مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

بهترین زمان عمل بینی

بهترین زمان عمل بینی

افرادی که قصد انجام عمل بینی دارند شاید با خود فکر کنند که چه زمانی بهترین زمان عمل بینی است. زمان مشخصی که برای تمامی افراد مناسب باشد وجود ندارد و در افراد مختلف این زمان متفاوت است ولی اکثر جراحی های بینی در پاییز و یا اوایل بهار انجام می گیرند. فردی که قصد انجام این جراحی را دارد باید زمانی را صرف یادگیری اقدامات و مراقبت های بعد از جراحی کند. همچنین زمانی را باید برای انتخاب جراح بینی صرف کند.

در نظر گرفتن دوران نقاهت بعد از جراحی

اغلب جراحی های بینی به زمانی حدود 1 تا 3 ساعت نیاز دارند. معمولاً بیمار بیهوش می شود و به همین دلیل نیاز است تا بیمار با یک همراه به منزل بازگردد. کبودی و تورم بعد از جراحی بینی کاملاً طبیعی است و ظرف پنج تا ده روز از بین می رود. زمان کلی مورد نیاز برای بهبود کامل در افراد متفاوت است و از سوی دیگر بستگی به چگونگی انجام جراحی دارد. تکینک به کار رفته در جراحی هم  بر مدت زمان دوران نقاهت تاثیر می گذارد. رژیم غذایی، سبک زندگی و سرعت بهبود بدن همگی بر طول دوره نقاهت تاثیر می گذارد.

بهترین زمان عمل بینی

بهترین زمان عمل بینی

تعیین زمان جراحی بینی

با احتساب سه ماه زمان برای دوران نقاهت می توانید برای انجام جراحی بینی برنامه ریزی کنید. فردی که جراحی انجام می دهد در بسیاری از موارد نیاز دارد تا سه ماه فعالیت های اجتماعی و کارهای مهم خود را به تعویق بیندازد. پاییز و بهار زمان مناسبی برای گذراندن دوران نقاهت هستند. به این ترتیب برای بسیاری از موقعیت ها مانند عروسی ها و تعطیلات تابستانه آمادگی لازم را دارید.

اگر فردی قصد انجام جراحی بینی برای موقعیت خاصی داشته باشد باید از چندین ماه قبل این جراحی را انجام دهد و مشکلات و پیچیدگی های احتمالی بعد از عمل را پشت سر بگذارد.

اطمینان حاصل کردن از انجام جراحی

جراحی زیبایی یکی از تصمیمات جدی در زندگی فرد است و نباید با عجله و بدون فکر این تصمیم گرفته شود. فرد باید از انجام این جراحی اطمینان کامل داشته باشد و راجع به تغییرات بعد از جراحی و نتیجه نهایی واقع بین باشد. زیرا نتیجه ای که فرد بعد از جراحی در آینه می بیند دائمی است و فرد باید از دیدن این نتیجه خوشنود باشد.

جراحی بینی یک تصمیم بزرگ است و نتیجه ای دائم العمر دارد. بنابراین انتخاب یک جراح با تجربه مهم ترین اقدام قبل از عمل بینی است.

به منظور برقراری ارتباط با دکتر کاظم زرگری جراح بینی در کرج با مطب ایشان تماس حاصل فرمائید. شماره تماس مطب 02632216398 می باشد. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمائید.

جراحی بینی در فصل های آلرژی زا

برخی فصول سال مانند پاییز و بهار، ما شاهد افرادی هستیم که به حساسیت فصلی و آلرژی مبتلا می شوند. در این شرایط فردی که قصد انجام جراحی دارد باید با پزشک خود مشورت کند و در صورتی که نیاز باشد می بایست زمان انجام جراحی به زمانی دیگر و یا فصلی دیگر موکول شود. همچنین در برخی موارد می توان با تجویز برخی داروهای ضد حساسیت به بهبود آلرژی و کنترل حساسیت کمک کرد و جراحی را انجام داد.

منبع : https://drlazor.com/best-time-get-rhinoplasty/

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button