرده و سوراخ های آن را متناسب می نماید.

جراحی زیبایی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی یکی از بهترین روش ها برای اصلاح مشکلات ظاهری بینی مانند قوز، بر آمدگی ، عدم تقادن و یا بزرگ بودن بیش از اندازه آن است . این جراحی کمک می کند که چهره فرد کاملا و مطابق با استانداردهای زیبایی شناسی تغییر می کند.طی این عمل زیبایی فرم بینی نسبت به ساختار کلی چهره و با در نظر گرفتن سایز لب و گونه ها موقعیت چشم ها تغییرات مورد نیاز ایجاد می شود. جراحی بینی امروزه یکی از محبوب ترین روش های زیبایی چهره محسوب می شود که می تواند تاثیرات بسیار ایده آلی را در افزایش اعتماد به نفس و زیبایی کلی چهره فرد ایجاد نماید.

جراحی بینی شامل مراحل مختلف زیر است :

 • اصلاح انحراف تیغه بینی و سایر ناهنجاری های بینی
 • اصلاح قوز بینی
 • باریک کردن و  اصلاح  افتادگی نوک بینی ، برای باریک کردن بینی  لازم  است تا  برخی از استخوان های بینی بریده شوند .
 • انجام پیوند استخوانی و غضروفی برای تقویت و  اصلاح دفورمیتی های بینی
 • و در آخر دوختن پوست و  گچ گیری بینی

جراحی زیبایی بینی که امروزه روش ها و تکنیک های مختلفی را به همراه دارد و در انواع جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی انجام می شود. با توجه به شرایط فرد و با در نظر گرفتن وضعیت کلی ایشان انجام می شود. دقت داشته باشید که بررسی های دقیق جراح در کسب نتیجه ایده آل از جراحی تاثیر گذار است . بنابراین جراح با تجربه باید با دقت و مهارت بینی را آنالیز و نسبت به انتظارات و البته نیاز بینی فرد جراحی را انجام دهد. در بررسی ها و مشاوره قبل از جراحی بینی مهم ترین مساله شناخت بینی و نوع آن است .

یکی از بهترین نتایجی که میتوان از جراحی بینی کسب نمود ، تغییرات مثبت و قابل ملاحظه ای است که در حین جراحی بینی حاصل می شود. این تغییرات که شامل فرم دهی و صاف کردن تیغه بینی و البته کوچک شدن پره های بینی می باشد باید با دقت و ملاحظه در زمان جراحی مطابق با چهره فرد در نظر گرفته شود .

برش ویر و برش های جوزف دو تکنیک اصلی برای کوچک کردن سوراخ های بینی هستند ، در برش ویر که جزو رایج ترین روش ها برای کوچک کردن پره های بینی و سوراخ ها بینی می باشد ، از بافت لب سوراخ بینی در نقطه تماس آن با گونه بخش کوچکی برداشته می شود .و بعد از آن سوراخ بینی جمع می شود و در محل ایجاد شکاف متصل می شود و فرم زیبایی در سوراخ های بینی با کوچک کردن پره های بینی ایجاد می شود .

در تکنیک جوزف، برای کوچک کردن پره های بینی بخشی از بافت پایه بینی برداشته می شود، بین ستون بینی و لبه سوراخ بینی را پایه بینی گفته می شود . برای انجام این جراحی در ابتدا از روی پایه بینی لبه هلالی شکل پوست برداشته می شود و شکافی با دقت در ناحیه بالای سوراخ بینی ایجاد می شود و تغییرات لازم توسط جراح ایجاد می شود .

غیر قابل تشخیص بودن برش های ایجاد شده در جراحی و دوران نقاهت کوتاه مدت و بهبود سریع تر

ایجاد تقاران بین سوراخ های بینی و حفظ انحنای سوراخ بینی

توجه نمایید که هدف از انجام این جراحی ایجاد یک ظاهر طبیعی بینی سوراخ های بینی است و متناسب بودن بینی با سایر اجزای دیگر صورت، به هیچ عنوان نباید برای کاهش پهنای بینی بیش از حد سوراخ های بینی را کوچک کرد زیرا ممکن است باعث بروز مشکلات تنفسی شود و بدلیل کوچک بودن سوراخ های بینی فرد نتواند به راحتی نفس بکشد .

انواع بینی

بینی ها با توجه به پوست ، استخوان ، فرم و البته میزان ضخامت آن ها به دو دسته بینی های گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند ساختار بینی ها شاید در ظاهر شبیه هم باشند اما در حقیقت از آناتومی و دستگاه های متفاوتی تشکیل می شوند که پزشک با معاینه آن ها تشخیص می دهد که بینی شما از نوع استخوانی است یا گوشتی :

بینی گوشتی

بینی های گوشتی معمولا دارای پوست ضخیمی هستند و ظاهر آن ها پهن است ، این بینی با لمس به راحتی نرم و گوشتی بوده و دارای غضروف های کم و ضعیفی هستند که توانایی نگهداری بینی را به طور کامل ندارند. افرادی که بینی گوشتی و کوفته ای دارند از پوست ضخیمی هم برخوردارند که البته پره های بینی هم در ایشان پهن و بزرگ تر از سایرین به نظر می آید. برای ایجاد تغییرات در این نوع بینی نیاز است که به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کنید.

عمده ترین ویژگی های بینی گوشتی شامل موارد زیر است :

 • پوست بینی بسیار ضخیم و دانه دانه که حالت پوست پرتقالی دارد از نشانه های بینی گوشتی است . این بینی چربی زیادی روی پوست نیز دارد
 • غضروف بینی گوشتی بسیار نرم و نازک است و با فشار دادن بینی به راحتی فرم میگیرد.
 • بینی های گوشتی، استخوان و غضروف کمتری نسبت به بینی استخوانی دارند و بخش عمده بینی را پوست بینی تشکیل داده است.
 • این نوع بینی قابل انعطاف است و پهنای نوک و پل بینی زیاد
 • بینی میزان چربی بیشتری دارد.

بینی استخوانی

بینی های استخوانی دارای پوست نازک و ظریفی هستند، بزرگترین نشانه این بینی قوز روی آن است و یا بر آمدگی هایی که در قسمت تیغه بینی دیده می شود کاملا این نوع بینی را نشخص می کند، این بینی کاملا محکم و سفت بوده و با لمس به راحتی قابل تشخیص است . غضروف بینی های استخوانی بسیار محکم است و ظاهر آن کشیده و در بیشتر افراد عقابی شکل است.

مهم ترین ویژگی های بینی استخوانی شامل موارد زیر می باشد:

 • برخلاف بینی گوشتی، بینی های استخوانی دارای پوستی نازک هستند که روی استخوان بزرگ بینی کشیده شده است و ظاهر استخوانی برای بینی ایجاد کرده است که کاملاً مشخص است.
 • میزان غضروف و استخوان بینی استخوانی بسیار بیشتر از بینی های گوشتی است. همین امر سبب می شود که بعد از جراحی بینی استخوانی، احتمال افتادگی نوک بینی کاهش پیدا کند. زیرا که نوک بینی دارای تکیه گاه محکم استخوانی و غضروفی است.
 • در اغلب موارد بینی های استخوانی دارای یک قوز هستند که سبب می شود به این نوع بینی، بینی های کمانی یا عقابی نیز گفته شود.
 • در ناحیه پره های بینی چربی کمتری وجود دارد. به همین دلیل پره های بینی نازک است.
 • در بینی های استخوانی کمترین میزان چربی تجمع پیدا کرده است. به همین دلیل بعد از جراحی بینی بالاترین رضایتمندی را در افراد دارای بینی استخوانی شاهد هستیم.
 • بینی های استخوانی در بسیاری از موارد بهتر از بینی های گوشتی جراحی می شوند و نتیجه به مراتب بهتر خواهد بود.
 • بینی های استخوانی احتمال بازگشت کمتری دارند و بینی بعد از سالیان سال رشد نخواهد داشت.
 • یک بینی استخوانی آسیب پذیرتر است و بهتر است که بیمار تا ماه ها مراقب ساختار بینی خود باشد.

افراد مناسب جراحی بینی

جراحی بینی برای کسانی مناسب است که از ظاهر بینی خود راضی نیستند و به اجبار یا توصیه دیگران این کار را انجام نمی دهند. اراده و میل باطنی فرد نقش مهمی در این عمل دارد چرا که در صورت تحمیل یا نارضایتی قبلی بعد از دیدن نتیجه ممکن است دچار پشیمانی شوند. حتی اگر نتیجه عمل بسیار مطلوب و ایده آل شده باشد. جراحی بینی برای خانم ها و آقایان به یک اندازه ضرورت دارد اما این جراحی در بین خانم ها طرفدار بیشتری دارد. در مجموع افرادی که از قوز بینی رنج می برند و یا دچار کجی بینی هستند می بایست این عمل را انجام دهند. همینطور افرادی که بینی های پهن و باز دارند نیز برای کوچک کردن پره های بینی از این عمل کمک می گیرند. جراحی بینی برای افرادی که پل بینی پهنی دارند نیز توصیه می شود. اگر مشکلات تنفسی وجود داشته باشد طی عمل جراحی بینی برطرف می شود و برای تنفس بهتر نیاز است که این جراحی انجام شود.

افرادی که جراحی بینی را انجام می دهند باید توقع منطقی و دید واقع بینانه داشته باشند و انتظارات غیر واقعی از نتیجه جراحی نداشته باشند که این موضوع در مشاوره های قبل از جراحی بینی مشخص می شود و جراح تمامی نکات و موارد را به ایشان خاطر نشان می کند.

به طور کلی جراحی بینی برای افراد زیر مناسب است:

 • افرادی که به بیماری های خاصی مبتلا نیستند از جمله بیماری ایدز و هپاتیت
 • افرادی که دارای مشکلات عمده ای در ناحیه بینی هستند و ضروری است که برای رفع آنها به عمل بینی دست بزنند.
 • افرادی که بینی شان دارای قوز است و نمای بدی ایجاد کرده است.
 • افرادی که پل بینی و نوک بینی شان بسیار پهن است.
 • افرادی که دارای مشکلاتی از جمله مشکلات تنفسی در ناحیه بینی هستند.
 • افرادی که دچار انحراف در ناحیه تیغه میانی بینی شان هستند.
 • افرادی که نگاه واقع بینانه ای نسبت به روند جراحی و نیز نتایج حاصله از آن دارند.

مشاوره قبل از جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران

قبل از جراحی زیبایی بینی تمامی مشاوره های لازم را از جراح بینی خود دریافت نمایید، تا در رابطه با مزایا و معایب این جراحی و روش های انجام این جراحی اطلاعات لازم را بدست آورید .

یک جراح بینی خوب باید علاوه بر ایجاد یک فرم زیبا در بینی و تناسب بینی با سایر اجزا، جراحی را باید به گونه ای انجام دهد که بعد از جراحی مشکلی در تنفس ایجاد نشود و شخص علاوه برداشتن یک بینی با فرم زیبا بتواند به راحتی نفس بکشد .

لازم است قبل از جراحی زیبایی بینی اطلاعات کاملی را در اختیار جراح بینی خود قرار دهید و در رابطه با انتظاری که از نتیجه جراحی بینی تان دارید پزشک خود را مطلع سازید، توجه نمایید که انتظاری که از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود دارید باید واقع بینانه باشد .

عزیزان تهرانی که خواستار جراحی زیبایی بینی و رفع ایرادات بینی خود هستند و بدنبال بهترین جراح بینی در تهران هستند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر زرگری دریافت نمایند، در قسمت گالری سایت می توانید تمامی نمونه کاراهای دکتر زرگری را در زمینه جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی فانتزی مشاهده نمایید، یکی از روش های انتخاب یک جراح بینی خوب مشاهده نمونه کاراهای جراح می باشد.

میل به زیبایی به طور غریزی در تمام افراد وجود دارد، بینی  یکی از اجزای مهم در چهره  افراد است که تاثیر بسیار  بالایی در  زیبایی چهره افراد دارد، خوشبختانه امروزه  با کمک روش های مختلف جراحی های زیبایی، می توان هر گونه نقص و ایراد در بینی را برطرف کرد. قابل توجه افرادی که به دنبال بهترین جراح بینی تهران و  متقاضی برای عمل بینی هستید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید  بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

ویژگی های بهترین جراح بینی تهران

اگر می خواهید  از نتیجه عمل بینی  خود رضایت  کافی داشته باشید در انتخاب جراح دقت کنید .  خیلی از افراد مبنای انتخاب خود  را  هزینه پایین جراح  قرار می دهند  که این  کاملا اشتباه  است  زیرا  بینی  یکی از اعضای مهم چهره شماست  پس  هرگونه نقص و ایرادی می تواند سبب برهم زدن زیبایی چهره شما شود .

یک جراح بینی خوب  باید جراحی بینی را  با توجه به حفظ عملکرد تنفسی فرد و تناسب با سایر  اجزای صورت انجام دهند، خیلی از افراد  خواسته های غیر متعارفی از  جراح دارند، به طور مثال  یک بینی  فانتزی و سربالا  به هیچ وجه با  چهره  مردانه مطابقت ندارد و نتیجه ای عکس از خود به جای می گذارد .

اینکه بگوییم کل نتیجه بینی تحت تاثیر مهارت جراح بینی است درست نیست اما تقریبا 70 درصد  نتیجه بینی  متاثیر  از  تجربه و مهارت بالای جراح یا بهترین جراح بینی تهران  است.بهترین جراح بینی تهران بعد از مشاوره و شنیدن  صحبت های بیمار، فرم ایده آل برای  چهره افراد  را به گونه ای انتخاب می کند  که با خواسته  بیمار مطابقت داشته باشد .

در ادامه راهکار های  شناخت جراح بینی  را بیان میکنیم ، شما می توانید  با  کمک این راهکار ها  بهترین جراح بینی را  انتخاب کنید .

 • هماهنگی بین اجزای صورت و بینی در چهره فرد
 • حفظ  سلامت و عمل تنفس متقاضی
 • انجام تمام مشاورات قبل از عمل به منظور آگاهی و نتیجه عمل

یکی از نکاتی که بیمار برای جراحی زیبایی بینی بسیار باید در نظر بگیرد این است که نباید جراحی بینی را صرفا بخاطره هزینه انتخاب نماید یعنی ملاک او هزینه جراحی بینی نباشد.

باید از جراح بینی خود توقعات و انتظارات معقول داشته باشد تا بعد از عمل از رضایت مندی و نتیجه خوب جراح برخوردار باشد.

انتخاب این که در کجا عمل شود نیز بر هزینه جراحی بینی تاثیر گذار می باشد که بهتر است برای این منظور از جراح کمک بگیرد و مناسب ترین مکان را انتخاب کند.

بنر اینستاگرام

 

تخصص و تجربه داشته باشد

جراحی بینی تکنیک های مختلفی دارد و بر اساس نوع بینی و سایز آن و موارد مورد نیاز به تغییر باید از تکنیک مناسبی استفاده کرد. دو نوع از تکنیک های اصلی جراحی بینی به صورت جراحی بینی باز و بسته می باشند. جراحی بینی باز در مواردی که نیاز به اصلاحات زیادی است، توسط جراح استفاده می شود در حالی که جراحی بینی بسته در مواردی که نیاز به تغییرات جزئی باشد استفاده می شود.

جراح بینی باید تخصص و تجربه کافی در زمینه عمل بینی داشته باشد و بتواند با تکیه بر اندوخته ها و تجارب کاری بهترین فرم بینی را نسبت به اجزای صورت ایجاد نماید .

بینی باید متناسب با ساختار صورت و طبق اصول زیبایی شناسی تغییر کند ، و شکل ظاهری آن نیز بعد از عمل بسیار طبیعی و متوازن با چهره فرد متقاضی باشد .

وجدان کاری و اخلاق حرفه ای

کم شدن دقت عمل در مقابل بالا بودن سرعت عمل یکی از مواردی است که توجه کمی به آن می شود ، شما به عنوان یک کاندید مناسب برای جراحی بینی باید در انتخاب جراح دقت کافی را داشته باشید،یک جراح خوب برای عمل بینی باید تبحر و تجربه ی کافی برای درمان مشکلات ظاهری و داخلی بینی را داشته باشد و در ایده آل ترین زمان ممکن بینی شما را جراحی نماید.

به طور میانگین یک جراح به مدت زمان یک ساعت و نیم برای جراحی بینی نیاز دارد. البته زمان جراحی در استفاده از تکنیک های جراحی تاثیر می گذارد و چنانچه بینی دچار شکستگی و یا آسیب دیدگی های شدید باشد نیاز به تغییرات پیچیده تری دارد.بنابراین اقدامات جراح حین عمل بینی زمان لازم برای عمل را دچار تغییر می کند .

معمولا قسمت هایی مانند برداشتن بافت های اضافه نیاز به زمان زیاد ندارد اما دقت لازم را می طلبد.

اما زمان هاى دیگری از عمل که نیاز به ترمیم و بازسازی قسمت های برداشته شده و نیز تنظیم کردن زاویه بینی با لب و شکل دادن به نوک بینی را دارند در این قسمت نیاز است تا تغییرات و اصلاحات به صورت اصولی انجام شود و بسیاری از مشکلات ایجاد شده در بینی فرد که باعث اختلالات تنفسی هم شده اند بر طرف شود . به این خاطر سرعت بالای عمل جراحی بینی نشانه مهارت بالاى جراح نيست و عملا این جراحی نیاز به دقت بالایی برای رفع مشکلات بینی دارد .

توجه به علم زیبایی شناسی

یک جراح بینی خوب طی اقداماتی که در حین جراحی انجام می دهد سعی دارد تا نتیجه بینی فرد به بهترین شکل ممکن بیانجامد.

حفظ تناسب اجزای صورت و بینی یکی از موارد بسیار مهم در زمان جراحی بینی است.البته در کنار تمامی موارد لازم مدت زمان جراحی نیز حائز اهمیت است.

توصیه هایی قبل از جراحی با بهترین جراح بینی تهران

مواردی که شما باید قبل از اقدام برای جراحی مد نظر قرار دهید شامل موارد زیر می باشد:

 • مراجعه به جراح بینی خبره و مجرب اولین و مهم ترین قدمی است که بیمار باید لحاظ کند.
 • در صورتی که فرد داروهای خاصی استفاده می کند،حداقل ۳ ماه قبل از عمل جراحی باید آن ها را قطع نماید.
 • در شرایط سنی بالای ۴۰ سال و یا دارا بودن مشکل پزشکی به الکترکاردیوگرام یا نوار قلب نیاز است.
 • از نمونه های عمل قبلی پزشک و یا جراح بینی خود دیدن نماید و بعد از مشاوره می توان مدل بینی خود را انتخاب کند.

در صورت مصرف داروی خاص حتما باید پزشک خود را مطلع کنید، قبل از  جراحی بینی حداقل تا دو هفته  قبل  دارو هایی که  رقیق کننده خون هستند نباید مصرف شود .

در صورت  ابتلا به سرماخوردگی و یا ویروس خاصی بهتر است  جراحی خود را به تعویق بیاندازید .

 • نیاز است تا قبل از انجام جراحی بینی از پزشک بخواهید تا داروهای مصرفی شمارا بررسی و نکات لازم در جهت مصرف آنهارا ارائه دهد .
 • این مشاوره میتواند به شما کمک کند تا عمل جراحی بدون دردسر انجام شود و بعد از جراحی دچار عوارض احتمالی نشوید .
 • پزشک معمولا در این جلسه از شما میخواهد تا قبل از جراحی مصرف سیگار و سایر دخانیات را کنار بگذارید .
 • این کار نه تنها به نفع سلامتتان است بلکه میتواند تا حد بسیاری از مشکلات خونریزی در زمان عمل بکاهد .
 • مصرف سیگار میتواند برای شما مشکلات انعقادی به همراه داشته باشد ، کنترل خونریزی در زمان جراحی بینی یک عمل بسیار سخت است که باید توسط جراح متبحر انجام شود ، شما میتوانید از این عارضه پیش از عمل جراحی جلوگیری نمایید.
 • لازم است تا داروهایی که مصرف میکنید به پزشک ارائه دهید ، شاید از این موضوع بی اطلاع باشید اما مصرف داروهای انعقادی پیش از عمل جراحی ممنوع میباشد . ممنوعیت این داروها به دلیل مشکلات رقیق شدن خود و وقوع خونریزی حین عمل جراحی است .
 • آنتی هیستامین و خانواده ی آن ، قرص ASA و قرص های ویتامین D میتواند خطر خونریزی حین عمل را زیاد کند .
 • توجه داشته باشید که باید مصرف سیر و مواد غذایی حاوی امگا را از غذایتان حذف کنید . البته این عدم مصرف موقتی است و بعد از عمل میتوانید به راحتی دوباره داروها و مواد غذایی را مصرف نمایید .
 • در صورت امکان مصرف دخانیات را برای همیشعه قطع نمایید .
 • در صورت داشتن آزمایشات خاص لازم است تا  تست های پزشکی واسکن وعکس های رادیو گرافی که به تازگی دریافت کرده اید را تحویل پزشک دهید .
 • با توجه به اهمیت این موضوع لازم است تا قبل از جراحی حتما از مشاورات لازم برخوردار شوید .

 

هزینه عمل بینی بهترین جراح بینی تهران چقدر است؟

هزینه عمل  بینی  به موارد بسیار مختلفی بستگی دارد،  اینکه شما عمل بینی را با هدف زیبایی و یا درمانی انجام می دهید این  هزینه متغیر است .بیمه شامل  عمل  بینی با  هدف  درمانی می شود  اما اینکه  فرد تنها به دلیل نارضایتی از فرم بینی تصمیم به عمل بینی میگیرد، بیمه هیچ هزینه ای  در قبال آن پرداخت نمی کند .  اما در حالت کلی نمی توان برای جراحی بینی هزینه مشخصی را  بیان کرد،  این هزینه بر مبنای اینکه عمل بینی در کلینیک یا  بیمارستان انجام می شود،  هزینه دستمزد جراح بینی ، هزینه  تجهیزات مورد استفاده و…. متغیر است .

چند توصیه در نحوه صحیح خوابیدن پس از جراحی بینی

چگونگی و طرز خوابیدن در جراحی بینی، تاثیر فوق العاده بسزایی در فرم بینی دارد. توجه داشته باشید اصلاح نحوه خوابیدن پس از عمل بینی اهمیت بالایی دارد چرا که هر چقدر هم جراحی بینی موفق ورضایت بخشی واقع شود باز هم ممکن طرز اشتباه خوابیدن فرد موجب طولانی تر شدن پروسه درمانی و همچنین شکل گیری نامناسب بینی گردد. نح.ه صحیح در خوالیدن علاوه بر فرم گیری صحیح موجب کاهش هرچه زودتر ورم بینی می گردد.

نحوه قرارگیری سر

یکی از نکات حائز اهمیت  که بهترین جراح بینی کرج به شما متذکر می شود ، در خوابیدن پس از جراحی بینی، نحوه قرارگیری سر می باشد به این صورت که در هنگام خوابیدن از دو بالش استفاده شود طوری که سر در زاویه 30 درجه بالاتر از قلب قرار بگیرد.

به پهلو خوابیدن

اکیدا توصیه می گردد که بمدت 2 الی 3 هفته به هیچ وجه به پهلو نخوابید چرا که زمانی که به پهلوی چپ یا راست می خوابید ممکن است آن سمت از بینی متورم گردد.

به پشت خوابیدن

بهترین نوع خوابیدن پس از عمل بینی به پشت خوابیدن می باشد زیرا در این نوع خوابیدن خون به راحتی جریان پیدا می کند و تورم بینی سریع تر کاهش می یاید.

اگر سوالات دیگری در این زمینه دارید در پایین صفحه در بخش نظرات با ما مطرح کنید . در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود .

نام خود را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.