دکتر کاظم زرگری 4 جراحی بینی 4 ویژگی بینی های استخوانی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

ویژگی بینی های استخوانی

برچسب ها:

ویژگی بینی های استخوانی

بینی های استخوانی ساختاری مشخص دارند ، تقریبا با نگاه مختصری به این دسته از بینی ها می توان تشخیص داد که غضروف بسیار محکم و پوست نازکی به همراه دارند . معمولا بینی های استخوانی به قوز روی بینی معروف هستند ، قوز های بزرگ و خمیده ای که فرم کلی چهره را تحت تاثیر قرار داده اند .

 

البته تشخیص نوع بینی با توجه به ساختار آن باید توسط جراح بینی انجام شود، در این مطلب که توسط دکتر کاظم زرگری جراح بینی در کرج ارائه شده است می توانید نشانه ها و علائم بینی استخوانی را به خوبی شناسایی نمایید .

نتیجه جراحی بینی

ویژگی های بینی استخوانی

بینی های استخوانی دارای پوست نازکی هستند ،نازک بودن پوست کمک می کند که بینی بعد از جراحی به خوبی تغییرات ایجاد شده را نمایان سازد .

بینی های گوشتی اغلب دارای پوست های ضخیمی هستند که البته این ضخامت بیشتر در پره های بینی و نوک آن مشاهده می شود . اما بینی های استخوانی به طور کلی دارای ظرافت خاصی از جهت ضخامت پوستی می باشند .

 

 

نکته ی بعدی در رابطه با ویژگی بینی استخوانی ، مقاومت و استحمکام غضروف ها می باشد. غضروف ها در این نوع از بینی بسیار محکم و تقریبا بزرگ هستند، دقت داشته باشید که برای ایجاد تغییرات در این نوع بینی باید تخصص و تبحر ویژه ای مد نظر قرار بگیرد . بنابراین شما باید در انتخاب جراح بینی دقت کافی و لازم را داشته باشید .

جراحی بینی در مردان

نتایج جراحی بینی استخوانی

این نوع بینی گزینه های مناسبی برای بینی های فانتزی و نیمه فانتزی هستند ، البته در برخی از موارد که فرد علاقمند به جراحی بینی عروسکی باشد نیز با بررسی میزان ضخامت پوست و وضعیت غضروف ها می توان این اطمینان را به وی داد که جراحی بینی عروسکی انجام دهد .

 

بی هوشی در جراحی بینی استخوانی

بیهوشی در جراحی بینی استخوانی تفاوتی با سایر جراحی های بینی ندارد ، و این عمل زیبایی نیاز به بیهوشی عمومی توسط متخصص بیهوشی دارد . جای نگرانی نیست چرا که این اقدام در مراکز جراحی بسیار مجهز و توسط تیم بیهوشی متبحر و با تجربه انجام خواهد شد .

 

  1. نقاهت جراحی بینی استخوانی
  2. معمولا درد و تورم و کبودی در بینی های استخوانی کمتر دیده می شود ، اما به صورت کلی در صورت بروز حدودا یک هفته زمان لازم است تا فرد به صورت کامل بتواند کلیه فعالیت های خود را آغاز نماید . اما به طور جزئی از فردای روز عمل بینی می توان فعالیت های ساده تر را انجام داد . بسیاری از بیماران به راحتی بعد از بیرون کشیدن تامپون ها امور روزمره خود را آغاز می نمایند .

 

دوره ی نقاهت برای جراحی بینی حداکثر یک هفته می باشد و فرد باید در این دوره از مصرف غذاهای شور و جویدنی خودداری نماید . باید مراقبت های لازم در این خصوص را به خوبی رعایت نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی استخوانی دریافت نمایید .

به یاد داشته باشید که برای برداشتن گچ روی بینی و یا بیرون کشیدن تامپون ها حتما به جراح بینی تان مراجعه نمایید . عزیزانی که توسط دکتر کاظم زرگری جراح بینی در کرج این عمل زیبایی را انجام داده اند نیز باید نزد ایشان رفته و برای برداشتن تامپون های داخل بینی و برداشتن گچ آن اقدام نمایند . طی همین جلسه است که آموزش های لازم در خصوص نحوه ی چسب زدن روی بینی بعد از عمل به شما ارائه خواهد شد . که باید با دقت و ملاحظه یاد بگیرید که چگونه خودتان بینی تان را چسب بزنید .

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید همواره با جراح بینی تان در ارتباط بوده و مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button