در کلینیک دکتر زرگری می‌‌توانید از متخصصان ما مشاوره لازم را دریافت کنید

دکتر کاظم زرگری » جراحی سینه » سوالات متداول جراحی لیفت سینه

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

بسیاری از متقاضیان دکتر کاظم زرگری که برای رفع افتادگی و آویزانی بافت سینه هایشان خواستار جراحی لیفت سینه هستند سوالات بسیاری ذهن آن ها را درگیر کرده است که در این مقاله در ابتدا در رابطه با جراحی لیفت سینه توضیح مختصری داده می شود تا افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند با شناخت بیشتر و با آگاهی کافی اقدام به انجام این جراحی نمایند و سپس سوالات متداول جراحی لیفت سینه را مطرح می کنیم تا پاسخ ان را دریافت نمایید.

سوالات متداول جراحی لیفت سینه
سوالات متداول جراحی لیفت سینه

لیفت سینه

بسیاری از زنان بعد از شیردهی با مشکل افتادگی سینه های خود مواجه می شوند و اعتماد بنفس خود را بدلیل از بین رفتن زیبایی تناسب اندامشان از دست می دهند . برای رفع افتادگی و خوش فرمی سینه ها بهترین گزینه جراحی لیفت سینه می باشد در این جراحی در ابتدا خط برشی ایجاد می شود و سپس سینه ها به سمت بالا لیفت داده می شود و فرم سینه تغییر پیدا می کند و فرم زیبایی در سینه ها ایجاد می شود و در نهایت پوست اضافی موجود برداشته می شود.

پس از گذشت چه مدت از جراحی لیفت سینه می توان نتایج آن را مشاهده کرد؟

نتایج حاصل از جراحی لیفت سینه بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است . اما نتایج نهایی را بعد از گذشت چندین ماه با از بین رفتن تورمات ناشی از جراحی می توان مشاهده کرد.

آیا باردار شدن بعد از جراحی لیفت سینه امکان پذیر است ؟

با انجام جراحی لیفت سینه هیچ اختلالاتی در بافت سینه ایجاد نمی شود و باردار شدن و شیردهی بعد از انجام این جراحی امکان پذیر می باشد اما توصیه می شود زنانی که خواستار انجام این جراحی توسط بهترین جراح پروتز سینه هستند پس از سپری کردن دوران بارداری و زایمان اقدام به انجام این جراحی نمایند. زیرا بالا رفتن وزن ناشی از بارداری و شیردهی پس از بارداری موجب تغییراتی در مزایای لیفت سینه می گردد و ممکن است دو مرتبه سینه حالت افتاده و آویزان پیدا کند.

آیا جراحی لیفت سینه منجر به تغییر سایز سینه ها می شود؟

افرادی که قصد افزایش و یا کاهش سایز سینه های خود را دارند می توانند از سایر روش های دیگر مانند پروتز سینه و تزریق چربی در سینه استفاه نمایند زیرا انجام جراحی لیفت سینه اندازه سینه را تغییر نخواهد داد بلکه فقط فرم زیبای در سینه ها ایجاد می کند و مشکل افتادگی سینه را رفع می کند.هزینه پروتز سینه و تزریق چربی تقریبا یکسان است اما روش های آن فرق دارد.

جراحی لیفت سینه با بی هوشی عمومی انجام می گیرد یا بی حسی موضعی ؟

این جراحی با بی هوشی عمومی انجام می گیرد .

 

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

فوق تخصص جراحی زیبایی
با انجام اعمال زیبایی جراحی بینی تهران یا رینوپلاستی هستند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین جراح پروتز سینه + نمونه کارهای واقعی

بهترین جراح پروتز سینه + نمونه کارهای واقعی

پروتز سینه تکنیکی برای افزایش سایز و فرم دهی به سینه ها می باشد این عمل بسیار محبوب و کار آمد برای رسیدن به اندازه ایده آل و البته زیبایی اندام می باشد. پروتز ها اشکال و فرم های...

پروتز سینه و بارداری

پروتز سینه و بارداری

ارتباط پروتز سینه و بارداری برای افرادی که می خواهند این اقدام زیبایی را انجام دهند و در پروسه بارداری هستند یا در آینده می خواهند برای آن اقدام کنند موضوعی چالش برانگیز است. این...

بهترین جراح کوچک کردن سینه در کرج

بهترین جراح کوچک کردن سینه در کرج

پیدا کردن بهترین جراح کوچک کردن سینه در کرج برای بانوان ساکن البرز و کرج که می خواهند عمل جراحی زیبایی سینه انجام دهند موضوع مهم و چالش برانگیزی است. برای این عمل زیبایی بایستی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *