مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

بعد از عمل لیپوماتیک چه کنیم؟

بعد از عمل لیپوماتیک چه کنیم؟

جراحی لیپوماتیک یکی از موثرترین روش های کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافی مناطق مختلف بدن می باشد که این جراحی نتنها برای افرادی که دارای اضافه وزن شدید و چاقی می باشند و این امر موجب کاهش زیبایی و جذابیت آن ها گردیده است مناسب می باشد بلکه برای تمامی افرادی که چاقی موضعی دارند مناسب می باشد بعنوان مثال ممکن است یک فردی در ناحیه پهلو دارای چربی های اضافی باشد که با استفاده از لیپوماتیک پهلو می توان این چربی ها را از بین برد و فرد را به اندام زیبا و ایده آلی رساند.

اقدامات بعد از لیپوماتیک

اقدامات بعد از لیپوماتیک

برخی از افراد در ناحیه های مختلفی از اندام خود مانند بازو، غبغب، پهلو، ران پا و باسن  دارای چربی های اضافی می باشند که این امر موجب شده است اندام زیبا و ایده آلی نداشته باشند که با استفاده از لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک غبغب، لیپوماتیک پهلو، لیپوماتیک ران و لیپوماتیک باسن می توان چربی های انباشته شده و اضافی این نواحی را تخریب کرد و از بین برد و به ظاهری زیبا در اندام ها دستیابی پیدا کرد

انتخاب پزشک در نتیجه جراحی لیپوماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر کاظم زرگری در زمینه جراحی لیپوماتیک دارای سابقه درخشانی می باشند و بالاترین میزان رضایت را از بیمارن خود در جراحی لیپوماتیک بدست آورده است

جراحی لیپوماتیک یک عمل سرپایی و کم تهاجمی می باشد که در طول تنها یک جلسه چربی های اضافی بدن را بیرون می کشد  و بدون نیاز به بیهوشی با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود در این روش به هیچ عنوان به سایر بافت های مجاور آسیبی وارد نمی شود. دوران نقاهت پس از لیپوماتیک بسیار کوتاه می باشد

بسیاری از مراجعین پس از انجام لیپوماتیک این سوال را مطرح می کنند که بعد از عمل لیپوماتیک چه کنیم تا بهترین نتیجه را پس از این جراحی بدست آوریم.

که در پاسخ به این سوال مطرح شده است که دوران نقاهت پس از لیپوماتیک بسیار کوتاه می باشد و بیمار پس از انجام لیپوماتیک حدود 3 تا 7 روز نیاز به استراحت دارد و بعد از آن می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.

بعد از انجام لیپوماتیک بدلیل اینکه به بافت چربی ها آسیبی وارد نمی شود و تنها تخریب می شوند و بافت آن ها سالم می ماند می توانید از پزشک خود درخواست نمایید که در صورت نیاز از چربی های استخراج شده برای حجیم سازی گونه ها، لب ها ، سینه ها و باسن استفاده نماید همچنین می توان از این چربی ها برای از بین بردن ورفع خطوط و چروک های پوستی استفاده کرد.

توصیه می شود که پس از انجام لیپوماتیک برای برخوداری از بهترین نتیجه از گن استفاده نمایید تا بدن شما پس از لیپوماتیک فرم بهتری بگیرد تا به اندام ایده ال  دستیابی پیدا نمایید.

پس از انجام لیپوماتیک تورم و کبودی مشاهده می شود که این یک امر طبیعی می باشد و جای هیچ گونه نگرانی ندارد که با استفاده از کمپرس یخ می توانید این تورم و کبودی را کاهش دهید.

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button