انتخاب برگه
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

لاغری شکم با لیپوماتیک

مدت زمان مطالعه2 دقیقه

لاغری شکم با لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی موثر و سریع به منظور برطرف نمودن چربی هایی است که فرد قادربه از بین بردن آن با حرکات و فعالیت های ورزشی یا یک برنامه غذایی استاندارنمی باشد.

لاغری شکم با لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک متخصص حاذق ابتدا با یک دستگاه، اقدام به کشیدن چربی های اضافی آن ناحیه مذکور می کند و در قسمت های دیگری که چربی کمتری وجود دارد، تزریق می نماید که این یکی از مزایای لیپوماتیک نسبت به روش های موجود دیگر می باشد. روش لاغری با لیپوماتیک برای حذف چربی های زائد و اضافی شکم، پهلو، ران و باسن  مناسب ترین گزینه می باشد. لیپوماتیک شکم، روشی نو و پیشرفته است که بعد از لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن به وجود آمده که هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد. لیپوماتیک شکم یک روش بی خطر می باشد که در بیشتر مطب ها از این روش، برای تخلیه چربی های اضافی استفاده می شود. این پروسه در یک جلسه با صلاح دید پزشک انجام می شود که اقدام به تراشیدن و رفع چربی های تجمع یافته می نماید، که اثر و نتیجه آن در همان جلسه اول قابل مشاهده می باشد و برای فرد احساس رضایت مندی به همراه می آورد.

در روش لیپوماتیک شکم هدف برداشتن چربی بدون صدمه رسانیدن به آن چربی های خارج شده می باشد البته این پروسه  بر عکس روش های دیگر انجام می شود. اغلب خانم ها خواهان تزریق چربی های اضافی در نواحی مثل: باسن یا سینه به منظور برجسته نمودن می باشند. در این صورت فرد علاوه بر داشتن شکمی صاف دارای سینه و باسنی برجسته و زیبا نیز می باشد. هم زمان با لیپوماتیک از روش لیفتینگ استفاده می شود که پوست دچار افتادگی و شل شدن نشود، لیفت نیز مانند لیپوماتیک هیچ گونه خطر و دردی برای فرد به همراه ندارد.

در روش لیپوماتیک شکم، جراح حاذق اقدام به شکستن و تخریب چربی های انباشته شده می نماید و سپس با یک مکش چربی های اضافی را خارج نموده که در صورت تمایل فرد به بدن او تزریق می شود. این پروسه در مدت زمان کمی صورت می گیرد که نیاز به بستری و استراحت ندارد و فرد بعد از این عمل توانایی انجام کارهای روزمره را دارا می باشد و دوره نقاهیت و کبودی حاصل از عمل در آن خیلی کم می باشد. جراح تمام آزمایشات لازم و مشورت های کافی را قبل از عمل انجام می دهد تا فرد با اطمینان خاطر به انجام این پروسه بپردازد تا هیچ گونه خطری برای فرد نداشته باشد.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button