انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » زیبایی و پیکرتراشی » توصیه های لازم قبل و بعد از جراحی پروتز سینه
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

توصیه های لازم قبل و بعد از جراحی پروتز سینه

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

توصیه های لازم قبل و بعد از جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه همانند تمام اعمال جراحی نیازمند به مراقبت های قبل و بعد از جراحی است تا بتوان از این جراحی مطلوب ترین نتایج را دریافت کرد. انجام دقیق این مراقبت ها و رعایت تمامی توصیه های پزشک در نتیجه عمل جراحی دخیل است و با رعایت تمامی این توصیه ها می توان بهترین نتیجه را از جراحی پروتز سینه دریافت کرد، همچنین رعایت این توصیه ها به حفظ سلامت بیمار و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی کمک شایانی می کند. دکتر زرگری قبل و بعد از جراحی پروتز سینه توصیه هایی می کنند که در این مقاله به بیان این اقدامات و توصیه ها می پردازیم :

توصیه های لازم قبل و بعد از جراحی پروتز سینه

توصیه های لازم قبل و بعد از جراحی پروتز سینه

توصیه های عمومی قبل از جراحی پروتز سینه

باید مصرف سیگار و هرگونه دخانیات از سه هفته قبل از جراحی پروتز سینه قطع گردد، زیرا مصرف دخانیات قبل از جراحی باعث بروز مشکلاتی در حین جراحی و بعد از جراحی می شود.

باید چند هفته قبل از جراحی پروتز سینه به منظور جلوگیری از اختلال در سیستم انعقادی و احتمال افزایش خون ریزی مصرف آسپرین، ویتامین E  و A و بروفن قطع گردد.

افرادی که بیماری خاصی مانند افزایش فشار خون، تنگی نفس، بیماری های قلبی و ریوی، کم کاری یا پرکاری تیروئید، دیابت، کم خونی و آسم دارند باید جراح خود را مطلع سازند تا بررسی های لازم قبل از این جراحی صورت گیرد شاید انجام این جراحی با داشتن یک بیماری خاص به صلاح شما نباشد.

به منظور کاهش تورم و کبودی بعد از جراحی استفاده از آب آناناس، آب کرفس و مرکبات تازه چند روز قبل و چند روز بعد از جراحی پروتز سینه توصیه می شود.

قبل از جراحی پروتز سینه تمامی آزمایشات لازم مربوط به قند خون، عملکرد سیستم انعقادی، عملکرد کلیه و … باید انجام گیرد . در زمان مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه دکتر کاظم زرگری تمامی آزمایشات لازم را برای بیمار در نظر می گیرند.

در صورت مصرف یک داروی خاص، لیست داروهای مصرفی خود را در زمان مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه به اطلاع جراح خود برسانید، زیرا مصرف برخی از داروها قبل از جراحی باید قطع گردد.

در صورتی که یک ورزش حرفه ای مانند بدن سازی، شنا و یا ورزش اندام فوقانی انجام می دهید باید قبل از جراحی پروتز سینه به جراح خود اطلاع دهید.

حدود 6 الی 8 ساعت قبل از جراحی نباید چیزی مصرف کنید.

توصیه های عمومی بعد از جراحی پروتز سینه

بعد از جراحی پروتز سینه هنگام استراحت زیر سر خود را با چند بالش بالا ببرید انجام این کار در کاهش تورم تاثیر گذار می باشد.

از روز بعد از جراحی پروتز سینه تا جایی که می توانید بر حسب توانتان به آرامی شروع به راه رفتن نمایید.

بروز تورم و خون مردگی در اطراف محل برش طبیعی می باشد، می توانید از کمپرس یخ برای کاهش این تورمات استفاده کنید.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button