انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

قیمت ابدومینوپلاستی

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

قیمت ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست؟ آیا افراد خاصی این عمل را انجام می دهند یا همه می توانند این عمل را انجام دهند؟ علت انجام ابدومینوپلاستی چیست؟ هزینه و قیمت این عمل چقدر می باشد؟

در این مقاله سعی نموده ایم که به برخی از سوالات شما مخاطبان عزیز پاسخ داده باشیم تا بیشتر با این فرآیند آشنا شوید.

دستگاه ابدومینوپلاستی یا همان جراحی پلاستیک شکم به منظورسفت نمودن عضلات دیواره شکم کاربرد دارد که اغلب برای خانم هایی جایز است که زایمان های متعددی کرده باشند . اما افرادی که به طور ناگهانی دچار کاهش وزن می شوند نیز به این جراحی نیاز پیدا می کنند.

باید متذکر شویم که گاهی عامل ژنتیک و وراثت نیز در آویزان نگه داشتن شکم موثرمی باشند اما درصد این عارضه بسیار پایین می باشد.

جراحی شکم  یا ابدومینوپلاستی بسته به وسعت و مقدار حجم شکم متفاوت می باشد، اغلب اوقات از ا الی 5 ساعت طول می کشد که چنانچه به یک متخصص جراحی پلاستیک حاذق مراجعه شود بهترین و ایده آل ترین نتایج را برای متقاضی به همراه دارد.

قیمت ابدومینوپلاستی

در جراحی ابدومینوپلاستی جراح مجبور به ساخت یک سوراخ جدید برای ناف می باشد که هیچ گونه خطری برای بیمار در پی ندارد، و بعد از عمل درد بسیار جزئی را متحمل می شود که با استعمال برخی از داروهای آرام بخش درد التیام پیدا می کند.

یکی از دغدغه های فکری اغلب متقاضیان این جراحی دانستن هزینه و قیمت ابدومینوپلاستی می باشد که باید بگوییم این عمل از جراحی به دیگری متفاوت است و نمی توان هزینه دقیق را ذکر کرد فقط بیمار باید به پزشک مراجعه نماید و مکان و مقدار حجم تخلیه را برای دکتر قید کند، سپس دکتر براساس این علائم اقدام به درمان و جراحی نماید و قیمت آن را تعیین می کند.

کاندیدای ابدومینوپلاستی

افرادی باید این عمل را انجام دهند که از نظر روحی روانی و جسمانی در صحت کامل قرار داشته باشند این سخن بدین معنا است که نباید به بیماری هایی مانند: بیماری قلبی، بیماری دیابت، آسم و … مبتلا باشند.

مناسب خانم هایی است که بارداری های متعدد و زایمان های زیادی را داشته اند.

خانم هایی که دیگر قصد بارداری نداشته و یا در طول چند سال آتی به آن فکر نکنند.

هرچقدر سن این افراد زیاد باشد، پوست ارتجاعی می شود در نتیجه بسیار مناسب افرادی است که در محدوده ی سنی 35 تا 50 سال می باشد.

افرادی که از استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی اجتناب می ورزند.

افرادی که دارای پوست اضافی در شکم می باشند و این عارضه باعث شرمساری آنان شده است.

روش جراحی ابدومینوپلاستی

بعد از این که بیمار را به اتاق عمل منتقل می کنند اقدام به بیهوش نمودن وی می نمایند سپس به بررسی میزان ضربان قلب، نبض و تنفس بیمار می پردازند. جراح زیبایی شکم یک برش در زهار یعنی از بالای ران تا قسمت لگن ایجاد می کند بعد از آن برشی در ناف و اطراف آن ایجاد می نماید. این عارضه باعث می شود که کشیدن پوست دیواره شکم آسان تر شود و در آخر بخیه می زند و بیمار را به بخش ریکاوری منتقل می کنند. باید بگوییم که اگر مقدار چربی در ناحیه شکم کم باشد؛ جراح از دستگاه مینی ابدومینوپلاستی استفاده می کند، این روش نیز بسیار ایده آل بوده و نتایج مطلوبی را برای متقاضی به همراه می آورد. بلافاصله بعد از این عمل بیمار باید از گن های فشاری استفاده کند تا بافت های داخلی شکل گیرند.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026 

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button