دکتر کاظم زرگری 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی ثانویه
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی ثانویه

جراحی بینی ثانویه

جراحی بینی ثانویه یا ترمیمی چیست؟

آیا جراحی بینی ثانویه سخت است؟

چه زمانی باید برای عمل بینی ثانویه یا ترمیمی اقدام کرد؟

 در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون جراحی بینی ثانویه گرد آوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

یکی از جراحی های پلاستیکی که طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است، جراحی بینی یا عمل رینوپلاستی می باشد که اگر به جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه شود، بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه خواهد آورد اما در برخی موارد جراحی بینی مورد رضایت متقاضی نیست و برخی نشانه ها در بینی ظاهر می شود که منجر به مراجعه بیمار به جراح شده و خواهان اصلاح علائم است.

جراحی بینی ثانویه

عوارض جانبی که بعد از جراحی زیبایی بینی ایجاد می شود کدام هاست؟

  • ایجاد مشکلات تنفسی
  • خروپف شبانه
  • عدم قرینگی در حفره های بینی
  • بدشکل و بدفرم شدن بینی بعد از عمل
  • کوچک شدن بیش از حد بینی
  • و…

عوارض جراحی بینی باعث می شود که متقاضی نیاز به جراحی بینی ثانویه پیدا کند. بیشتر فوق تخصصان و جراحان بینی خواهان جراحی ترمیمی بینی بعد از 6 تا 12 ماه هستند چرا که هنوز تغییرات در بینی ادامه داشته و تا زمان توقف نمی توانند هیچ اقدامی را در بینی ایجاد نمایند. به گفته بهترین جراحی بینی در کرج اغلب بدفرمی ها و بدشکلی های جراحی بینی خود به خود و با گذشت زمان برطرف می شوند و متقاضی نیاز به جراحی بینی ثانویه ندارد به همین دلیل است که بیمار نباید در این پروسه عجله نماید.

توصیه بیشتر جراحان بینی در عمل بینی بر این است که اگر قبل از عمل به تمام مشاوره ها و نکات اساسی توجه شود، نیاز به جراحی ثانویه نخواهد بود.

بیمار باید تمام خواسته ها و سلایق خودش را به جراح توضیح دهد. جراح نیز با گرفتن عکس سه بعد از چهره ی بیمار و نشان دادن فرم و شکل نهایی بینی خواه قبل و بعد از عمل را نشان دهد تا بیمار با دیدی منطقی و معقولانه برای این عمل اقدام نماید.

چکیده مطلب

برای رسیدن به بینی زیبا با چهره متقاضی بهتر است که به تمام نکات و مراقبت های بعد از عمل بینی توجه شود، تا علاوه بر خوش فرمی از دوران نقاهت کوتاه مدتی نیز برخوردار باشید. رعایت دستورالعمل های جراح باعث می شود که به جراحی بینی ثانویه نیز احتیاج پیدا ننماید.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان  در کرج تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026  و پیج اینستاگرام

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button