دکتر کاظم زرگری 4 جراحی سینه 4 کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه

بسیاری از افراد امروزه خواستار این هستند که در کوتاه ترین زمان فرم زیبایی را در سینه های خود ایجاد نمایند که با تزریق چربی در سینه می توانند این خواسته خود را عملی سازند با استفاده از این روش می توان بدون عارضه خاصی در کمترین زمان ممکن فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد و سینه ها را حجیم و بزرگ کرد.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه

برای انجام این تزریق باید در انتخاب پزشک خود توجه نمایید زیرا این تزریق نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد دکتر کاظم زرگری با مهارت بالا چربی را از بافت های دیگر بدن می گیرند و بعد از پاکسازی با دقت بالا برای افزایش سایز و حجم سینه ها چربی را در بافت سینه تزریق می نمایند برای اینکه بهترین نتیجه را از این روش دریافت نمایید شما باید کاندیدای مناسبی برای انجام این روش باشید . قبل از انجام تزریق چربی در سینه دکتر کاظم زرگری یک جلسه مشاوره بر قرار می کنند و در طی این جلسه سوالاتی را از شما می پرسند و بررسی های لازم را انجام می دهند در صورتی که این تزریق برای شما مناسب نباشد و شما کاندیدای مناسبی برای انجام این کار نباشید شما را از انجام دادن این کار منع می کنند.

افرادی مناسب تزریق چربی در سینه هستند که از لحاظ جسمانی از سلامتی کاملی برخوردار باشند و در گذشته و حال بیماری جدی و خاصی نداشته باشند . در طی جلسه مشاوره در صورت داشتن یک بیماری خاص پزشک خود را مطلع سازید شاید انجام این کار به صلاح شما نباشد.

افرادی که برای افزایش سایز سینه های خود خواستار استفاده از این روش هستند باید انتظارات واقع بینانه و منطقی داشته باشند و توجه نمایند که با استفاده از این روش حداکثر یک سایز سینه ها بزرگ می شود. در صورتی که خواستار افزایش بیش از یک سایز سینه های خود هستید شما کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی در سینه  نیستید . بهترین گزینه برای افزایش بیش از یک سایز سینه ها جراحی پروتز سینه می باشد.

افرادی که خواستار استفاده از این روش هستند باید به سنی رسیده باشند که تکامل و رشد سینه هایشان کامل شده باشد.

در صورتی که سینه های شما حالت افتاده و آویزانی داشته باشد و به منظور رفع این مشکل خواستار تزریق چربی در سینه ها باشید، شما کاندیدای مناسبی برای انجام این روش نیستید زیرا با تزریق چربی در سینه ها مشکل افتادگی و آویزانی سینه ها برطرف نمی شود.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button