انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » پرسینگ بینی » کاهش ورم بعد از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

کاهش ورم بعد از جراحی بینی

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

کاهش ورم بعد از جراحی بینی

چگونه می توان از ورم بعد از عمل بینی خلاص شد؟

اخیرا در سطح کشور جراحی زیبایی صورت از رواج زیادی برخوردار شده است به طوری که یکی از آن ها را می توان در جراحی زیبایی بینی (خواه جراحی بینی گوشتی یا جراحی بینی استخوانی و …) اشاره کرد که از استقبال زیادی از افراد برخوردار شده است و جوانان به آن تمایل زیادی نشان می دهند.

اگر کمی بنگریم خواهیم دید در هر خانواده ای یک یا دو نفری این عمل کم خطر را انجام می دهند و هیچ گونه عوارض یا خطر خاصی جان آنان را تهدید نمی کند. از جمله دغدغه هایی که بیشتر ذهن افراد را درگیر می کند در این است که آیا با رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی می توان زودتر به فعالیت و امور روزمره زندگی بازگشت یا نه؟ چه اقداماتی را باید انجام داد تا کبودی و ورم بعد از جراحی بینی کاهش پیدا نماید؟

توصیه دکتر کاظم زرگری بهترین جراح بینی در کرج بر این است که اگر خواهان  رسیدن به بهترین نتایج بعد از عمل می باشید، باید از تمام دستور العمل های جراح بینی خود تبعیت نمایید تا بهترین نتایج را برای فرد به همراه بیاورد.

کاهش ورم بعد از جراحی بینی

به منظور کاهش ورم و کبودی بعد از عمل توصیه می شود که از کمپرس یخ استفاده شود زیرا که عارضه کبودی و تورم طبیعی است در هر بینی رخ خواهد داد و معمولا 1 تا 2 هفته کاملا برطرف خواهد شد.

چنانچه بعد از جراحی بینی خونریزی در فرد اتفاق بیفتد نباید نگران شود زیرا عارضه ای کاملا طبیعی می باشد و و باعث می شود که کبودی به حداقل برسد.

بهتر است به منظور کاهش تورم بعد از عمل از قرار گیری در آفتاب و مکان های پر حرارت اجتناب نماید و در حین خواب سر را بر روی جسم مرتفع  که زاویه را 30 تا 45 درجه نشان می دهد، قرار نماید.

بهتر است که از حمل اجسام سنگین و سفت اجتناب شود زیرا کوچک ترین فشار باعث ایجاد کبودی و تورم در ناحیه بینی خواهد شد.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026 
 برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button