دکتر کاظم زرگری 4 اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی استخوانی در کرج
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

اخیرا یکی از جراحی های رایجی که در سطح کشور بسیار از استقبال زیادی برخوردار شده است، جراحی زیبایی بینی است که اغلب متقاضیان آن را جوانان تشکیل می دهند. به منظور دستیابی به نتایج بهتر و ایده آل تر باید به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه شود تا فرد بعد از عمل بینی از میزان رضایت مندی بالایی برخوردارشود.

یکی از دغدغه های فکری اغلب متقاضیان جراحی زیبایی بینی این است که آیا نتیجه عمل در جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی به یک اندازه مساوی است؟ کدام یک نتایج بهتر را برای متقاضی به همراه می آورد؟

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

ابتدا باید متذکر شویم که برای انجام جراحی بینی متقاضی باید به یک جراح خبره مراجعه نماید و بعد از معاینه و ارزیابی فرم بینی، پوست و نوع غضروف را در بیمار شناسایی نماید.

زیرا که این عوامل، عناصر اساسی در نتیجه جراحی زیبایی بینی می باشند. در صورتی که فرد دارای غضروف محکم و قوی روی بینی باشد ، نتیجه جراحی را بسیار مطلوب خواهد کرد و بعد از عمل باعث ایستادگی بینی می شود.

دکتر کاظم زرگری بهترین جراحی بینی استخوانی و بهترین جراح بینی گوشتی بر این سخن تاکید می کند که بین جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد و تنها به دستان  و تبحر پزشک بستگی دارد؛ البته باید ذکر کنیم افرادی که دارای نوک بینی افتاده ای هستند، بعد از جراحی بینی تورم و کبودی در آنان بیشتر ایجاد می شود. اگر فردی دارای بینی غضروفی باشد جراح از تکنیک و اسلوب های نوین به روز برای جراحی استفاده خواهد نمود. اما افرادی که بینی استخوانی دارند و مقداری در روی بینی قوز به صورت انحراف و یا صاف قرار گرفته باشد، نتیجه در این نوع جراحی بسیار مطلوب و رضایت بخش بیمارخواهد بود.

دکتر کاظم زرگری بر این نکته نیز توصیه و تاکید می کند که به منظور دستیابی به نتایج بهتر در هر نوع جراحی زیبایی بهتر است که اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به خوبی رعایت کنیم و از تمام دستورالعمل های جراح خود تبعیت نماییم، این پروسه در فرآیند نتیجه بسیار حائز اهمیت می باشد.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026 

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button