انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » انواع سایز پروتز سینه
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

انواع سایز پروتز سینه

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

انواع سایز پروتز سینه

انواع پروتز سینه کدامند؟
بزرگترین سایز پروتز سینه کدام است؟

پروتزها در انواع مختلفی ازجمله: شکل ها، اندازه ها و رنگ پوست ظاهر می شوند و از موادی ساخته شده است که برای حرکت، احساس و وزن شبیه به یک سینه طبیعی است که ممکن است به گونه ای طراحی شده باشد، که تشخیص مصنوعی بودن آن مشکل خواهد بود. در انتخاب پروتز بسیار باید با احتیاط عمل کرد که به همان اندازه که ممکن است سبک و نرم باشد. پروتز باید طوری انتخاب شود که در هنگام پوشیدن لباس هیچ گونه مشکلی را ایجاد نکند.

پروتز به دو نوع آب نمکی(سالینی) یا پروتز های سیلیکونی

مواد تشکیل دهنده ای هر کدام نیز با دیگری متفاوت است زیرا سالینی از آب نمک استریل شده تشکیل شده است و سیلیکونی با ژل سیلیکون می باشد. یکی از تفاوت های پروتز سینه با پروتز سینه سیلیکونی در این است که پروتز سیلیکونی به سینه طبیعی بسیار نزدیک تر می باشد و اگر مایع آن که ژل است خالی شود جذب بدن می شود.

برای قرار دادن هر نوع پروتز در سینه نیاز به برش های کوچکی است که به مرور زمان آثار آن کاملا برطرف می شود و هیچ گونه برش و اثری در سینه نخواهد ماند. یکی از دغدغه های فکری اکثر متقاضیان پروتز سینه در این است که هزینه پروتز سینه چقدر می باشد که توصیه ما بر این است که ابتدا با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک باید میزان سینه به صورت فیزیکی بررسی شود و سپس مقدار مواد و نوع مواد نیز معین گردد. اما باید گفت که پروتز سینه سالینی نسبته به سیلیکونی ارزان تر می باشد اما ماندگاری سیلیکونی بیشتر از همه آن ها می باشد. شایان ذکر است که بگوییم پروتز سینه سیلیکونی خود به دو دسته ای گرد و قطره اشکی تقسیم بندی می شود.

انواع-سایز-پروتز-سینه

سن مناسب برای پروتز سینه

پروتز سینه هیچ گونه محدودیت سنی ندارد اما اگر صرفا برای زیبایی باشد باید نظر جراح را اعمال نماید، زیرا دختران جوان اعضای بدنشان در حال رشد می باشند و اعضای بدن از نمو متوقف نشده است پس بهتر است که در این پروسه هیچ گونه عجله صورت نگیرد و نظر جراح را در ابتدای وهله قرار داد. در کل سن مناسب و استاندارد برای پروتز سینه 22 سال می باشد.

برخی از نکات در مورد انواع سایز پروتز سینه

ابتدا توصیه می کنیم که به یک متخصص پلاستیک حاذق مراجعه نمایید و بعد از بررسی و گرفتن عکس ، انتظارات و سلایق خود را به پزشک کامل توضیح دهید تا هیچ گونه ناراحتی و عدم رضایتمندی بعد از جراحی بزرگ کردن سینه یا برجسته نمودن وجود نداشته باشد. سینه باید طوری بزرگ و برجسته شود که با دیگر اعضای بدن همخوانی و تناسب داشته باشد.

چگونه سایز پروتز سینه را انتخاب نماییم؟

انتخاب سایز پروتز سینه عواملی بستگی دارد، از جمله:

  • اندازه سینه: پروتز سینه دارای انواع مختلف با اندازه های متفاوتی است که انتخاب باید طوری باشد که متناسب با پهنا و قاعده سینه باشد.
  • شرایط سینه: در انتخاب پروتز باید به کیفیت و این که با بافت های آن مطلوب باشد بسیار مهم می باشد.
  • تناسب و هماهنگی با اعضای بدن: چون پروتز سینه یک پروسه ای حساسی می باشد در انتخاب جراح باید کمال دقت را اجرا کرد زیرا ممکن است که متخصص بی تجربه باشد و سینه را به صورت قرینه نتواند ایجاد کند.
  • سبک و شیوه ای زندگی: این پروسه باید طوری انتخاب شود که بعد ها در زندگی و لباس پوشیدن مشکلی را ایجاد نکند زیرا اغلب افراد پروتز سینه خیلی بزرگ را انتخاب می کنند که درد شانه و کمر را به همراه دارد، بهتر است که در انتخاب پروتز سینه بسیار دقیق باشید.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button