مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بهترین نوع پروتز سینه

بهترین نوع پروتز سینه

بهترین نوع پروتز سینه کدام است؟
آیاطول عمر و ماندگاری پروتز سینه دائمی است؟
آیا دختران مجرد و کم سن نیز می توانند پروتز سینه انجام دهند؟
اگر پروتز سینه غیر مرغوب استفاده شود، چه عوارضی را در پی خواهد داشت؟

یکی از جراحی های بی خطر و ایمن جهت بزرگ و برجسته نمودن شکل و ظاهر سینه را می توان به پروتز سینه اشاره کرد که برای این که بهترین نتایج و کارایی بعد از عمل را بدهد باید به یک جراح عمومی حاذق و باتجربه مراجعه شود تا تمام تکنیک های درست و پیشرفته را به منظور تاثیر گذاری به کار گیرد؛ تا رضایتمندی متقاضی را در پی داشته باشد.

شایان ذکر است که بگوییم اگر به جراحی حاذق و باتجربه مراجعه شود از کمترین عوارض و دوره نقاهت محدود برخوردار خواهید شد، زیرا تمام مهارت های لازم را برای این پروسه به کار خواهد بست.

بهترین نوع پروتز سینه

مناسب ترین جراح پروتز سینه

گفته می شود که دکتر کاظم زرگری بهترین جراح عمومی قبل از اعمال هر گونه جراحی اقدام به بررسی و معاینه های لازم می کند تا بتواند متقاضی را با دیدی بهتر به سوی عمل هدایت نماید. یکی از روش هایی که بسیار در پروتز سینه تاثیر می گذارد مشاهده ای نمونه کارهای خود دکتر، جویا شدن از هزینه جراحی پروتز سینه، آیا پروتز سینه به پروسه ای شیردهی تاثیر می گذارد؟ سوالات زیادی پیش می آید که بهترین کار در این است که قبل از جراحی تمام سوالات را از جراح خود بپرسید تا جای هیچ گونه ابهامی باقی نماند.

دکتر زرگری ، پروتز سینه را به دو روش ژل سیلیکونی و آب نمکی انجام می دهد که هیچ گونه آسیب و صدمه ای به بافت های سالم سینه وارد نمی کند. گفته می شود که اغلب متقاضیان خواهان دانستن این موضوع هستند که در صورتی که پروتز بترکد چه باید بکنند؟ آیا پروتز قابل ترمیم است؟ ماندگاری پروتز سینه چقدر می باشد؟آیا معایبی دارد یا فقط مزایا دارد؟

اکثر پروتزهایی که امروزه در مطب ها به کار گرفته می شود، از جنس سلیکونی است که به بافت های سینه هیچ گونه فشاری وارد نمی کند و در صورتی که تحت هر شرایطی بترکد هیچ گونه آسیبی به بافت های سالم و یا غدد شیری وارد نمی کند و مواد آن منتشر نمی شود. پروتز سینه را همه می توانند انجام دهند البته توصیه جراح بر این است که بعد 16 سالگی زمانی که رشد اعضای بدنی متوقف شده است را انجام دهند.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲ دیدگاه ها
 1. Avatar

  چرا نمونه کار پروتز سینه تو اینستگرام و اینجا نیست ازتون.اینجوری نمیتونیم تصمیم بگیریم

  پاسخ
  • Avatar

   نمونه کار هست در اینستاگرام . میتونید دایرکت پیام بدین براتون میفرستیم

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button