فهرست

جراحی بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه

پروتز سینه در مواردی کاربرد دارد که فرد دارای سینه های کوچکی باشد ، معمولا این جراحی در زنان ایرانی طرفدار بسیاری دارد و باعث افزایش میزان جذابیت آنها می شود.
زیبایی اندام ها به خصوص سینه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورتیکه عوامل ژنتیکی و یا طبیعی باعث کوچک شدن سینه ها شوند فرد را آزرده خاطر می کند

هرچند که روش های دیگری برای افزایش حجم سینه ها وجود دارد اما جراحی یک روش مداوم و ماندگار برای فرم دهی و بزرگ کردن سایز سینه ها می شود.

انجام پروتز سینه، باید توسط پزشک و جراح ماهر انجام شود تا نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد. دکتر زرگری به دلیل داشتن تبحر زیادی که در این نوع از جراحی ها دارد می تواند انواع جراحی های زیبایی سینه و پروتز سینه را انجام دهد. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده کار های دکتر زرگری می توانید ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

ممکن است فرد بر اثر شیردهی و یا زایمان های متعدد دچار افتادگی در سینه ها بشود، این عارضه ممکن است با کوچک شدن سینه ها نیز باعث شود. همچنین ممکن است بر اثر کاهش وزن، حجم قابل توجهی از سینه ها کاهش یابد .البته مشکل کوچک بودن سینه به صورت موروثی نیز شایع است. پروتز سینه یکی از جراحی های پرطرفدار می باشد که روزانه بسیاری از خانم هارا برای این جراحی ترغیب می نماید.

پروتز سینه

نحوه ی جراحی پروتز سینه

جراح برای قرار دادن پروتز درون سینه نیاز به ایجاد یک شکاف بسیار ظریف در سینه دارد تا بتواند پروتز سینه را از طریق آن وارد بافت سینه نماید.شکاف های ایجاد شده یا در زیر سینه هستند، یا دور هاله ی سینه و یا از زیر بغل ، البته در بیشتر موارد این شکاف در زیر سینه ایجاد می شود .

اندازه ی پروتز ها

پروتز ها دارای انواع مختلف سیلیکونی و آب نمکی هستند که با توجه به نیاز بیمار مورد استفاده قرار می گیرد، توجه داشته باشید که اندازه ی پروتز ها متفاوت بوده و به انتخاب خود فرد کوچک یا بزرگ بودن آن تعیین می شود.

پروتز ها دارای اشکال مختلفی هستند که می توانند گرد یا مخروطی شکل باشند البته به آن قطره اشکی نیز می گویند.

بیهوشی جراحی سینه

بیهوشی در جراحی سینه به صورت بیهوشی عمومی بوده و نیاز به بستری بیمار وجود دارد ، طول جراحی بین یک تا دو ساعت انجام می شود و لازم است تا جراح مراقبت های لازم را حین جراحی در یک کلینیک مجهز انجام دهد ، همچنین موارد لازم برای بعد از جراحی پروتز سینه را متذکر می شود .

رسیدن به سایز ایده آل واندازه مورد علاقه تان با جراحی پروتز سینه میسر خواهد بود و سینه شما بعد از جراحی شکل بهتری به خود می گیرد .البته افرادی که حالت دفورمیتی سینه دارند  می توانند از این جراحی  برای بهبود غیریکنواختی سینه نیز استفاده کنند  البته این جراحی با مقداری لیفت نیز همراه است.
پروتز در کجا قرار می گیرد ؟
پروتز ها  در زیر بافت های نرم سینه قرار می دهد و پروتز با سیلیکون یا سالین پر می شود.
پروتز سینه برای چه افرادی مناسب است ؟
-مافرادی که می خواهند سینه های بزرگ تری داشته باشند.
-افرادی که به دنبال جذابیت بیشتر در اندام هستند
-افرادی که از سایز سینه های خود راضی نیستند
-افرادی که به دلیل  بارداری، شیردهی، کاهش وزن یا پیری اندازه سینه شما کاهش یافته است.
-افرادی که دچار افتادگی در سینه ها شده اند( البته افتادگی باید به اندازه ی ایده آل باشد)

پروتز های سینه دو نوع هستند:

1-   پروتز های سیلیکونی
2-   پروتز های  سالین یا آب نمکی

پروتزهای  آب نمکی  نیاز دارند تا بعد از قرار گرفتن در سینه با مایع پر شوند ، این جراحی نیاز به برش کوچکتری برای قرار دادن پروتز در سینه دارد  اما ظاهر مصنوعی دارند و اغلب از پروتز های سیلیکونی برای این کار استفاده می شود، پروتز های سیلیکونی حاوی مقادیری از  ژل سیلیکون می باشند، و برای تمایم افراد قابل قرار گیری می باشد، پروتز های آب نمکی برای افرادی با سینه های بسیار کوچک مناسب نیست .

ماندگاری پروتز ها

پروتز ها معمولا با توجه به جنس و نوع آنها میتوانند عمر زیادی داشته باشند ، توصیه می شود که از پروتزهای سیلیکونی استفاده نمایید این دسته از پروتز ها با ماندگاری نزدیک به 10 تا 20 سال همراه هستند .
برش های جراحی در پروتز سینه
جراح برای قرار دادن پروتز درون سینه ها نیاز به ایجاد شکاف و برش های کوچک در اطراف، یا زیر سینه دارد .

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

برش های معمول در پروتز سینه :

1-  برش زیر بغل
2-  برش در هاله اطراف نوک سینه
3-  برش در ناحیه زیر سینه ها
می باشد.

زخم های ناشی از برش در پروتز سینه

برش ها با دقت و ظرافت تمام زده خواهند شد و شما بعد از جراحی با مختصر آثار جراحی همراه خواهید بود که در نهایت بعد از گذر زمان محو خواهد شد . البته برش ها در بیشتر موارد در زیر سینه زده می شوند که توسط خود سینه پوشانده شده و در معرض دید نمی باشد .

در صورت تمایل به داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از خدمات کلینیک دکتر زرگری برخوردار شوید . جراحی زیبایی سینه، پروتز سینه ، لاغری موضعی ، لاغری با لیپوماتی از جمله خدمات دکتر زرگری می باشد .

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

بسیاری از خانم هایی که دارای سینه های افتاده و آویزان می باشند تصور می کنند با انجام پروتز سینه می توانند این مشکل را رفع کنند در صورتی که اگر مشکل افتادگی سینه بسیار شدید باشد با انجام جراحی پروتز سینه این مشکل برطرف نمی شود و باید لیفت و پروتز سینه بطور همزمان انجام شود تا این مشکل برطرف شود و ظاهر زیبایی در سینه ها ایجاد شود.

بسیاری از زنان بعد از دوران بارداری و شیردهی  با مشکل افتادگی بافت سینه روبرو می شوند و برای دستیابی به سینه های خوش فرم و رفع این مشکل خواستار جراحی لیفت و پروتز سینه بطور همزمان می باشند.

در زمان مشاوره دکتر کاظم زرگری بعد از ارزیابی سینه های شما مناسب ترین روش را برای فرم دهی و رفع افتادگی بافت سینه ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و در صورتی که مشکل افتادگی سینه های شما با پروتز سینه قابل حل نباشد جراحی لیفت و پروتز سینه بطور همزمان انجام می شود.

در واقع پروتز سینه تا حدی باعث لیفتینگ سینه می شود و مشکل افتادگی سینه را حل می کند، درنتیجه پروتز سینه به تنهایی نمی تواند افتادگی سینه ها را درمان کند. همچنین عمل جراحی لیفت سینه اندازه سایز سینه های شما را تغییر نمی دهد و موجب بزرگ شدن و حجیم شدن بافت سینه های شما نمی شود به همین علت اگر شما در کنار لیفتینگ سینه های خود خواستار تغییر سایز و حجیم شدن بافت سینه های خود می باشید جراحی لیفت و پروتز سینه بطور همزمان برای درمان افتادگی و تغییر سایز سینه ها باید بکار گرفته شود.

مزایای لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در این روش می توان از طریق برش های ایجاد شده در لیفت سینه برای جایگذاری پروتز ها در بافت سینه استفاده نمود در نتیجه برای قرار گیری پروتز ها نیاز به ایجاد برش جدید نمی باشد.

کاندیدای مناسب برای لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

افرادی که در کنار افزایش سایز سینه ها برای رفع مشکل افتادگی سینه خواستار لیفتینگ سینه خود می باشند.

افرادی که افتادگی سینه های آن ها به حدی زیاد می باشد که با جراحی پروتز سینه برطرف نمی شود.

اقدامات لازم قبل از جراحی پروتز سینه

درزمان مشاوره در صورتی که در اقوام درجه یک شما فردی مبتلا به بیماری سرطان سینه است حتما با پزشک خود اطلاع دهید و در صورت داشتن جراحی های قبلی اطلاعات لازم را در اختیار پزشک تان قرار دهید.

مصرف الکل و سیگار قبل از جراحی پروتز سینه باید قطع گردد.

درزمان مشاوره حتما در صورتی که مبتلا یک بیماری خاصی مانند تالسمی، هپاتیت، دیابت، صرع و … هستید به پزشک خود اطلاع دهید.

از دو هفته قبل از جراحی پروتز سینه مصرف انگور، کشمش ، سرکه، کاری و مشروبات الکی باید قطع گردد زیرا بروی بند آمدن خون اثر منفی دارند.

آزمایشات مورد نیاز قبل از جراحی پروتز سینه باید صورت گیرد.

از شب قبل از جراحی پروتز سینه نباید چیزی بخورید و ناشتا باشید

حتما یک همراه در روز جراحی در کنار خود داشته باشید

مصرف برخی از داروها مانند آسپرین،کومادین، ژلوفن و بروفن قبل از جراحی پروتز سینه باید قطع گردد زیرا این داروها اثر انعقاد خون دارند.

برای دریافت اطلاعت بیشتر قبل از جراحی پروتز سینه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

مراقبت های لازم بعد از پروتز سینه

پیشنهاداتی که  پزشکان بعد از انجام  پروتز سینه برای مراقبت بیشتر و نتیجه بهتر به شما می دهند. معمولا شامل موارد زیر می باشد که بهتراست شما از آنها اطلاع داشته باشید و دقت داشته باشید که مدت زمان ریکاوری و دیدن نتیجه نهایی تماما به بیمار و شرایط آن بستگی دارد :

افراد می توانند همان لحظه بعد از جراحی پروتز سینه  بدون  نیاز به کمک دیگران شروع به راه رفتن کنند.
پیاده روی اندک باید با فواصل زمانی کوتاه انجام گیرد
بعد از انجام جراحی پروتز سینه ناراحتی هایی مانند گرفتگی ناگهانی در عضلات سینه ،سفتی ممکن است برای افراد اتفاق بیفتد.
افراد میتوانند با صلاح دید پزشک ، بعد از گذشت سه روز بعد انجام جراحی پروتز سینه به حمام با مدت زمانی کم بروند .
بخیه ها به صورت جذبی هستند
اگر ناحیه ی پروتز شده بانداژ شده است بعد از ده روز شما می توانید بدون نیاز به پزشک و دیگران آن را بردارید . البته این ده روز می تواند به گفته ی پزشک شما متغیر باشد .
استفاده از سوتین های محافظ برای پیشرفت روند بهبودی می تواند موثر باشد.
بازگشت به محل کار بعد از یک هفته مانعی ندارد و فعالیت های روزانه از فردای انجام پروتز سینه قابل قبول است.اما توجه داشته باشید که کارها ی سنگین و ورزش های سنگین که به بالا تنه و ناحیه سینه فشار یا کشش ایجاد می کند برای شما مضر است و در نتیجه ی جراحی پروتز شما تاثیر میگذارد.

آیا پرتز سینه مانع شیردهی می شود ؟

یکی از نکرانی های خانم ها استفاده از پروتز و عدم توانایی در شیردهی به نوزاد می باشد . در این رابطه باید به شما این اطمینان را بدهیم که پروتز سینه به هیچ عنوان مانع شیر دهی نشده و غدد شیری را مسدود نمی کند از این رو مادر بعد از زایمان می تواند به راحتی فرزند خود را شیر بدهد .
پروتز سینه بافت کلی سینه را دچار تغییر نمی کند و در واقع چیزی از آن کم نمی کند ، باید توجه داشته باشید که پروتز به عنوان یک پر کننده برای فضای خالی سینه محسوب می شود که سازگاری ویژه ای با بافت سینه دارد و البته به هیچ عنوان آسیبی به ساختار سینه وارد نمی کند .

آیا پروتز سینه مانع مسافرت با هواپیما می شود ؟

یکی از سوالات رایج در این زمینه در رابطه با امکان سفر با هواپیما همراه با سینه های پروتز شده می باشد . متاسفانه این شایعه غلط در رابطه با ترکیدن پروتز سینه در هواپیما وجود دارد که باید آن را نقض کنیم .
پروتز در شرایط جوی به هیچ عنوان آسیب نمی بیند و البته در هواپیما دچار ترکیدگی نخواهد شد . پروتز با ضربه های شدید و یا فشار های محکم آسیب نمی بیند و به هیچ عنوان شاهد تغییر فرم و یا افتادگی آن نخواهید بود . بنابراین نگران این مساله نباشید وبه شایعات دامن نزنید .

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد ؟

در صورتی که پروتز دچار آسیب بشود باید آن را تعویض کرد ، البته پارگی پروتز سینه بسیار کم اتفاق می افتد و در صورت وقوع نیز آسیبی به سینه وارد نمی کند .
باید توجه داشته باشید که معاینه و بررسی منظم سینه ها از جانب جراح می تواند مانع آسیب به پروتز سینه شود و البته زمان تعویض آن را نیز به تعویق بیاندازد .

مزایا و معایب پروتز سینه

مزایا و معایب پروتز سینه

مزایا و معایب پروتز سینه

مزایا پروتز سینه

 • برجسته و حجیم کردن سینه ها
 • افزایش اعتماد بنفس و جذابیت ظاهری
 • ایجاد تعادل و زیبایی در اندام ها
 • استفاده از پروتز سینه بعد ازجراحی ماستوکتومی ( برداشتن پستان)

بهترین سن برای جراحی پروتز سینه

هر عمل جراحی دارای شرایط خاصی می باشد که با رعایت آن می توان بهترین نتیجه را از جراحی در صورتی که کاندیدای مناسبی برای این جراحی باشید دریافت نمایید . هر جراحی باید در سن مناسبی انجام گیرد تا هیچ گونه مشکلی را برای فرد بوجود نیاورد. سن مناسب برای جراحی چه سنی است ؟ این سوال یکی از سوالات متداولی می باشد که برای فردی که متقاضی انجام این جراحی است پیش خواهد آمد . در این قسمت به طور کامل به این سوال پاسخ داده می شود زیرا زمان انجام این جراحی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد و در نتیجه باید در سن مناسبی انجام گیرد انجام این جراحی در سنین بسیار پایین و بسیار بالا به هیج عنوان توصیه نمی شود زیرا می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه آورد .

سن مناسب جراحی پروتز سینه

در گذشته که از پروتز های سالینی که از آب و نمک استریل شده تشکیل شده است، در جراحی پروتز سینه استفاده می شد که مطابق با سازمان غذا و داروی آمریکا در سن بالای 18 سال بلامانع بود . اما با گذشت زمان و رواج یافتن پروتز های سیلیکونی که از ژل سیلیکون تشکیل شده است و در اکثر موارد جایگزین پروتز های سالینی شد در سن بالای 22 سال استفاده از آن بالامانع بود .

اما در صورتی که هدف از جراحی پروتز سینه ترمیم و باز سازی سینه بود بعد از بررسی و معاینات جراح در هر سنی مانعی برای قرار دادن پروتز در بافت سینه نیست .

در افرادی که بدنبال سرطان سینه یک یا هر دو بافت سینه خود را از دست داده اند با جایگذاری پروتز سینه می توان فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد و باعث افزایش اعتماد بنفس و بازگردانی بافت سینه از دست رفته شد و فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد .

عوارض پروتز سینه

عوارض احتمالی که ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه ایجاد شود به دو دسته تقسیم می شوند 1. عوارض احتمالی که ممکن است بعد از تمامی عمل های جراحی ایجاد شود 2. عوارض احتمالی که اختصاصی می باشند و ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه ایجاد شود مانند عفونت پروتز.

عوارض بیهوشی، خونریزی و عفونت محل زخم از جمله عوارضی هستند که ممکن است بعد از هر عمل جراحی رخ دهد احتمال بروز این عوارض بعد از جراحی پروتز سینه بسیار نادر است. زمانی که بعد از جراحی پروتز سینه مراقبت های لازم صورت گیرد از احتمال بروز این عوارض کاسته می شود .همچنین مصرف برخی از داروها احتمال بروز خون ریزی را بعد از جراحی افزایش می دهند که مصرف تمامی این داروها باید قبل از جراحی پروتز سینه قطع گردد. دکتر کاظم زرگری قبل از جراحی پروتزسینه در زمان مشاوره اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و شما را از خوردن برخی از داروها که اثر انعقادی خون دارند منع می کنند.

احتمال بروز عفونت پروتز سینه بعد ازجراحی وجود دارد که این عارضه بسیار نادر است و احتمال ایجاد آن بسیار کم است. دکتر کاظم زرگری بعد از جراحی پروتز سینه به منظور جلوگیری از بروز عفونت های احتمالی آنتی بیوتیک تجویز می نمایند که باید بطور مرتب مصرف شود.

یکی دیگر از عوارض اختصاصی که ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه ایجاد شود عارضه ایجاد کپسول دور پروتز است در برخی مواقع بعد از گذشت مدت طولانی از جراحی پروتز سینه سیستم ایمنی بدن پروتز را به عنوان یک جسم خارجی در نظر می گیرند و در نتیجه به آن حمله می کند که این امر موجب تشکیل یک کپسول در اطراف پروتز سینه می شود و فرم بدی در بافت سینه ها ایجاد می شود که در این حالت نیاز به ترمیم پروتز سینه است.

احتمال پارگی پروتز بعد از جراحی وجود دارد که این عارضه بسیار نادر می باشد و زمانی اتفاق می افتد که فشار بسیار شدیدی به سینه ها وارد شود که در این حالت نیازبه جراحی مجدد و ترمیم پروتز سینه است.

بارداری پس از پروتز سینه

در مورد امکان باردار شدن پس از انجام پروتز سینه باید گفت که مشکلی برای فرد پیش نمی آید و تنها افزایش و تورم بافت شیرساز پستان، بیماران را نگران می کند. با این که پس از اتمام دوران شیردهی این حالت رفع می شود ولی کشیدگی پوست امکان دارد که باقی بماند و باعث شود پروتز پایین تر از حد معمول قرار گیرد و افتاده شود. اگر پروتز با برش زیر پستان یا زیر بغل انجام شود در بارداری و شیردهی هیچ مشکلی به وجود نمی آورد ولی در مواردی که برش جراحی دوره هاله پستان باشد احتمال بروز مشکلاتی برای شیردهی وجود دارد.

هزینه پروتز سینه

به دلیل این که جراحی پروتز سینه جز جراحی های زیبایی است هزینه آن باید به طور آزاد پرداخت شود.

عوامل تعیین کننده هزینه پروتز سینه

 • نوع پروتز

یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت پروتز سینه، نوع آن می باشد. افراد بر حسب سلیقه و بودجه و مشاوره با جراح خود نوع پروتز را تعیین می کنند. سایز پروتز و کشور سازنده نیز بر هزینه پروتز سینه تاثیرگذار است.

 • دستمزد جراح

میزان دستمزد جراحان در پروتز سینه به شهر جراحی، محل مطب، مهارت، میزان محبوبیت و انصاف جراح زیبایی بستگی دارد.

 • هزینه های جانبی دیگر

هزینه ماموگرافی

هزینه سونوگرافی

هزینه آزمایشات دیگر

قیمت گن، داروها، ویزیت ها و مراقبت های بعد از عمل

البته این نکته را باید در نظر گرفت که بیمار در ابتدا باید تمام جوانب را در نظر بگیرد تا نتایج جراحی موفقیت آمیز باشد و پرداخت هزینه بیشتر به معنای یافتن بهترین جراح پروتز نمی باشد.

دوره نقاهت پروتز سینه

دوره نقاهت پروتز سینه بین پنج روز تا یک هفته خواهد بود و فرد باید در این مدت استراحت مطلق داشته باشد.

دوره اول (روز جراحی سینه)

پس از پایان جراحی پروتز سینه، بیمار به ریکاوری و پس از هوشیاری های لازم به بخش منتقل می گردد. سپس علائم حیاتی فرد کنترل می شود و در صورت نداشتن مشکل خاص و بعد از آموزش های لازم و معاینه بالینی، فرد ترخیص می شود.

دوره دوم (هفته اول جراحی پروتز سینه)

احتمال دارد در ناحیه عمل شده و برش ها فرد درد شدید احساس کند که این درد کاملا طبیعی است و با مصرف مسکن هایی که آقای دکتر زرگری تحویز کرده اند، می توان آن را کنترل نمود.

دوره سوم (هفته دوم جراحی پروتز سینه)

  در هفته دوم پس از جراحی، بیمار باید از بلند کردن اجسام سنگین و انجام فعالیت های ورزشی پرهیز نماید و تا زمانی که قادر به حرکت کامل بازوها و شانه های خود نیست از رانندگی نیز خودداری کند.

دوره چهارم (هفته سوم به بعد جراحی پروتز سینه)

در این دوره بدن تقریبا به حالت طبیعی برمی گردد و فرد می تواند بدون وارد کردن فشار به قفسه سینه، شانه ها و بازوها فعالیت های سبک و پیاده روی را انجام دهد ولی همچنان از حمل اجسام سنگین باید خودداری کند.

سوالات متداول پروتز سینه

امروزه اغلب خانم ها به منظور برجسته سازی و حجیم نمودن سینه های خود، به سراغ پروتز سینه می روند و خواهان انجام این جراحی می باشند. یکی از دغدغه های فکری آنان این است که آیا برشی که ایجاد می شود، نمایان است؟ بزرگ و حجیم نمودن سینه عوارضی برای شیردهی و بارداری به همراه دارد؟ هر خانمی می تواند کاندیدای این عمل زیبایی باشد؟

توصیه می شود که ابتدا با مراجعه به یک متخصص معاینات لازم را انجام دهد و در صورتی که از پرونده پزشکی سالمی برخوردار باشد، قادر است که این عمل را انجام دهد.

در پروسه پروتز سینه، جراح برش را در کدام قسمت ایجاد می کند؟

این برش ها در زیر سینه ، دور هاله  سینه، در زیر بغل و دور ناف می تواند ایجاد کنند. چنانچه برش را دور هاله سینه ایجاد نمایند بهتر است که هم زمان با لیفت سینه ، پروتز سینه را نیز انجام دهند. رایج ترین برش در زیر سینه می باشد، زیرا دسترسی جراح به بافت های سینه با این برش راحت تر و بهتر می باشد.

آیا پروتز سینه عوارض جانبی حادی به همراه دارد؟

چنانچه این عمل موفقیت آمیز باشد هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه نادرد. توصیه می شود برای این روند به یک جراح حاذق مراجعه شود.

پروتز سینه در شیردهی مشکلی را به همراه دارد؟

جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی نمی شود اما توصیه می شود پروتز سینه در زیر دیواره عضلانی قفسه سینه انجام شود تا هیچ گونه عامل حادی برای شیر دادن به نوزاد بعدها به بار نیاورد.

در صورتی که به جراح حاذقی مراجعه نمایید هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد بهترین نتایج را از پروتز سینه کسب خواهید نمود.

امکان نشت مواد پروتزی در زمان شیردهی وجود دارد؟

در صورتی که درست جایگذاری شود، خیر به هیچ وجه این عارضه رخ نخواهد داد.

ممکن است که این پروسه بیماری خاصی رابه همراه داشته باشد؟

بر اساس تحقیقات گرفته شده هیچ گونه بیماری یا عارضه ای خاصی را برای متقاضی این عمل به همراه ندارد.

چرا پروتز سینه را در کنار لیفت سینه انجام می دهد؟

مسایلی-در-مورد-پروتز-سینه

این اقدام مناسب افرادی است که سینه های شل و افتاده ای دارند.تا بعد از پروتز مشکل افتادگی ظاهر نشود.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای پروتز سینه می باشند؟

خانم هایی که در سینه تومور و یا کیست داشته باشند و ناچار به برداشت یکی از سینه ها هستند.

خانم هایی که سینه های کوچک و افتاده ای دارند.

شایان ذکر است که این پروسه برای خانم های باردار تا بعد از زایمان تجویز نمی شود.

مقالات مرتبط

بهترین سن برای انجام پروتز سینه 

پروتز سینه سیلیکونی

هزینه جراحی پروتز سینه 

راه های ارتباطی

منتظر ارائه نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
بهترین نوع پروتز سینه
بهترین نوع پروتز سینه بهترین نوع پروتز سینه کدام است؟ آیاطول عمر و ماندگاری پروتز سینه دائمی است؟ آیا دختران مجرد و کم سن نیز می توانند پروتز سینه انجام دهند؟ اگر پروتز ...
READ MORE
افزایش حجم سینه با تزریق چربی و پروتز سینه
افزایش حجم سینه با پروتز سینه یا تزریق چربی برای حجیم سازی و افزایش سایز سینه پروتز سینه گزینه مناسبی می باشد یا تزریق چربی ؟ مزایا و معایب تزریق چربی نسبت ...
READ MORE
هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید بدانید ؟
هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید بدانید ؟ پروتز سینه چیست ؟  از چه جنسی می توان پروتز سینه را انجام داد ؟ مراقبت های پس از پروتز ...
READ MORE
بهترین روش برای قرار دادن پروتز درون سینه کدام است ؟
بهترین روش برای قرار دادن پروتز درون سینه کدام است ؟ برش زیر سینه در میان تمامی برش هایی که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد مناسب تر ...
READ MORE
سایز پروتز سینه
سایز پروتز سینه یکی از سوالات متداولی که از دکتر کاظم زرگری پرسیده می شود سایز پروتز سینه است، در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه عوامل بسیاری دخیل می باشند. نوع ...
READ MORE
بزرگ کردن سینه ها
بزرگ کردن سینه ها با توجه به اهمیت زیبایی اندام امروزه خانم های بسیار زیادی خواستار بزرگ کردن سینه های خود هستند. پروتز سینه یکی از روش های بزرگ و حجیم ...
READ MORE
انواع-سایز-پروتز-سینه
انواع سایز پروتز سینه انواع پروتز سینه کدامند؟ بزرگترین سایز پروتز سینه کدام است؟ پروتزها در انواع مختلفی ازجمله: شکل ها، اندازه ها و رنگ پوست ظاهر می شوند و از موادی ...
READ MORE
پروتز سینه سیلیکونی
پروتز سینه سیلیکونی پروتزی که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر از نوع سیلیکونی می باشد، پروتز سیلیکونی دارای جداره بسیار مستحکمی می باشد ، بهتر است ...
READ MORE
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان بسیاری از خانم هایی که دارای سینه های افتاده و آویزان می باشند تصور می کنند با انجام پروتز سینه می توانند این مشکل را ...
READ MORE
مزایا و معایب تزریق چربی در سینه در مقایسه با پروتز سینه
مزایا و معایب تزریق چربی در سینه در مقایسه با پروتز سینه یکی از روش های بزرگ کردن سینه پروتز سینه است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اما ...
READ MORE
بهترین نوع پروتز سینه
افزایش حجم سینه با پروتز سینه یا تزریق
هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید
بهترین روش برای قرار دادن پروتز درون سینه
سایز پروتز سینه
بزرگ کردن سینه ها
انواع سایز پروتز سینه
پروتز سینه سیلیکونی
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان
مزایا و معایب تزریق چربی در سینه در

۶ دیدگاه ها

 1. نورا

  پروتز سینه درد داره؟ اگر کسی بخواد فقط سینه اش برجسته باشه و نخواد بزرگتر بشه باید پروتز سینه انجام بده.؟

  پاسخ
  • drzargari

   سلام
   پروتز سینه هیچ گونه دردی حادی ندارد به شرط آنکه به یک متخصص باتجربه مراجعه شود.

   پاسخ
 2. اقدس

  سلام آقای دکتر توی پروتز سینه رنگ نوک سینه هم تغییر می کنه؟

  پاسخ
  • drzargari

   سلام نه به هیچ وجه

   پاسخ
 3. زهرا

  سلام، وقت بخیر عمل پروتز سینه رو میشه همزمان با عمل بینی انجام داد؟ هزینه ی تقریبی شون چقدره؟

  پاسخ
  • drzargari

   سلام وقتتون بخیر
   بله هزینه این عمل ها با هم ۱۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان می شود.

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

Call Now Button