دکتر کاظم زرگری » جراحی بینی » بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

بینی گوشتی جزو آن دسته از عمل های جراحی است که نیاز به دقت و مهارت از جانب جراح دارد. اینکه جراح توانایی بر طرف کردن مشکلات بینی گوشتی را داشته باشد و به طور همزمان بتواند ساختار آن را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد بسیار مهم است. شما باید در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی دقت ویژه ای داشته باشید تا بعد از عمل دچار پشیمانی نشوید.

در این مطلب سعی داریم که اطلاعاتی مفید برای انتخاب جراح خوب برای بینی گوشتی در اختیار شما قرار دهیم تا قبل از اقدام برای عمل بتوانید آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید. با ما همراه باشید.

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی گوشتی رایج ترین فرم بینی در جهان می‌باشد، حدود 25 درصد مردم جهان بینی گوشتی دارند.

نوک بینی‌های گوشتی دارای ظاهری گرد و بزرگ هستند که در مقایسه با سایر اجزاء بینی نامتعارف به نظر می‌رسد. در بینی‌های گوشتی ساختار اسکلتی استخوانی و غضروفی ضعیف می‌باشد، پوست بینی ضخیم بوده و بافت نرم بینی بیشتر می‌باشد. بارزترین مشخصه بینی گوشتی پهن و بزرگ بودن نوک بینی و هم‌چنین حفره‌های باز در بینی می‌باشد. بینی های گوشتی در مردان بیشتر از خانم‌ها دیده می‌شود.

تفاوت جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی چیست؟

روش جراحی در اکثر عمل‌ها به صورت جراحی باز و یا بسته می‌باشد، انتخاب نوع جراحی به مدل بینی بستگی ندارد بلکه به شیوه‌ی جراحی پزشک و تغییرات ساختاری که روی بینی انجام می‌شود بستگی دارد. در جراحی باز برشی در قسمت تیغه‌ی میانی بینی ایجاد می‌شود تا دستیابی به ساختار اسکلت داخلی آسانتر باشد، اما در جراحی بینی بسته هیچ شکافی در خارج بینی انجام نمی شود، هر دو روش جراحی بینی باز و بسته ممکن است برای بینی‌های گوشتی به کار برده شود.

در جراحی بینی گوشتی پزشک بر کاهش پهنای دو طرف، باریک کردن نوک بینی و تقویت غضروف بینی تمرکز می‌نماید. نوک بینی گوشتی در اغلب موارد به سمت پایین می‌باشد، حین جراحی زاویه نوک بینی کمی به سمت بالا تغییر می‌نماید.

آیا جراحی بینی گوشتی جزء جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شود یا جراحی عملکردی؟

در صورتی که جراحی بینی به دلیل مشکلات عملکردی ایجاد شده در تنفس مانند پولیپ بینی یا انحراف بینی باشد جزء جراحی‌های عملکردی محسوب می‌شود اما در صورتی که با هدف زیبایی مانند کوچک کردن بینی یا فرم بخشیدن به بینی صورت پذیرد در دسته‌ی جراحی‌های زیبایی می‌باشد، گاهی اوقات بیمارانی که مشکلات عملکردی دارند همزمان اقدام به جراحی‌های زیبایی هم می‌نمایند که در این صورت در وقت و هزینه‌ی آنها صرفه جویی می‌شود.

عکس وکتور بینی

اگر بینی گوشتی دارید می دانید که تغییرات در این نوع بینی کمی دشوار است. جراح برای ایجاد تغییرات در این نوع بینی نیاز به تقویت غضروف ها دارد و همینطور باید پره های بینی را تا حد ممکن کوچک و نازک نماید. مهارت هایی که جراح در اختیار دارد کمک می کند که غضروف بی جان و ضعیف بینی تان را به خوبی تقویت کند و با پیوند غضروف های مصنوعی به آن تیغه ای محکم و زیبا ایجاد نماید. شاید این سخت ترین مرحله از جراحی بینی گوشتی باشد اما موارد دیگری مانند توجه به ضخامت پوست و پره های بینی هم مهم است. جراح باید به خوبی بتواند روش هایی را بکار گیرد که پوست بینی نازک تر شود و تیغه آن باریک تر به نظر برسد. پره های بینی گوشتی چون بزرگ و متورم هستند امکان کوچک کردن بیش از اندازه را ندارند اما می توان با کمی تغییرات موقعیت و ارتفاع موزونی در آن ایجاد نمود. همانطور که میدانید بینی های گوشتی برای عمل بینی فانتزی و یا نیمه فانتزی مناسب نیستند اما اگر جراح مهارت کافی در اختیار داشته باشد می تواند بینی تان را به طرز شگفت انگیزی عمل کند.

اطلاعاتی کامل در مورد جراحی بینی توسط دکتر کاظم زرگری ارائه شده است که با مشاهده آن نسبت به عمل جراحی بینی و نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید توجه نمایید .

بهترین جراح بینی گوشتی به راحتی می تواند فرم کلی چهره را تحلیل کند و تغییرات لازم روی بینی گوشتی را مطابق با اجزای دیگر صورت در نظر بگیرد. این عمل با توجه به حساسیتی که دارد ممکن است نسبت به جراحی بینی استخوانی زمان بیشتری صرف کند اما نتیجه آن هرچه باشد بسیار ایده آل و مناسب خواهد بود.
شما باید یک دید منطقی و منصفانه به نوع بینی خود داشته باشید، انتظارات غیرواقعی از جراحی بینی گوشتی ممکن است شما را با نا امیدی و پشیمانی همراه سازد. این مساله حتی در زمان مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی تهران هم صادق است. شما باید بپذیرید که نتایج جراحی بینی به شدت روی فرم و ساختار بینی اولیه تان تاثیر دارد و شرایط هر فرد با دیگری کاملا متفاوت است.

در ادامه ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی تهران را معرفی می نماییم تا در زمان عمل جراحی آگاه باشید که به چه نکاتی باید دقت و توجه نمایید .


جراحی با تجربه و متخصص باشد

جراح باید به اندازه ای تجربه و مهارت داشته باشد که در اولین معاینه مشکلات بینی را متوجه و تغییراتی که نیاز است را مد نظر قرار دهد. تجربه جراح برای شناخت و بررسی آناتومی بینی بسیار مهم است و ایشان می تواند به خوبی با تکیه بر تجربیاتی که در اختیار دارد بهترین فرم بینی را برایتان در نظر بگیرد. که در این زمینه دارد انجام دهد . دقت داشته باشید که ایشان در زمان معاینه به خوبی طبق استاندارهای زیبایی شناسی مشاوره های لازم را به شما ارائه و تغییرات لازم را برای ایجاد ظاهری زیباتر از قبل در نظر بگیرد. همچنین ایشان نمونه های بسیار زیادی از بینی های گوشتی را مورد جراحی قرار داده اند و این مورد بسیار مفید است چرا که آزمون خطاهایی که نیاز بوده است را انجام داده و اکنون با یک دنیا مهارت و تجربه عمل بینی گوشتی را انجام می دهد.


سلیقه و مهارت در طراحی چهره


یکی از مولفه های مهم در انتخاب جراح بینی گوشتی ، داشتن ذوق هنری و سلیقه جراح است که می تواند با تکیه بر علم زیبایی شناسی تحلیل های لازم را انجام دهد و طبق اجزای صورت و در نظر گرفتن المان های زیبایی بهترین فرم بینی را برای شما طراحی و اجرا نماید. آگاهی از علم زیبایی شناسی کمک می کند که جراح، بینی را متناسب با سایر اعضای صورت عمل کند و با توجه به موقعیت چشم، لب ها و گونه تغییرات لازم را ایجاد کند .

برای اینکه سبک عمل جراح را متوجه شوید، نمونه کارها و جراحی هایی که انجام داده اند را مورد بررسی قرار دهید. در نهایت عمل بینی یک اثر هنری از یک جراح است که می توانید با دقت در نمونه های جراحی بینی که توسط ایشان انجام شده است. سبک کار و سلیقه ی جراح برای ایجاد تغییرات در چهره را به خوبی متوجه شوید.

ممکن است از روند جراحی یک پزشک ناراضی باشید در حالی که کاملا بی عیب و نقص است.


جراحی های موفق با رضایت مندی بالا

زمانی که بهترین جراح بینی کرج با تجربه و متخصص باشد، همچنین ذوق و دید هنری داشته باشد قطعا نمونه کارهایی موفق و چشمگیر ارائه می کند. داشتن جراحی های موفق که بیشترین میزان رضایت مندی را به همراه دارد یک کارنامه کاری بسیار ایده آل را ارائه می کند. شما می توانید میزان رضایت مراجعین و بیماران از جراحی بینی را مورد بررسی قرار دهید از آن ها در مورد چالش های بعد از جراحی و یا میزان رضایت از نتیجه ی عمل، سوال کنید. قطعا جراحی که مورد رضایت بیشتر مراجعین باشد بهترین گزینه خواهد بود. بهتر است در این مورد از افرادی سوال کنید که قبلا بینی گوشتی داشته اند و اکنون جراحی کرده اند.

برخی از نمونه کارهای جراحی دکتر زرگری :

بنر اینستاگرام

سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

فوق تخصص جراحی زیبایی
با انجام اعمال زیبایی جراحی بینی تهران یا رینوپلاستی هستند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی بیشتر از هر نوع دیگری از عمل بینی طرفدار دارد. این محبوبیت ناشی از فرم و سایز ایده آلی است که بعد از عمل جراحی ایجاد می شود. بینی فانتزی ظاهر زیبا و کوچکی دارد...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *