دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » پروتز سینه سالینی بهتر است یا سیلیکونی ؟
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

پروتز سینه سالینی بهتر است یا سیلیکونی ؟

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

پروتز سینه سالینی بهتر است یا سیلیکونی ؟

دکتر کاظم زرگری در جراحی پروتز سینه از دو نوع پروتز سالینی و سیلیکونی استفاده می کنند که هر دو پروتز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ( (fda می باشد و دارای استحکام بالایی می باشد و فرم دلخواه را در سینه ایجاد می نماید، سوالی که در این قسمت مطرح می شود این است که کدام یک از این دو نوع پروتز سینه بهتر می باشند.

مواد تشکیل دهنده پروتز سیلیکونی با سالینی بسیار متفاوت می باشد اما جداره هر دو پروتز از جنس سیلیکون می باشد.

پروتز سینه سالینی بهتر است یا سیلیکونی ؟

پروتز سینه سالینی بهتر است یا سیلیکونی ؟

پروتز های سالینی

همانطور که گفته شده این نوع پروتز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد، سرم سالین مواد تشکیل دهنده پروتزهای سالینی می باشد، این نوع از پروتز ها بدلیل اینکه ظاهر مصنوعی را در سینه ایجاد می کنند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند .

پروتز های سیلیکونی

پروتز های سلیکونی در دو شکل گرد و قطره اشکی می باشند ، پروتز هایی که گرد هستند برجسته می باشد و در سایز مختلفی در بازار ارائه می شوند که برجستگی مورد نیاز را در سینه ایجاد می کند. پروتز های قطره اشکی نمای طبیعی در سینه ایجاد می کنند و با قرار گیری در بافت سینه فرم طبیعی در سینه ایجاد می کنند . ژل سیلکونی که به بافت طبیعی بدن بسیار شباهت دارد مواد تشکیل دهنده پروتز های سیلیکونی می باشد .

نتیجه گیری

طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است در این حوزه، پروتز های سیلیکونی نسبت به پروتز های سالینی برتری بخصوصی دارند، و امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و اکثرا پزشکان ترجیح می دهند که از این نوع پروتز سینه استفاده نمایند . در رابطه با نوع پروتزی که در جراحی شما مورد استفاده قرار می گیرد مشاوره های لازم را از جراح خود دریافت نمایید، اما انتخاب نوع پروتز را بر عهده جراح بگذارید .

پروتز هایی که در بافت سینه جایگذاری می شوند ، سالیان بسیاری در سینه باقی می مانند بنابرین باید از بهترین کیفیت و برند استفاده شود تا هیچ گونه عارضه ای بعد از جراحی ایجاد نشود .

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button