انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » پروتز سینه و بارداری
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

پروتز سینه و بارداری

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

پروتز سینه و بارداری

آیا  بعد از پروتز سینه امکان شیردهی وجود دارد ؟

آیا پروتز سینه در بارداری  اختلال ایجاد می کند؟

خیلی از افراد که تصمیم به پروتز سینه دارند،  از دکتر زرگری در رابطه با تاثیر پروتز سینه در بارداری و بعد از آن سوال می پرسند، آیا  پروتز سنیه در دوران بارداری اختلال ایجاد می کند یا خیر ؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال ها می باشید ادامه مطلب را  مطالعه کنید .

پروتز سینه و بارداری

 

در پاسخ باید گفت،  پروتز سینه هیچ گونه ممنوعیتی برای دوران بارداری و شیر دهی ایجاد نمی کند .  در حین پروتز سینه،  عملا  تغییری در خود بافت  سینه ایجاد نمی شود، در نتیجه بافت سینه همچنان  حالت قبل از پروتز را دارد  و اگر  سینه قابلیت شیر دهی  دارد  بعد از پروتز هم همین  قابلیت همچنان وجود دارد .

البته لازم به ذکر است  که  در برخی  از موارد  افرادی که بافت سینه  شلی  دارند  ممکن است  بعد از طی شدن دوران بارداری  و شیر دهی سینه  تغییر حالت دهد  و کمی حالت شل و افتاده پیدا کند،  توصیه ما به شما عزیزان  برای  جلوگیری  از این اتفاق این است،  که  اگر تصمیم به بارداری دارید، پروتز سینه را بعد از طی شدن این مراحل انجام دهید، تا  نتایج پروتز سینه تغییر نکند .

همیشه برای خانم ها این که تناسب اندام و سینه های زیبا داشته باشند بسیار مهم است و همواره تلاش می کنند تا در طول زندگی خود به این اصل برسند. به  همین دلیل ممکن است قبل از بارداری اقدام  به جراحی پروتز سینه نمایند و این سوال برایشان پیش آید که آیا می توان بعد ا پروتز سینه بارداری وشیردهی را تجربه نمود؟! می توانید برای دریافت مشاوره و به منظور برقراری ارتباط با دکتر کاظم زرگری با مطب ایشان تماس حاصل فرمائید. شماره تماس مطب 02632216398 می باشد. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمائید.

جنس پروتز سینه

پروتز سینه عموما از جنس سیلیکون ساخته شده است،   به همین دلیل  واکنشی منفی برای بدن ایجاد نمی کند، جنس  استفاده  شده برای پروتز  سینه یکی دیگر از دلایل عدم ممنوعیت  پروتز سینه برای بارداری و شیر دهی است، البته  قابل ذکر است که  این دلایل، نمی تواند دلیل بر انجام جراحی پروتز سینه در دوران بارداری باشد ، پروتز هایی که قبل از این دوران  ایجاد شده  است ،  اختلالی در بافت سینه ها ایجاد نمی کند .

پروتز سینه در چه مواردی توصیه می شود ؟

  • افرادی که به دلیل انجام جراحی هایی همچون جراحی سینه و یا تروما  بافت سینه خود را از دست داده اند .
  • افرادی که به دلیل حاملگی های مکرر و شیر دهی، کاهش سایز شدید در سینه های خود داشته اند .
  • افرادی که به دلایل مادرزادی در ناحیه سینه های خود  دچار ناهنجاری ها و اختلالاتی می باشند .
  • افرادی که به طور طبیعی بافت سینه  خوبی ندارد .
  • افرادی که، اندازه سینه های آن ها با یکدیگر یکسان نیست .

این افراد می توانند بعد از صلاحدید  نظر پزشک  با کمک جراحی پروتز سینه اختلال خود را برطرف کنند .

خلاصه مطلب

در اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کرد، استفاده از پزوتز سینه ممنوعیت  خاصی ندارد، افراد در هر دوره می توانند  از این  جراحی استفاده کنند،    جنس پروتز سینه و   روش  جایگذاری  آن تغییری در بافت سینه ایجاد نمی کند ، در نتیجه  اختلالی در بارداری و شیر دهی برای افراد ایجاد نمی کند . دکتر زرگری قبل از اقدام به هر جراحی با بیمار مشاوره  های لازم را انجام می دهد  تا بهترین تصمیم گیری انجام شود .

سایر مقالات مرتبط دکتر کاظم زرگری جراح سینه در کرج

پروتزسینه 

لیفت سینه

ماموپلاستی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button