انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » سوالات متداول جراحی لیفت سینه
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

بسیاری از متقاضیان دکتر کاظم زرگری که برای رفع افتادگی و آویزانی بافت سینه هایشان خواستار جراحی لیفت سینه هستند سوالات بسیاری ذهن آن ها را درگیر کرده است که در این مقاله در ابتدا در رابطه با جراحی لیفت سینه توضیح مختصری داده می شود تا افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند با شناخت بیشتر و با آگاهی کافی اقدام به انجام این جراحی نمایند و سپس سوالات متداول جراحی لیفت سینه را مطرح می کنیم تا پاسخ ان را دریافت نمایید.

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

لیفت سینه

بسیاری از زنان بعد از شیردهی با مشکل افتادگی سینه های خود مواجه می شوند و اعتماد بنفس خود را بدلیل از بین رفتن زیبایی تناسب اندامشان از دست می دهند . برای رفع افتادگی و خوش فرمی سینه ها بهترین گزینه جراحی لیفت سینه می باشد در این جراحی در ابتدا خط برشی ایجاد می شود و سپس سینه ها به سمت بالا لیفت داده می شود و فرم سینه تغییر پیدا می کند و فرم زیبایی در سینه ها ایجاد می شود و در نهایت پوست اضافی موجود برداشته می شود.

پس از گذشت چه مدت از جراحی لیفت سینه می توان نتایج آن را مشاهده کرد؟

نتایج حاصل از جراحی لیفت سینه بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است . اما نتایج نهایی را بعد از گذشت چندین ماه با از بین رفتن تورمات ناشی از جراحی می توان مشاهده کرد.

آیا باردار شدن بعد از جراحی لیفت سینه امکان پذیر است ؟

با انجام جراحی لیفت سینه هیچ اختلالاتی در بافت سینه ایجاد نمی شود و باردار شدن و شیردهی بعد از انجام این جراحی امکان پذیر می باشد اما توصیه می شود زنانی که خواستار انجام این جراحی هستند پس از سپری کردن دوران بارداری و زایمان اقدام به انجام این جراحی نمایند. زیرا بالا رفتن وزن ناشی از بارداری و شیردهی پس از بارداری موجب تغییراتی در مزایای لیفت سینه می گردد و ممکن است دو مرتبه سینه حالت افتاده و آویزان پیدا کند.

آیا جراحی لیفت سینه منجر به تغییر سایز سینه ها می شود؟

افرادی که قصد افزایش و یا کاهش سایز سینه های خود را دارند می توانند از سایر روش های دیگر مانند پروتز سینه و تزریق چربی در سینه استفاه نمایند زیرا انجام جراحی لیفت سینه اندازه سینه را تغییر نخواهد داد بلکه فقط فرم زیبای در سینه ها ایجاد می کند و مشکل افتادگی سینه را رفع می کند.

جراحی لیفت سینه با بی هوشی عمومی انجام می گیرد یا بی حسی موضعی ؟

این جراحی با بی هوشی عمومی انجام می گیرد .

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button