انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

لیپولیز شکم و پهلوها

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

لیپولیز شکم و پهلوها

امروزه یکی از معضلات اساسی در جوامع مختلف چاقی است که هر روزه درمان جدیدتری همگام با پیشرفت های تکنولوژیک برای آن به کار می رود. یکی از این تکنیک ها؛ لیپولیز یا خرد کردن سلول های چربی با استفاده از حرارت نور لیزر و ارتعاشات اولتراسوند است.

لیپولیزر شکم

لیپولیز با دو روش انجام می گیرد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم:

لیپولیز با لیزر

یکی از مشکلاتی که هنگام استفاده از حرارت لیزر برای لیپولیز با آن مواجه هستیم سوختگی پوست است. خرد کردن سلول های چربی با لیزر عملی کند است بنابراین امروزه لیزر را بیشتر در لیپولیز مناطقی از بدن که حجم چربی آنها حداکثر 200گرم باشد با هدف سفت کردن پوست آن ناحیه به کار می بریم. بخشهایی از بدن مثل غبغب و کناره داخلی زانوها امکان لیپولیز با لیزر را به راحتی در اختیار ما قرار می دهند.

لیپولیز با اولتراسوند

برای خرد کردن و به صورت مایع درآوردن سلول های چربی از فرکانس های امواج صوتی استفاده می کنیم که با تولید ارتعاشات در سلول های چربی ظرف چند دقیقه عمل را به پایان می رسانند.

هنگام استفاده از امواج صوتی ما محدودیت چربی نداریم و همچنین حرارتی وجود ندارد که باعث سوختگی های پوست شود و بدون خونریزی می توانیم کل چربی یک بخش از بدن مثل شکم را طی مدت 10 دقیقه مایع و خرد کنیم و ظرف مدت 35 دقیقه آن را از بدن خارج کنیم.

با اولتراسوند می توانیم در یک جلسه 45 دقیقه ای تمام چربی هر بخش را در زنان و یا حتی در مردانی که وزن بالایی دارند از بین ببریم و منجر به تناسب اندام شویم. در ایران بیشتر تجمع چربی در شکم و پهلوهای افراد صورت می گیرد. مهمترین ویژگی اولتراسوند نداشتن درد و بی نیاز بودن از بیهوشی است.

با لیپولیز شکم و پهلوها آنهم فقط در یک جلسه ما تاثیرات آنرا در رفع چاقی شکم و همینطور درمان دیابت های نوع دوم خواهیم دید. قبل از انجام لیپولیز جلسه مشاوره صورت می گیرد که در آن مناسب بودن عمل برای افراد سنجیده می شود. یکی از مهترین شروط انجام این عمل سن بالای 18 سال است.

لیپولیز شکم و پهلوها چگونه انجام می شود و میزان درد آن چقدر است؟

این روش با کمک لوله کانولا که بسیار ظریف و حاوی فیبر لیزری کوچکی است انجام می شود. لیزر باعث تحریک پوست، تولید کلاژن و در نهایت سفت و کشیده شدن پوست می گردد. انرژی لیزر سلولهای چربی را تخریب و آنها را نرم می کند. این عمل با بی حسی موضعی صورت می گیرد، میزان خونریزی، التهاب و کبودی کم و در نتیجه زمان بهبودی آنهم کمتر است. به دلیل کوچک بودن کانولا، لیزر لیپولیز عملی با حداقل تهاجم می باشد. افرادی که این عمل را انجام داده اند می گویند بدون درد است و فقط ممکن است ناحیه ی مورد عمل قرار گرفته سرخ و گرم شود که طبیعی است و بعد از چند ساعت بهبود می یابد این افراد تنها احساس سوزن سوزن شدن داشتند که باعث ناراحتی شان نشده است.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button