انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » بهترین سن برای جراحی پروتز سینه
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

بهترین سن برای جراحی پروتز سینه

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

بهترین سن برای جراحی پروتز سینه

هر عمل جراحی دارای شرایط خاصی می باشد که با رعایت آن می توان بهترین نتیجه را از جراحی در صورتی که کاندیدای مناسبی برای این جراحی باشید دریافت نمایید . هر جراحی باید در سن مناسبی انجام گیرد تا هیچ گونه مشکلی را برای فرد بوجود نیاورد. سن مناسب برای جراحی چه سنی است ؟ این سوال یکی از سوالات متداولی می باشد که برای فردی که متقاضی انجام این جراحی است پیش خواهد آمد . در این قسمت به طور کامل به این سوال پاسخ داده می شود زیرا زمان انجام این جراحی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد و در نتیجه باید در سن مناسبی انجام گیرد انجام این جراحی در سنین بسیار پایین و بسیار بالا به هیج عنوان توصیه نمی شود زیرا می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه آورد .

بهترین سن برای جراحی پروتز سینه

سن مناسب جراحی پروتز سینه

در گذشته که از پروتز های سالینی که از آب و نمک استریل شده تشکیل شده است، در جراحی پروتز سینه استفاده می شد که مطابق با سازمان غذا و داروی آمریکا در سن بالای 18 سال بلامانع بود . اما با گذشت زمان و رواج یافتن پروتز های سیلیکونی که از ژل سیلیکون تشکیل شده است و در اکثر موارد جایگزین پروتز های سالینی شد در سن بالای 22 سال استفاده از آن بالامانع بود .

اما در صورتی که هدف از جراحی پروتز سینه ترمیم و باز سازی سینه بود بعد از بررسی و معاینات جراح در هر سنی مانعی برای قرار دادن پروتز در بافت سینه نیست .

در افرادی که بدنبال سرطان سینه یک یا هر دو بافت سینه خود را از دست داده اند با جایگذاری پروتز سینه می توان فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد و باعث افزایش اعتماد بنفس و بازگردانی بافت سینه از دست رفته شد و فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد .

نتیجه گیری

در صورتی که نوع پروتز انتخابی از نوع سالین باشد ، جراحی پروتز سینه بعد از 18 سالگی بلامانع است و در صورتی که نوع پروتز انتخابی از نوع سیلیکون باشد جراحی پروتز سینه باید در سنین بالای 22 سال انجام گیرد پس در نتیجه برای جراحی پروتز سینه عجله ای نداشته باشید و در سن مناسبی اقدام به انجام این جراحی نمایید تا نتایج خوبی را از این جراحی دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button