دکتر کاظم زرگری » جراحی بینی » بهترین جراح بینی استخوانی در تهران و نمونه عمل های واقعی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران و نمونه عمل های واقعی

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]

اگر تصمیم به جراحی بینی دارید ، قطعا به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی تهران هستید. قبل از انتخاب جراح شما باید به موارد مهمی توجه داشته باشید که بتوانید بهترین تصمیم گیری را داشته باشید و نتیجه ی ایده آل را دریافت نمایید.در این مطلب سعی داریم که نکات مهم برای انتخابی دقیق و هوشمندانه را به شما ارائه دهیم تا شما با خیالی آسوده نتیجه دلخواه خودتان را از عمل بینی استخوانی دریافت نمایید . جراحی بینی استخوانی جزو محبوب ترین عمل های زیبایی صورت است که نیاز به دقت و توجه در زمان انتخاب جراح دارد. این نوع بینی گزینه ی بسیار خوبی برای بینی هایی با فرم فانتزی و نیمه فانتزی است و از این جهت خانم ها حساسیت بیشتری نسبت به آقایان در گزینش جراح خواهند داشت.جراحی بینی استخوانی عمل زیبایی است که تاثیرات و تغییرات چشمگیری را برای متقاضیان به همراه دارد. با ما همراه باشید تا ویژگی ها و نکات انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی تهران را خاطر نشان نماییم.

بهترین جراح بینی استخوانی تهران

ویژگی بهترین جراح بینی استخوانی تهران

برای انجام جراحی بینی استخوانی باید چند جراح را مد نظر قرار بدهید، از میان نمونه کارها و نمونه عمل های جراحی انجام شده بهترین پزشک را انتخاب کنید و سعی کنید که با جزئیات بررسی های لازم روی تصاویر و ویدئو های منتشر شده را انجام دهید. در انتخاب جراح باید به برخی از ویژگی های ایشان دقت کنید تا انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. جراح باید با معیارهای شما بعد از عمل هماهنگ باشد و نتایجی که از عمل جراحی ارائه می کند مطابق با سلیقه و خواسته های شما باشد. البته باید دقت داشته باشید که ویژگی های بینی هر فرد با دیگری متفاوت است و شما باید یک دید منطقی داشته باشید . اگر صاحب بینی گوشتی هستید نباید انتظار داشتن یک بینی کوچک و سربالا داشته باشید چرا که جراحی بینی فانتزی معمولا نیاز به داشتن بینی های استخوانی با پوست نازک و عضروف بسیار محکم دارد.

در زمان انتخاب جراح بینی استخوانی به موارد زیر دقت داشته باشید و ویژگی های زیر را مد نظر قرار دهید:

توجه به استانداردهای زیبایی شناسی

جراح بینی استخوانی باید به مواردی مانند زیبایی چهره و تطابق آن با استاندارهای زیبایی توجه داشته باشد. تغییرات بینی باید مطابق با ساختار چشم ها و فرم گونه ها و لب ها ایجاد شود. یک بینی هر چقدر هم زیبا باید به چهره و اجزای آن نیز هماهنگ باشد. ایجاد هماهنگی و توازن در اجزای چهره از وظایف جراح بینی است که با توجه به استاندارهای زیبایی شناسی و اصول آن در نظر گرفته می شود. تغییرات باید به گونه ای باشد که بینی متوازن، زیبا و چشم نواز بوده و از کوچک شدن بیش از اندازه آن یا بزرگ بودن بینی جلوگیری شود. همچنین به مواردی مانند فاصله بینی از لب ها یا سربالا بودن آن نیز باید توجه شود. این مساله نیاز به دقت و مهارت های جراح دارد که با تکیه بر تجربه و مهارت هایش تغییرات لازم در زمان جراحی اعمال شود.

ارائه مشاوره صادقانه

بهترین جراح بینی گوشتی تهران باید در زمان مراجعه شما به خوبی بینی تان را معاینه کند. صحبت ها و خواسته های شما را بشنود و طبق آن به شما مشاوره های لازم را ارائه نماید.مشاوره ای که به شما داده می شود باید با توجه به ساختار بینی و امکان انجام تغییراتی که تمایل دارید داده شود. مشاوره باید صادقانه باشد و اگر نتیجه ای که شما از آن انتظار دارید حاصل نشود قبل از جراحی به شما اطلاع داده شود. ممکن است سطح توقع شما از نتیجه عمل بسیار بالا باشد در حالی که بینی تان پتانسیل و شرایط لازم برای ایجاد تغییرات را در اختیار نداشته باشد، بنابراین جراح باید این مساله را به شما خاطر نشان نماید تا با آگاهی نسبت به عمل بینی اقدام نمایید و بعد از آن دچار پشیمانی نشوید. به طور مثال فردی که غضروف و استخوان خوبی برای جراحی در اختیار ندارد نمی تواند از بهترین جراح بینی کرج انتظار داشتن یک بینی نیمه فانتزی و بسیار کوچک را داشته باشد چرا که غضروف و استحکام آن نقش اساسی در نتیجه بعد از عمل خواهد داشت.

داشتن نمونه کارهای موفق

مهم ترین موضوع در انتخاب جراح داشتن نمونه کارهای قوی و موفق است. نمونه کارهایی که بدون نرم افزارهای ویرایشی تهیه شده باشند و متعلق به شخص خود پزشک باشد. شما با دقت در نمونه بینی های عمل شده می توانید سبک کاری جراح و میزان تغییراتی که در حین جراحی کرده اند را متوجه شوید. فرادی که قصد جراحی دارند، با مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی می توانند جراح مورد نظر خود را انتخاب کنید. سعی کنید نمونه کارهای جراحان مختلف را مشاهده کنید و از بین آن ها جراحی که نمونه کارش به مدل درخواستی شما نزدیک تر است انتخاب نمایید.

رضایتمندی بالای مراجعین

یک جراح با تجربه و ماهر ، رضایت بسیاری از مراجعین را کسب می کند. در مراجعات حضوری خود از افرادی که تحت جراحی قرار گرفته اند سوال کنید و میزان رضایت مندی آن ها از عمل زیبایی بینی را بپرسید. بدون شک به شما صادقانه پاسخ می دهند و این مساله کمک می کند که شما انتخاب دقیق و درست تری داشته باشید. از آن ها بپرسید که نسبت به انتظاراتی که داشته اند چند درصد احساس رضایت دارند و همچنین چالش های قبل و بعد از جراحی را نیز از آن ها جویا شوید که عمل جراحی بهتری را در پیش داشته باشید.

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

فوق تخصص جراحی زیبایی
با انجام اعمال زیبایی جراحی بینی تهران یا رینوپلاستی هستند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بینی گوشتی جزو آن دسته از عمل های جراحی است که نیاز به دقت و مهارت از جانب جراح دارد. اینکه جراح توانایی بر طرف کردن مشکلات بینی گوشتی را داشته باشد و به طور همزمان بتواند ساختار...

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی بیشتر از هر نوع دیگری از عمل بینی طرفدار دارد. این محبوبیت ناشی از فرم و سایز ایده آلی است که بعد از عمل جراحی ایجاد می شود. بینی فانتزی ظاهر زیبا و کوچکی دارد...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *