انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » عمل بینی استخوانی » سوالات قبل از عمل بینی
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

سوالات قبل از عمل بینی

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

سوالات قبل از عمل بینی

آیا در مورد تغییر دادن شکل بینی خود فکر می کنید؟ حتماً سوالات بسیاری ذهن تان را درگیر کرده است. اگر فکر می کنید که بینی شما به صورت تان نمی آید می توانید با رینوپلاستی شکل آن را تغییر دهید و به بهبود کلی ظاهرتان کمک کنید. در ادامه مقاله قصد داریم به سوالاتی که قبل از عمل بینی ذهن تان را درگیر کرده است بپردازیم.

با جراحی بینی چه تغییراتی به بینی داده می شود؟

اکثر بیماران به دنبال انجام رینوپلاستی با هدف زیبایی هستند. با رینوپلاستی می توان تغییرات زیر را اعمال کرد:

  • کاهش طول، عرض و سایز کلی بینی
  • صاف کردن قوز بینی و شکستگی بینی
  • بهبود تقارن بینی
  • کاهش سایز و بازسازی نوک بینی
  • کاهش اندازه سوراخ های بینی
  • جراحی بینی ترمیمی
سوالات قبل از عمل بینی

سوالات قبل از عمل بینی

هزینه جراحی بینی چقدر است؟

همانند جراحی های دیگر زیبایی، هزینه جراحی بینی هم در بیماران مختلف با توجه به مشکلات ساختاری بینی متفاوت است. از دیگر مواردی که بر هزینه جراحی بینی تاثیر می گذارند :

  • هدف از جراحی بینی ( کاهش سایز، ترمیم آسیب، جهت دهی مناسب تیغه بینی)
  • هدف شخص از انجام جراحی و آناتومی بینی
  • محل جغرافیایی
  • تجربه جراح بینی

سن مناسب برای جراحی بینی چقدر است؟

رینوپلاستی یکی از جراحی های محبوب برای زیبایی بیشتر صورت است. از آنجائیکه نتیجه این جراحی دائمی است، انجام آن در سنین پایین نیازمند توجه به یکسری نکات است. برای ایمنی هرچه بیشتر جراحی لازم است که استخوان های بینی و غضروف ها رشد کامل خود را کرده باشند. به همین منظور انجام جراحی بینی برای دختران از 16 سالگی و برای پسران از 18 سالگی انجام می گیرد.

آیا امکان رشد بینی با افزایش سن وجود دارد؟

در واقع تغییر شکل و سایز بینی بعد از جراحی بسیار بعید است. امکان دارد که غضروف بینی به مرور زمان خاصیت حمایتی خود را از دست بدهد و باعث افتادگی بینی و طولانی به نظر رسیدن بینی شود. پوست بینی می تواند ضخیم شود و باعث بزرگ به نظر رسیدن و پهن تر به نظر رسیدن بینی شود. البته احتمال بروز این موارد بسیار کم است ولی در صورتی که از ظاهر بینی خود بعد از چندین سال راضی نیستید می توانید جراحی بینی را به منظور ترمیم بینی انجام دهید.

دوران نقاهت بعد از رینوپلاستی چه قدر است؟

ندرتاً پیش می آید که دوران نقاهت جراحی بینی بیشتر از چندین هفته به طول انجامد. هفته اول بعد از جراحی بینی سخت ترین دوران است. در این دوران درد شدید است و بینی با بانداژ و اسپلینت محافظت می شود. این موارد می توانند باعث ناراحتی فرد شوند. در این دوارن از فعالیت های شدید فیزیکی باید پرهیز شود و همچنین هنگام خوابیدن سر کمی بالا تر قرار گیرد.

به منظور برقراری ارتباط با دکتر کاظم زرگری جراح بینی در کرج با مطب ایشان تماس حاصل فرمائید. شماره تماس مطب 02632216398 می باشد. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمائید.

چه زمانی بعد از جراحی بینی می توانم ورزش کنم؟

به طور کلی هر فعالیت فیزیکی شدیدی که از پیاده روی و راه رفتن شدیدتر باشد، تا سه هفته بعد از جراحی بینی پیشنهاد نمی شود. این محدودیت فیزیکی شامل دویدن، رقصیدن، دوچرخه سواری، فعالیت های قدرتی و رابطه جنسی است.

منبع : https://www.swancenteratlanta.com/blog/top-questions-about-nose-jobs-answered/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button