همه چیز در رابطه با پروتز سینه

قبل از جراحی پروتز سینه لازم است اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورید تا با آگاهی کافی اقدام به انجام این جراحی نمایید درادامه مطلب توضیحاتی در رابطه با انواع پروتز سینه، سایز مناسب پروتز سینه، سن مناسب برای انجام این جراحی داده شده است.

پروتز سینه

پروتز سینه

انواع پروتز سینه

پروتز سیلیکونی: این نوع از پروتز سینه واقعی ترین احساس را در زمان لمس سینه ها ایجاد می نماید و از ژل سیلیکون پر شده اند و بیشتر مورده استفاده قرار می گیرند.

پروتز سالین: برای قرار گیری این نوع از پروتز سینه نیازبه برش کوچکتر است و از آب و نمک استریل شده پرشده اند.

سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

انجام این جراحی برای خانم هایی که سینه های آن ها کاملا رشد نکرده است توصیه نمی شود. سن مناسب برای انجام این جراحی از ۱۸ سال به بالا است و همچنین فرد باید از سلامت جسمانی کاملا سالمی برخوردار باشد.

سایز مناسب پروتز سینه

در انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه پهنای قفسه سینه ، اندازه طبیعی خود سینه ها و پوست ناحیه سینه بسیار تاثیر گذار می باشند. انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه قبل از جراحی بسیار حائز اهمیت است.  یکی از موضوعات مهمی که در زمان مشاوره مطرح می شود انتخاب سایز پروتز است که دکتر کاظم زرگری در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

پس از جراحی پروتز سینه ریکاوری کامل به چه مدت زمان نیاز دارد؟

در اکثر موارد پس جراحی پروتز سینه بیمار یک شب در بیمارستان بستری می شود استفاده از یک سوتین مخصوص بصورت ۲۴ ساعته پس از جراحی به منظور حمایت و حفاظت از سینه ها الزامی است. پس از جراحی پروتز سینه بعد از گذشت ۱ تا ۲ هفته فرد می تواند مجددا فعالیت های روزانه خود را شروع نماید.

آیا پس از جراحی جای زخم بروی بدن باقی می ماند؟

برش های لازم در این جراحی توسط دکتر کاظم زرگری در محل های خاص و با دقت بسیار زیادی ایجاد می شود تا از دید سایرین پنهان باشد برای جایگذاری پروتز سینه معمولا برش در زیر خط طبیعی سینه ها یا زیر بغل ایجاد می شود.

آیا پروتز سینه عوارض دارد؟

یکی ازرایج ترین، عوارض پروتز سینه انقباض کپسولی است. قبل از جراحی پروتز سینه در جلسه مشاوره دکتر کاظم زرگری در رابطه با عوارض احتمالی این جراحی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند تا با دید باز و آگاهی کافی اقدام به انجام این جراحی نمایید.

نتایج جراحی پروتز سینه تا چه مدت ماندگاری دارد؟

به طور معمول ماندگاری پروتز سینه ۱۰ تا ۱۲ سال می باشد و بعد از گذشت این مدت پروتز سینه باید تعویض گردد.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
بهترین نوع پروتز سینه
بهترین نوع پروتز سینه بهترین نوع پروتز سینه کدام است؟ آیاطول عمر و ماندگاری پروتز سینه دائمی است؟ آیا دختران مجرد و کم سن نیز می توانند پروتز سینه انجام دهند؟ اگر پروتز ...
READ MORE
بهترین نوع پروتز سینه