مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

لاغری با لیپوساکشن

لاغری با لیپوساکشن

تفاوت لاغری با لیپوساکشن با لیپوماتیک در چیست؟
آیا لاغری با لیپوساکشن عوارض جانبی دارد؟
لیپوساکشن شکم با لیپوماتیک شکم چه تفاوتی دارد؟
قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو ها چقدر می باشد؟

افراد برای دستیابی به بدنی زیبا و جذاب فعالیت و اقدامات زیادی را انجام می دهند که اخیرا روش های لاغری با جراحی یا بی جراحی از توسعه زیادی برخوردار شده است . زمانی که ورزش و رژیم های غذایی چربی های اضافی را کامل محو نمی کند ( به خصوص در ناحیه شکم و پهلو)  به روش های جراحی به منظور لاغری و پیکرتراشی روی می آورند. اندام مناسب و خالی از چربی های اضافی علاوه بر زیبایی و جذابیت برای فرد خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت را کمتر خواهد کرد و فرد هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ سلامت  آسوده خاطر خواهد شد. یکی از روش هایی که خیلی زود و سریع می توان از چربی های اضافی و محدود در یک قسمت راحت شد، لاغری با لیپوساکشن می باشد که اغلب برای کسانی که چربی جزئی دارد تجویز می شود و هر کسی که از سلامت بدنی و روحی کامل برخوردار باشد توانایی انجام این عمل را دارد و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد . البته باید گفت که لاغری با لیپوساکشن را متخصص و یا جراح باید دستور دهد و فرد به صورت خودسرانه نمی تواند این پروسه را انجام دهد. باید تاکید کرد که تا هنگامی که رشد بدن صورت نگرفته باشد، یعنی در افراد زیر 18 تا 20 سال نباید این عمل انجام شود  و اصلا توصیه نمی‌شود . هم چنین در کودکانی که در سن 10 سالگی  هستند هم در صورتی که چاقی آنان مفرط و بیش از اندازه باشد.جراح به هیچ وجه این عمل را انجام نخواهد داد.

عملکرد روش لیپوساکشن

فرد بعد از مراجعه به یک جراح حاذق  اقدام به این عمل خواهد نمود و پزشک این پروسه را با بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل انجام خواهد داد. جراح بعد از علامت گذاری در ناحیه مذکور چند برشی را ایجاد می کند و با استفاده از یک میله ای ظریف و نازک اقدام به تخلیه چربی های زیر پوست می نماید. باید گفت که دستگاه لیپوساکشن با ایجاد ارتعاشات اقدام به تخریب سلو ل های زائد و اضافی کرده بدون آن که به بافت های سالم صدمه و یا آسیبی برساند.یکی از مزایای خوب لیپوساکشن در این است که نیازی به برش و یا بخیه ندارد و این عمل هیچ گونه ریسکی را برای فرد به همراه نخواهد داشت. ممکن است که همزمان با روش لیپوساکشن از روش ابدومینوپلاستی یا لیفت شکم نیز انجام گیرد زیرا بعد از تخلیه چربی پوست منطقه ای شکم دچار افتادگی و شل شدگی خواهد شد و فرمی زشت و ناپسند را در روی شکم ایجاد نماید به همین منظور جراح بعد از تخلیه چربی ، ابدومینوپلاستی یا لیفت شکم را انجام می دهد و تا جایی که ممکن باشد پوست را می کشد .

لاغری-با-لیپوساکشن

در روش لیپوساکشن خطر آمبولی شدن وجود دارد؟

اکثر متقاضیان و مردم بر این باورند که در روش لیپوساکشن بعد از استخراج چربی خطر آمبولی شدن( لخته شدن خون) وجود دارد در حالی که باید گفت این عارضه اغلب در روش لیپوماتیک صورت می گیرد و لیپوساکشن هیچ گونه عوارض جانبی حادی را به همراه ندارد در صورتی که به یک جراح حاذق و با تجربه مراجعه کرده باشید. اما هر جراحی عاری از عوارض جانبی نمی باشد و این روش نیز برخی از عوارض را به همراه دارد. ممکن است بعد از عمل قرمزی و کبودی و هم چنین لخته شدن خون در پا به دلیل عدم حرکت ایجاد شود که در صورتی که از تمام دستورالعمل های جراح پیروی شود، عوارض کمتر شده و خیلی زود برطرف خواهد شد و بیمار قادر می باشد که به فعالیت ها و امور روزمره زندگی بازگردد.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button