دکتر کاظم زرگری 4 لیپوماتیک کرج 4 مقایسه لیپوماتیک با روش های دیگر
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

مقایسه لیپوماتیک با روش های دیگر

مقایسه لیپوماتیک با روش های دیگر

از لیپوماتیک برای جدا کردن و تخریب چربی های اضافی نواحی مختلف بدن توسط لوله باریک و ظریفی به نام کانولا و دستگاه مکنده ساکشن استفاده می شود که این امر موجب زیبایی اندام و افزایش جذابیت افراد می گردد. در این مقاله به مقایسه لیپوماتیک با روش های دیگر می پردازیم

مقایسه لیپوماتیک با روش های دیگر

 

مقایسه لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت اصلی لیپوماتیک با لیپوساکشن در این است که در روش لیپوساکشن چربی ها با فشار شکسته می شوند و حرکت سریع کانولا که لوله باریک و ظریفی است و فشار منفی دستگاه مکنده ساکشن، چربی های اضافی را تخلیه می کند در صورتی که در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک برای جدا کردن سلول های چربی از هم استفاده می کنند و مسیر را برای عبور و حرکت لوله کانولا باز می کنند و در نتیجه بدون ایجاد فشار کانولا رو به جلو حرکت می کند و چربی های اضافی توسط دو حرکت نوسانی و ارتعاشی وارد لوله ساکشن می شوند و بدین صورت چربی ها بصورت یکنواخت هدایت می شوند که این امر موجب تخلیه راحت چربی های اضافه می شود. بدلیل اینکه در لیپوماتیک لوله کانولا بدون فشار و به آرامی از بافتهای چربی عبور می کند میزان خونریزی بسیار کاهش می یابد. هچنین بدلیل اینکه بافت های چربی توسط امواج اینفراسونیک تخریب می شوند و از هم جدا می شوند میزان آمبولی سلول های چربی ناشی از آن بسیار نادر خواهد بود.

مقایسه لیپوماتیک با لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز همانند روش لیپوساکشن می باشد با این تفاوت که پیش از انجام لیپولیز باید از لیزر استفاده شود و بعد از تزریق مایع بی حس کننده تامی، چربی های اضافی بدن به وسیله تاباندن لیزر تخریب می شوند و از هم جدا می شوند و چربی های اضافی بعد از تخریب به شکل مایع در می آیند در این روش بدلیل اینکه مقداری از قوام چربی ها توسط حـرارت ناشی از لیزر لیپولیز از بین می رود عملا نمی توان از این چربی در جای دیگر بدن تزریق کرد. در این روش بدلیل اینکه در لیپوماتیک جداسازی بافت های چربی و تخریب آن ها در یک مرحله انجام می شود مدت زمان انجام عمل بیشتر می باشد.

در افرادی که برای از بین بردن چربی های اضافه ناحیه مختلف بدن خود از روش های مانند لیزر لیپولیزو لیپوساکشن استفاده کرده اند ممکن است بعد از گذشت مدتی تجمع مجدد چربی را در ان نواحی مشاهده کنند ولی در صورتی که در روش لیپومتیک بدلیل اینکه چربی ها توسط امواج اینفراسونیک به طور کامل می شکند و تخریب می شوند چربی ها به طور کامل تخلیه می شوند امکان عود تجمع چربی در آن به طور چشمگیری کاهش می یابد.
راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری جراح بینی در کرج

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button