انتخاب برگه
دکتر کاظم زرگری » بهترین نوع پروتز سینه » دکتر خوب برای پروتز سینه
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

دکتر خوب برای پروتز سینه

مدت زمان مطالعه2 دقیقه

دکتر خوب برای پروتز سینه

پروتز پستان یا فرم دهی سینه چیست؟

پروتز پستان نوعی شکل سینه مصنوعی است که جایگزین بخشی یا تمام قسمت از پستان اصلی فرد می شود که تحت عواملی مانند سرطان یا کوچک بودن سینه رخ داده است. به منظور انجام این پروسه باید نزد یک فوق تخصص جراحی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر کاظم زرگری را معرفی می نماییم. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی  و فوق تخصصی را در بهترین دانشگاه اخذ کرده است. این عمل را برای متقاضیان زیادی با بهترین و بالاترین رضایت مندی انجام داده است به طوری که روزانه افراد زیادی برای برجسته نمودن یا فرم دهی به سینه به نزد ایشان می روند.

بیشتر پروتزهای سینه از جنس سیلیکون نرم با پوشش در یک قالب نازک ساخته شده است. آن ها به شکل طبیعی در یک یا هر دو قسمت سینه ای خانم ها قرار داده می شود به گونه ای که طبیعی دیده شود، و کمتر کسی متوجه مصنوعی بودن آن خواهد شد.

بسیاری از خانم هایی که سرطان سینه داشته اند و مجبور به جراحی شده اند به منظور بازسازی سینه از  پروتز سینه استفاده می کنند. این پروسه باعث می شود که در پی یک جراح عمومی حاذق و با تجربه برآیند، در نتیجه به جراحی مراجعه می کنند که میزان رضایت مندی بالایی از متقاضیان را به همراه داشته باشد.

دکتر خوب برای پروتز سینه

دکتر کاظم زرگری با بررسی سینه ابتدا مدل و نوع پروتز سینه را انتخاب می کند . البته باید بگوییم این اقدام با هماهنگی خود متقاضی نیز صورت می گیرد. سپس با تعیین وقتی این عمل را بدون هیچ گونه عوارض جانبی و با کمترین درد و ناراحتی در بیمارستان یا کلینیک مجهز انجام می دهد. اغلب اوقات متقاضی در همان ساعات اولیه بعد از هوشیاری از کلینیک یا بیمارستان مرخص می شود.

باید به این نکته نیز متذکر باشیم که نتایج عمل از فردی به دیگری متفاوت می باشد و بسته به مراقبت های بعد از عمل است که متقاضی بلافاصله بعد از عمل باید سوتین های فشاری برای فرم گرفتگی  و برجستگی سینه استفاده نماید و مراقبت های گفته شده را انجام دهد. دکتر زرگری قبل از عمل ابتدا تمام مشاوره های لازم را در رابطه با نوع و سایز پروتز از متقاضی می پرسد.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026 

 برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button