انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

لیفت بازو

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

لیفت بازو

براکیوپلاستی و یا همان لیفت بازو که با منظور لیفت و کشیدن بازو انجام می شود، یکی از شایع ترین روش های جراحی پلاستیک است که بسیار سریع در بین مردم شناخته و محبوب شد. لیفت بازو ها به دلایل مختلفی از جمله کاهش وزن نیز انجام می شود. روش های مختلفی برای انجام لیفت بازو وجود دارد که از زیر دست و بازو ها شروع می شود و تا زیر سینه و پشت سینه و کمر نیز پیش می رود. در این مقاله می خواهیم در خصوص لیفت بازو اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم.

لیفت بازو

برای انجام لیفت بازو جراح زیبایی معیار هایی را در نظر می گیرد که با آن افراد را با توجه به میزان مورد نیاز برای جراحی طبقه بندی می کند. همچنین در زمان مشاوره و معاینه میزان اسکار، بخیه ها و مراحل جراحی را قبل از انجام جراحی در اختیار بیمار می گذارد. در عین حال توصیه هایی نیز از طریق جراح در اختیار بیمار گذاشته می شود تا در زمان بعد از جراحی نیز بیمار از عوارض و مراقبت های بعد از جراحی بازو مطلع باشد.

براکیوپلاستی و یا لیفت بازو چیست؟

یکی از جراحی های زیبایی که امروزه در حال انجام بر روی بدن افراد است و طرفداران زیادی دارد جراحی لیفت بازو است. طبق تحقیقاتی که در سال 2014 انجام شده است در میان پر طرفدارترین جراحی های برتر دنیا است.

علت انجام لیفت بازو چیست؟

داشتن بازوهای زیبا همیشه نشان دهندی تناسب اندام و سلامت آناتومیک بدن به شمار رود. توجه به زیبایی بازو ها از زمان رنسانس تا به حال ادامه داشته است و نشان دهنده ی زیبایی و سلامتی است. امروزه لیفت بازو یکی از شاخته های مهم جراحی پلاستیک نیز می باشد.
جراحی بازو به منظور کاهش بخشی از چربی و پوست اضافی بدن انجام می شود. بخش هایی از بازو که به دلیل کاهش وزن برای فرد آزار دهنده است و زیبایی و یکپارچگی بازو ها را تحت تاثیر قرار داده است، نیز می تواند با انجام این جراحی بهبود پیدا کند.

یسیاری از افراد مشتاق جراحی لیفت بازو هستند . برای دریافت مشاوره و به منظور برقراری ارتباط با دکتر کاظم زرگری با مطب ایشان تماس حاصل فرمائید. شماره تماس مطب 02632216398 می باشد. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمائید.

انواع جراحی لیفت بازو

برای انجام جراحی لیفت بازو باید فرد تحت معاینه و بررسی جراح زیبایی قرار گیرد. انجام جراحی لیفت بازو از یک جراحی ساده بازو تا یک جراحی پیچیده و چند بعدی نیز می تواند طبقه بندی شود. که در این جراحی ها می توان از زیر بازو تا زیر سینه ها، پشت سینه و کمر را جراحی نمود و بازو ها را به درستی بازسازی کرد. زیرا در حین انجام جراحی تمامی بافت های عصبی و چربی متصل به هم باید مد نظر قرار گرفته و جراحی بر روی این عضلات و چربی ها انجام شود.

کاندید جراحی زیبایی بازو

به افرادی که دارای پوست های شل و تحلیل رفته در زیر بازوی خود هستند و یا به دلیل کاهش یا افزایش وزن، زیبایی بازو هایشان تحت تاثیر قرار گرفته است، توصیه می شود تا لیفت بازو انجام دهند.
برای انجام لیفت بازو مراجعه به جراح ماهر نیز می تواند فرد را سریع تر به نتیجه مطلوب برساند و از عوارض بعد از جراحی تا میزان چشمگیری بکاهد.

https://academic.oup.com/asj/article/36/2/193/2589260

برخی از جراحی های زیبایی دکتر زرگری 

لیزر لیپولیز

لیپوماتیک شکم 

لاغری بت لیپوساکشن 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button