دکتر کاظم زرگری 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی فانتزی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

هر فردی با توجه به سلایق خود ممکن است برای نتیجه جراحی بینی خود  فرم خاصی را در نظر داشته باشد . اینکه شما با جراحی بینی فانتزی خیلی تغییر کنید و یا اینکه تنها دوست دارید نقص های بینی برطرف شده و با یک جراحی بینی طبیعی تغییرات واضحی در چهره شما به وجود نیاید ، انتخاب شما می باشد . هر چند که شما باید تمامی نظرات و تشخیص جراح بینی خود را مد نظر داشته باشید،  سپس تصمیم نهایی را بگیرد .

جراحی زیبایی بینی

آیا می توانم جراحی بینی فانتزی انجام دهم ؟

پیش از هر چیز جراح ،بینی شما را معاینه می کند در صورتی که بینی شما دارای استحکام غضروفی باشد جراحی بینی فانتزی امکان پذیر خواهد بود اما در غیر این صورت ممکن است از پروتز و گرافت های بینی برای تیغه اصلی بینی استفاده شود تا بعد از گذشت چند سال بینی دفورمه نشود و فرم اصلی بینی به مانند ماه های اول بعد از جراحی خوش فرم باشد .معمولا کسانی که بینی های استخوانی دارند حجم بیشتری از بینی استخوان بوده و راحت تر به حالت فانتزی تغییر پیدا می کند . اما در بینی های گوشتی بینی بیشتر از پوست تشکیل شده است در ابتدا جراح بینی بادی استحکام بینی را با تکنیک های مناسب به بینی بدهد.

نتیجه جراحی بینی فانتزی

بهتر است بدانید که در این جراحی در ابتدا باید سلامت بیمار مد نظر گرفته شود به همین دلیل شما نباید اصرار داشته باشید که زاویه نوک بینی به لب زیاد باشد و با به عبر دیگر بینی به اندازه زیادی به سمت بالا برده شود و یا اینکه سایز و سوراخ های بینی به حد غیر طبیعی کوچک شود زیرا در بلند مدت می تواند در تنفس فرد تاثیرات منفی بگذارد.همینطور ملاک زیبایی بینی کوچکی آن نیست بلکه باید با صورت همخوانی داشته باشد.

خدمات دیگری که دکتر زرگری به بیماران خود ارائه می دهند :

لیپوماتیک

جراحی بینی

جراحی پروتز سینه

جراحی لیفت سینه

و …

با تشکر مدیریت سایت دکتر کاظم زرگری

 

 

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button