جراحی لیفت سینه

با گذشت زمان و افزایش سن سینه ها حالت افتاده و آویزانی پیدا می کند در واقع فرم سینه ها تغییر پیدا می کند. گاهی عواملی مانند تغییر وزن شدید، شیر دهی و نیروی گرانش در افتادگی و تغییر فرم سینه ها تاثیر گذار هستند که با استفاده از جراحی لیفت سینه می توان این مشکل را برطرف کرد.

لیفت سینه

نحوه انجام جراحی لیفت سینه

در جراحی لیفت سینه عمدتا برش ها در اطراف نوک سینه به منظور برداشتن پوست اضافی و محکم کردن بافت پیرامون ایجاد می شوند. با حذف پوست اضافی سینه ها به سمت بالا کشیده می شوند و ظاهر زیبایی در سینه ها ایجاد می شود.

در صورتی که نوک سینه بزرگ باشد در حین جراحی توسط جراح کوچک می شود.

سوالات رایج در لیفت سینه

در صورتی که شما برای برطرف کردن مشکل افتادگی سینه های خود خواستار جراحی لیفت سینه باشید طبیعی است که سوالاتی در ذهن شما بوجود آید که در این قسمت به بررسی برخی از سوالات مهم و پاسخ آن ها می پردازیم تا قبل از انجام این جراحی اطلاعات لازم را بدست آورید.

آیا با لیفت سینه، سایز سینه ها تغییر پیدا می کند؟

جراحی لیفت سینه به منظور رفع افتادگی سینه ها صورت می گیرد نه تغییر اندازه سینه. ممکن است پس از جراحی لیفت سینه، سینه کمی کوچک تر به نظر برسد. در صورتی که شما علاوه بر رفع افتادگی سینه های خود خواهان بزرگ کردن وحجیم کردن بافت سینه های خود هستید جراحی لیفت و پروتز سینه بطور همزمان را باید انجام دهید.

قبل از جراحی لیفت سینه، چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

دکتر کاظم زرگری در زمان مشاوره تمامی اقداماتی که باید قبل از این جراحی انجام شود را در اختیار شما قرار می دهند. یکی از این اقدامات قطع مصرف سیگار و الکل است.

 آیا جراحی لیفت سینه عوارضی دارد؟

این جراحی همانند سایر جراحی های دیگر می تواند عوارضی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

  • عدم تقارن در سینه ها
  • لخته شدن خون
  • زخم و اسکار
  • خونریزی

آیا بعد از لیفت سینه می توان باردار شد؟

لیفت سینه در عملکرد سینه اختلالی ایجاد نمی کند و امکان بارداری بعد از جراحی لیفت سینه وجود دارد. اما بهتر است بعد از دوران بارداری و شیردهی این جراحی انجام شود.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
انواع جراحی های زیبایی سینه
انواع جراحی های زیبایی سینه جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد که در این مقاله در رابطه با هریک توضیحات مختصری  داده می شود پروتز سینه پروتز سینه یکی از انواع جراحی های ...
READ MORE
سوالات متداول جراحی لیفت سینه
سوالات متداول جراحی لیفت سینه بسیاری از متقاضیان دکتر کاظم زرگری که برای رفع افتادگی و آویزانی بافت سینه هایشان خواستار جراحی لیفت سینه هستند سوالات بسیاری ذهن آن ها را ...
READ MORE
جراحی زیبایی سینه و شکم
جراحی زیبایی سینه و شکم جراحی زیبایی سینه و شکم ، جزو جراحی هایی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است . با بکارگیری این نوع از جراحی ها ...
READ MORE
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان بسیاری از خانم هایی که دارای سینه های افتاده و آویزان می باشند تصور می کنند با انجام پروتز سینه می توانند این مشکل را ...
READ MORE
انواع جراحی های زیبایی سینه
سوالات متداول جراحی لیفت سینه
جراحی زیبایی سینه و شکم
لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =