دکتر کاظم زرگری 4 جراحی بینی 4 آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی

آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی

آیا قبل از جراحی زیبایی بینی باید آزمایش خاصی را دهیم؟

آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی شامل کدام ها می باشند؟

آیا انجام آزمایش قبل از جراحی بینی برای همگان الزامی می باشد؟

در این متن توضیحاتی جامع پیرامون آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی را به طور جامع آورده ایم برای اطلاع پیدا نمودن از این پروسه بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

امروزه یکی از جراحی هایی که بسیار در بین افراد مورد استقبال واقع شده است؛ جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می باشد که قبل از انجام آن جراح بینی خواهان دانستن و اطلاع پیدا نمودن از صحت و سلامتی متقاضی می باشد به همین دلیل برخی از آزمایشات را به منظور بررسی عملکرد سیستم بدنی را تجویز می کند که متقاضی باید قبل از عمل بینی و در اسرع وقت باید انجام دهد.

یکی از این آزمایشات، تست هموگلوبین خون به منظور بررسی عملکرد هموگلوبین و اندازه گیری آن در خون افراد می باشد.

آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی

هموگلوبین پروتئینی است که توسط آن اکسیژن مورد نیاز را به تمام قسمت های بدن توسط شش ها منتقل می کند و دی اکسید کربن را خارج می نماید. چنانچه این عارضه در بدن فردی پایین نشان داده شود، بیانگر این است که فرد دارای کم خونی می باشد. توصیه جراح بینی آقای دکتر کاظم زرگری بر این است که اگر فردی دارای کم خونی است، اصلا نباید نگران باشد، زیرا قبل از عمل بینی برخی از داروها از جمله فولیک اسید و… را تجویز می کند تا خللی را بر روند عمل وارد ننماید.

برخی دیگر از آزمایشات قبل از عمل بینی عبارتند از:

معاینه فیزیکی متقاضی تا مطمئن شوند که در سلامت کامل به سر می برد. این بررسی می تواند از لحاظ روحی و روانی نیز باشد.

انجام الکتروکاردیوگرافی را معمولا برای کاندیدایی که مشکل قلبی دارند انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که بیمار در طول جراحیش به قلب او هیچ گونه فشاری وارد نمی شود. در این آزمایش تمام مشکلات و بیماری های قلبی نمایان می شود. معمولا این آزمایش را برای افرادی تجویز می کنند که اولا سنشان بالا باشد و دوما دخانیات زیاد مصرف می کنند.

خانم هایی که خواهان جراحی زیبایی بینی اند نیز باید قبل از عمل یک تست بارداری را انجام دهند. چنانچه خانمی باردار باشد، بهتر است که این عمل را به بعد از پروسه ی زایمان موکول کند.

جراح بینی برای اطلاع از عملکرد ریه ها، عکسبرداری از قفسه ای سینه را نیز تجویز می کند که این آزمایش را حتما باید متقاضی قبل از جراحی انجام دهد.

همچنین برای اطلاع از فشارخون، دیابت و یا عفونت مجاری ادراری ممکن است که جراح بینی، آزمایش ادرار را نیز بخواهد. انجام این تست خیلی ضروری نمی باشد.

چکیده مطلب

بهتر است که این آزمایشات لازم  قبل از جراحی بینی و سریع صورت گیرد، زیرا ممکن است که فردی دارای کم خونی باشد و با مصرف دارو این عارضه در او برطرف شود اما رخداد بیماریی دیگری در وی اتفاق بیفتد. باید بگوییم که جراح بینی معمولا این تست ها را سه  تا چهار هفته قبل از عمل باید دریافت کند، در غیر این صورت بی فایده می باشد.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان  در کرج تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026  و پیج اینستاگرام

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button