در کلینیک دکتر زرگری می‌‌توانید از متخصصان ما مشاوره لازم را دریافت کنید

دکتر کاظم زرگری » لاغری و پیکرتراشی » راهنمای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

راهنمای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک از محبوب ترین و بی دردسر ترین روش های لاغری است که اگر جزو افراد مناسب این عمل زیبایی باشید می توانید در کم تر از یک روز به اندام ایده آلتان دست پیدا کنید. این روش جراحی که کاملا تایید شده و مورد توجه قرار گرفته است باعث تخلیه چربی ها به صورت دائمی از قسمت های مختلف بدن می شود. این روش لاغری کمک می کند که از چاقی های موضعی در قسمت های مختلف بدن مانند شکم و پهلو یا ران و بازو خلاص شوید. این تکنیک لاغری بسیار سریع و ایمن است و کمک می کند که به اندام رویایی خود رنگ حقیقت بپوشانید.

معمولا ابتلا به  چاقی موضعی است که باعث ترغیب مراجعین به لاغری با لیپوماتیک می شود ، بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم  و پهلو ها قرار دارد که تاثیرات بسیار زیادی در فرم بدن و زیبایی آن خواهد داشت. از بین رفتن چربی در قسمت های کمر ، پهلو و شکم بسیار دشوار است و در برخی از افراد با  انجام فعالیت های سخت ورزشی هم قابل رفع نخواهد بود. از بین بردن چربی با رژیم های غذایی و تمرینات سخت تا حدود بسیاری قابل انجام است و نیاز به زمان و ممارست بسیاری خواهد داشت. خوشبختانه امروزه روش های لاغری موضعی مانند لیپوماتیک کمک می کند که حجم قابل توجهی از چربی را بدون نیاز به تهاجم و رژیم غذایی از بین برد.

بهترین جراح لیپوماتیک با تخصص و مهارت کلیه تغییرات لازم برای ایجاد فرم ایده آل اندام را مد نظر قرار می دهد. قبل از هر چیز معاینه دقیقی روی میزان چربی و تجمع آن خواهد داشت و مواردی مانند کیفیت پوست و میزان نرمی چربی را نیز بررسی خواهد کرد. ایشان با تجربه ای که در اختیار دارد می تواند تشخیص دهد که عمل لیپوماتیک تا چه میزان موفقیت آمیز خواهد بود و چه نتایجی بعد از جراحی مورد دریافت است.

بهترین جراح لیپوماتیک صدها عمل جراحی پیکرتراشی را انجام داده است و با مشاهده ساختار بدنی شما متوجه می شود که چه اقداماتی برای ایجاد تغییرات لازم است. همچنین مهارت استفاده از ابزار و دستگاه های لازم را در اختیار دارد و با تکیه به آن می تواند در طول تنها یک جلسه بدون بیهوشی اندام شما را فرم دهی کرده و چاقی موضعی تان را برطرف نماید.

اگر از متقاضیان جراحی لیپوماتیک هستید باید بدانید که اولین و مهم ترین مساله در موفق بودن این عمل زیبایی ،انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک است. اگر انتخاب درستی داشته باشید به راحتی می توانید از مزایای لیپوماتیک بهره مند شوید زیرا مهم ترین نکته در عمل لیپوماتیک تجربه و مهارت جراح و نحوه ی استفاده از دستگاه لیپوماتیک است. همچنین جراح باید هزینه لیپوماتیک را به صورت منصفانه تعیین کند تا متقاضیانی که نیاز واقعی به این عمل را دارند، قادر به انجام آن باشند. بدین صورت است که شما می توانید با خیالی آسوده تن به این جراحی دهید و مطمئن باشید که خطری شما و سلامتی تان را تهدید نمی کند. انتخاب غلط و عجولانه جراح ممکن است شما را گریبان گیر عوارض لیپوماتیک کند. در ادامه روش ها و موارد مهم برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک را خاطر نشان می کنیم.

جراحی لیپوماتیک نیاز به تمامی نکات و توجهاتی دارد که از جانب جراح به شما خاطر نشان می شود . در این صورت است که شما به خوبی می دانید که بعد از عمل چه اقداماتی باید انجام دهید و چه کارهایی برای دریافت نتیجه بهتر برای شمامناسب تر است. مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک توسط ایشان به خوبی به شما آموزش داده می شود و در تمامی مراحل جراحی همراهتان خواهند بود.

بیرون کشیدن چربی های موضعی توسط یک میله آهنی بسیار نازک انجام می شود که می تواند عمل پیکرتراشی را برای شما انجام دهد. نکته ای که در جراحی لیپوماتیک وجود دارد این است که این عمل برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند لاغر شوند و سبک زندگی خود را تغییر دهند . معمولا متقاضیان این عمل بعد از کاهش وزن نسبی نسبت به برطرف کردن چاقی های موضعی نواحی دشوار اقدام می کنند و بعد از آن نیز رژیم غذایی مناسب را در برنامه زندگی شان می گنجانند. باید توجه داشته باشید که نگهداری از اندام جدیدتان بعد از عمل هم مهم است.  

در این مسیر عملکرد جراح بسیار مهم است و راهنمایی هایی که در زمان نقاهت به شما ارائه می کند نقش اساسی در نتیجه دریافتی خواهد داشت اگر نگران مواردی مانند آمبولی در لیپوماتیک هستید باید این اطمینان را ایجاد کند که خطری شما را تهدید نمی کند. دقت کنید که انتخاب جراح بسیار مهم است چرا که هرچه جراح تجربه و تخصص بیشتری داشته باشد در زمان جراحی بهترین فرم را برای اندام شما ایجاد می کند و به طور همزمان مراقب سلامتی شما خواهد بود. در زمان جراحی به موارد مهمی مانند سلامت پوست و اندام هایتان توجه دارد و به هیچ عنوان عمل پیکرتراشی را با ریسک و مخاطره انجام نمی دهد.

شما در زمان انتخاب جراح لیپوماتیک باید به موارد زیر توجه داشته باشید :


تجربه و تخصص در پیکر تراشی

جراح باید به اندازه کافی در پیکرتراشی و استفاده از دستگاه لیپوماتیک تجربه و مهارت داشته باشد تا بتواند به خوبی و با تکیه بر دانسته و تجربیات خود بهترین فرم را در اندام فرد ایجاد نماید.نیاز است که مهارت های عملی در استفاده از دستگاه های پیکر تراشی را در اختیار داشته باشد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن بدون ایجاد عوارض احتمالی حین جراحی پیکرتراشی را انجام دهد. ایشان همچنین باید قابلیت تزریق چربی بعد از لیپوماتیک را نیز داشته باشد تا در مواردی که فرد نیاز به تزریق چربی در باسن یا سینه را دارد این اقدام را انجام دهد. تجربه و مهارت های جراح را می توانید از مشاهده نمونه کارهای موفق ایشان متوجه شوید. تمامی نمونه کارهای پیکر تراشی را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و دقت کنید که قبل و بعد از عمل افراد چه تغییراتی را به همراه داشته اند و آیا اندام آنها بعد از جراحی زیبا و تراشیده شده است یا خیر؟ توجه به مواردی مانند برش و بخیه و یا یک دست بودن اندام بعد از جراحی بسیار مهم است. جراح باید بتواند از دستگاه لیپوماتیک به گونه ای استفاده کند که اندامی مانند شکم کاملا یکدست و صاف به نظر برسد و از ایجاد ناهمواری حین ساکشن چربی ها خودداری نماید.


توجه به زیبایی اندام حین جراحی


از مهم ترین مواردی که جراح را از مابقی جدا می کند داشتن سلیقه و دید هنری است، داشتن ذوق هنری و سلیقه جراح باعث می شود که اندام شما را با توجه به استانداردهای زیبایی عمل کند و تغییرات لازم را به گونه ای اعمال کند که در بهترین حالت ممکن خود قرار بگیرید. توجه به تناسب میان اندام های مختلف بدن شما و ایجاد توازن در آن بسیار مهم است . صرفا داشتن کمر باریک و شکم تحت نشانه زیبایی اندام نیست باید به اندازه ای چربی های بدن کشیده شود که شما توازن و تناسب اندام را داشته باشید. .

جراح با توجه به فرم کلی اندام شما تصمیم می گیرد که چه تغییراتی در بدن شما ایجاد کند و تا چه میزان کمر و شکم و پهلوهایتان را کوچک نماید. البته در مواردی ممکن است به شما توصیه کند که تزریق چربی به باسن را انجام دهید . این جراحی که بیشتر به اندام ساعت شنی معروف است نیز استانداردهای خود را دارد که پزشک باید با توجه به ساختار اندام و ترکیب کلی آن برای ساکشن و تزریق مجدد چربی تصمیم بگیرد.


جراحی های موفق با رضایت مندی بالا

معمولا جراحان موف دارای کارنامه و سابقه کاری درخشانی هستند که بسیاری از مراجعین و بیماران از عملکرد ایشان راضی هستند. رضایتمندی بالای مراجعین کمک می کند که بهترین و ایده آل ترین انتخاب را داشته باشید. بهترین جراح لیپوماتیک بیشترین میزان رضایت مندی از طرف مراجعین و بیماران را در اختیار دارد و این تضمین کننده نتیجه بعد از عمل نیز خواهد بود.

جهت بررسی عملکرد جراح می توانید نمونه کارهایشان را مورد بررسی قرار دهید. همینطور از مراجعین در مطب سوالات  خود را بپرسید و بدانید که میزان رضایت آن ها از عمل های انجام شده چقدر است؟ هرچه جراح با تجربه تر و متخصص تر باشد میزان رضایت از عمل پیکرتراشی نیز بیشتر خواهد بود. شما می توانید نظرات و ایده های کاربران در صفحات اجتماعی را نیز مورد بررسی قرار دهید و در انتخاب جراح مورد نظرتان مد نظر داشته باشید.


نحوه عملکرد جراح

انجام جراحی لیپوماتیک باید با توجه به شرایط هر فرد و با تکیه بر تجربه جراح انجام شود. موارد مهمی مانند جنس پوست، میزان چربی و نوع آن بسیار مهم هستند. هرچه پوست فرد حساس و نازک تر باشد جراح باید دقت و توجه بیشتری در زمان جراحی لحاظ کند . همچنین باید عملکرد جراح به گونه ای باشد که هیچ گونه آثار مخرب از جراحی ایجاد نشود. این عمل باید در شرایط بسیار مطلوب و توسط دستگاه های حرفه ای و بروز انجام شود. کادر پزشکی جراح باید تکمیل و حاضر باشند و در روز عمل مشاوره های لازم به شما داده شود. همراهی جراح در مسیر رسیدن به اندام ایده آلتان بسیار مهم است و باید جراحی را انتخاب کنید که قبل و بعد از جراحی سوالات و چالش های شما را پاسخ دهند و دسترسی خوبی برای شما ایجاد کنند. ایمن بودن محیط جراحی و عملکرد جراح بسیار مهم است و ایشان باید با ایجاد اعتماد در شما نسبت به انجام جراحی اقدام و همراهی های لازم بعد از آن را داشته باشند.

 نیاز است که ایشان به خوبی فرم ایده آل و مناسب شکم و پهلو ها را نسبت به اندام کلی شما در نظر بگیرند و در این جراحی مواردی مانند فرم کلی استخوان بندی و سایز کمر و شانه ها را نیز مورد توجه قرار دهند. جراح باید به علم زیبایی شناسی واقف باشد و فرم ایده آلی را در شکم و پهلوهایتان ایجاد کند. همچنین اگر نیاز به تزریق چربی در قسمت هایی مانند باسن دارید بتوانید این عمل را انجام دهد.

در هر صورت در جلسه مشاوره قبل از جراحی لیپوماتیک شما می توانید درباره این موضوع صحبت کنید و چند نمونه از اندام هایی که ایده آل ذهنی تان است را به جراح نشان دهید تا ایشان با توجه به شرایط شما بهترین تصمیم گیری را داشته باشند.


دسترسی آسان به جراح

شما بعد از جراحی نیاز دارید که از جراح مشاوره هایی دریافت کنید و یا ممکن است نیاز به معاینه داشته باشید. بهتر است که جراحی انتخاب کنید که دسترسی ساده تری برای شما داشته باشد و مطب ایشان در موقعیت مناسبی قرار داشته باشد که برای مراجعه به ایشان دردسرهای ترافیک و یا شلوغی مسیر را نداشته باشید. از جراحی کمک بگیرید که بتواند مشاوره های لازم را به شما ارائه دهد و شما با خیالی آسوده بتوانید به صورت غیر حضوری از ایشان مشاوره بگیرید . چرا که ممکن است در روزهای ابتدایی مشکلاتی به همراه داشته باشید و امکان مراجعه حضوری را در اختیار نداشته باشید.


روش های انتخاب صحیح بهترین جراح لیپوماتیک

از طریق روش های زیر می توانید انتخاب درستی برای بهترین جراح لیپوماتیک داشته باشید. بهترین توصیه این است که در زمان بررسی و انتخاب جراح کمی صبور باشید و انتخاب عجولانه نداشته باشید چرا که ممکن است باعث ایجاد پشیمانی بعد از عمل و طولانی شدن دوره ی نقاهت شما شود. همچنین ممکن است انتخاب اشتباه جراح باعث شود تا به عمل های مجدد و یا ترمیمی احتیاج داشته باشید.از این رو قبل از اینکه بخواهید تصمیمی برای روز و تاریخ جراحی بگیرید به طور ویژه و با تمرکز زیاد برای انتخاب جراح زمان بگذارید.

نمونه کارهای واقعی جراح را مشاهده کنید ، احتمال محدودیت برای انتشار تمامی نمونه کارها در صفحات اجتماعی وجود دارد از این رو ممکن است جراح تعدادی تصاویر و فیلم های قبل و بعد از جراحی به صورت محرمانه در اختیار داشتعه باشد که تنها در اختیار متقاضیان حضوری قرار بگیرند. از این رو توصیه می شود که به نمونه کارهای جراحی لیپوماتیک دقت کنید و از جراح بخواهید که تعداد بیشتری در اختیارتان بگذارد. بررسی نمونه کارهای جراح به شما کمک می کند که علاوه بر مشاهده تغییراتی که ایجاد شده است، سبک جراحی ایشان و البته میزان تغییراتی که برروی قسمت های مختلف بدن ایجاد شده است را متوجه شوید.

زمانی که انتخابی اولیه داشتید حتما به مطب جراح بروید و از ایشان بخواهید که مشاوره ای تخصصی برایتان در نظر بگیرد. دریافت مشاوره حضوری کمک می کند که جراح بررسی و توجه بیشتری روی اندام ، وضعیت چربی ها و سلامت پوست شما داشتعه باشد. از این طریق است که شما بهتر و بیشتر مشاوره می شوید و همینطور از میزان تغییرات و موفقیت بعد از عمل آگاه می شوید. این جلسه اگر مشکلاتی بر سر راه باشد به شما گزارش می شود و البته جراح با توجه به فرم کلی اندامتان یک تصور ذهنی برایتان ایجاد می کند. توصیه می شود که در مشاوره حضوری انتظارات خود را بیان کنید و از جراح بخواهید که با بررسی دقیق اندامتان به شما میزان موفقیت عمل را اعلام نماید .

فضای مجازی بستر خوبی است برای اینکه بتوانید تحقیقاتی انجام دهید. بعد از دریافت مشاوره و یا مراجعه حضوری می توانید به صفحه پزشک دسترسی داشته باشید. با دقت نمونه کارها و فیلم های منتشر شده را مشاهده کنید . بخش نظرات دیگران و مراجعین کمک کننده است . هرچند که همیشه تعدادی از رقبا سعی در تخریب عملکرد های یک جراح دارند اما با وجود این شرایط باز هم می توانید متوجه شوید که نظرات درباره عملکرد جراح تا چه میزان مثبت است. همچنین تاپیک ها و انجمن هایی وجود دارند که دیگران نسبت به پزشک های مختلف اظهار نظر دارند و تجربیات خود را مطرح می کنند. در این صورت شما می توانید یک تحقیق کلی هم داشته باشید و یا با افرادی که تجربیات خوبی در این زمینه دارند ارتباط بگیرید.

بدین صورت آمادگی بیشتری برای عمل لیپوماتیک خواهید داشت که کمک کننده است.

یکی از مهم ترین موارد قبل از انتخاب قطعی جراح، مصاحبه و تحقیق از مراجعین در مطب یا کلینیک است. میزان رضایت مندی ایشان را مورد بررسی قرار دهید و بپرسید که چه میزان از عمل جراحی لیپوماتیک راضی هستند. همینطور میتوانید درباره عملکرد جراح و نتایج بعد از جراحی از مراجعین پرس و جو کنید. در این مصاحبت می توانید چالش های بعد از جراحی را متوجه شوید . اگر تعداد بیشتری از مراجعین رضایتمندی خوبی از نتیجه لیپوماتیک داشتند می توانید با اطمینان خاطر بیشتری جراح مورد نظر را انتخاب کنید.

سخن پایانی

این عمل جراحی زمان کوتاهی دارد ، در کم تر از یک روز شما به اندام ایده آل خود می رسید اما باید توجه داشته باشید که مراقبت های قبل از لیپوماتیک و نقاهت بعد از آن بسیار مهم است. جراحی لیپوماتیک نیاز به یک پزشک با تجربه دارد که در تمامی مراحل قبل و بعد از آن همراه شما باشد و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهد. جراح باید در دسترس باشد تا اگر مشکلاتی بعد از عمل ایجاد شد به راحتی و با ایجاد آرامش در شما آن را برطرف نماید. ممکن است بیماران برای کنترل ورم و درد بعد از جراحی دچار مشکل و یا نگرانی شوند ، جراح باید شما را نسبت به تمامی عوارض موقتی که بعد از عمل ایجاد می شود آگاه سازد و به شما این اطمینان را بدهد که در کنترل و برطرف کردن مشکلات همراه شما خواهد بود.

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

فوق تخصص جراحی زیبایی
با انجام اعمال زیبایی جراحی بینی تهران یا رینوپلاستی هستند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز جایگزین روش های جراحی برای کم کردن میزان بافت چربی در شکم و پهلو ها است. لیزر لیپولیز یا لیپولیزر، شاید ایده آل ترین روش برای کاهش چربی های شکم و پهلو هاست زیرا...

آمادگی برای جراحی لیپوماتیک

آمادگی برای جراحی لیپوماتیک

یکی از روش های محبوب برای پیکر تراشی استفاده از دستگاه لیپوماتیک است، که امروزه استقبال بسیار زیادی از طرف مراجعین داشته است. این روش به دلیل سرعت بالا و عملکرد دقیقی که دارد...

لیپوماتیک چیست ؟

لیپوماتیک چیست ؟

جراحی لیپوماتیک، یک روش جراحی کاهش چربی و فرم دهی به بدن است که به آن جراحی پیکرتراشی نیز گفته می شود. لیپوماتیک یک روش کم تهاجم است که با استفاده از دستگاهی به نام لیپوماتیک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *