هزینه لیپوماتیک

یکی از روش هایی که در سراسر دنیا به منظور لاغری موضعی به کار گرفته می شود، روش لاغری با لیپوماتیک می باشد. سازمان FDA آمریکا این روش را بی خطر و بدون داشتن هیچ گونه یا کمترین عوارض جانبی تایید کرده است.باید ذکر کرد که آسیب رسانیدن به بافت های اطراف چربی با روش لیپوماتیک صفر می باشد و جای هیچ نگرانی برای متقاضی ندارد. در این پروسه بعد از تخلیه چربی، پوست صاف باقی می ماند و امکان بازگشت چربی در آن دیده نمی شود.

هزینه لیپوماتیک

یکی از دغدغه‌های فکری متقاضیان آن، قیمت و هزینه لیپوماتیک می باشد. امروزه با شعار هزینه کمتر و نتیجه بهتر در زمینه لاغری تبلیغاتی فریب گونه ای بیش نمی باشد که خواهان جذب افراد می باشند. متقاضی باید در ابتدا به فکر روشی مطمئن و غیر تهاجمی برای خلاص شدن از چربی ها بدون بازگشت باشد. تبلیغاتی که در زمینه لاغری گفته می شود روشی موقتی است که عوارض جانبی حادی به همراه می آورد، از جمله: اختلال و ناهنجاری در معده و یا تغییرات پوستی در بدن را باید اشاره نمود. هزینه لیپوماتیک با توجه به ناحیه خواسته شده ، مقدار ، حجم چربی و هم چنین ابزار و دستگاههای مورد استفاده متغیر می باشد که البته این ویژگی را بیشتر جراح حاذق  تعیین می نماید.

 

 

دکتر کاظم زرگری در مبحث لیپوماتیک بسیار منحصر به فرد می باشد و می تواند تمامی سوالات افراد را پاسخ دهد . کسانی که می خواهند عمل لاغری با لیپوماتیک را انجام دهند به راحتی می توانند در جلسات مشاوره دکتر کاظم زرگری حضور پیدا کنند و از در رابطه با لیپوماتیک اطلاعاتی دریافت کنند . می توان با شماره های ۳۲۲۱۶۳۹۸-۰۲۶ – ۲۲۳۸۰۷۷۳-۰۲۱ تماس حاصل کرد .

بیشتر سوالاتی که از طرف افراد بسیاری در رابطه با لاغری با لیپوماتیک می باشد این است که در واقع لیپوماتیک چه روشی است و چه هزینه ای دارد و یا برخی افراد  تمایل دارند در رابطه با روش لاغری با لیپوماتیک اطلاعاتی کسب کنند که  چگونه انجام می شود . لیپوماتیک در واقع یک نوع دستگاه ساکشن می باشد که بسیار حرفه ای عمل می کند و جهت تخلیه چربی های موضعی درون پوست انجام می شود . علمی که در لیپوماتیک به کار گرفته شده است بسیار دقیق و خارق العاده می باشد که یکی از مزیت های لیپوماتیک است که آن را از لیپوساکشن متمایز کرده است .  و نیز می توان گفت مزیتی که لاغری با لیپوماتیک نسبت به لیپولیزر دارد این است که بیمار می تواند در کوتاه ترین زمان نتیجه دلخواه خود را دریافت کند .

لیپوماتیک به روز ترین روشی است که جهت خارج کردن چربی از بدن استفاده می شود و این روش نتایجی را به همراه دارد که بسیار متفاوت با دیگر روش ها می باشد و به صورت چشمگیری نتایج بهتری را ارائه می دهد .

تمامی افراد همیشه به دنبال روش لاغری بودند که بتوانند با وجود کمترین عوارضی و کم خطر بودن آن به لاغری دست یابند و  به نتیجه دلخواه خود برسند . لاغری با لیپوماتیک کاملا بی خطر می باشد و در کمترین زمانی نتیجه را ارائه می دهد . این روش به صورت کامل سرپایی می باشد و هیچگونه احتیاجی به بیهوشی ندارد و اندازه زیادی از چربی فقط در یک جلسه از بدن خارج می شود که همراه با کبودی و تورم کمی – درد و خطر ایجاد آمبولی است . این روش به سفت تر شدن پوست کمک شایانی می کند . مزیت دیگری که لاغری با لیپوماتیک دارد این می باشد که کم شدن سایز هر فردی تا مدت زمانی پس از عمل ادامه دارد و موجب می شود سلولیت برطرف شود .

ورزش و نحوه روش زندگی به کاهش وزن کمک چشمگیری می کند . به علت اینکه در این روش هیچگونه لیزری انجام نمی شود و حرارتی رخ نمی دهد احتمال فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم می باشد و به همین دلیل لیپوماتیک برای بانوانی که سابقه زایمان نداشته اند بسیار مناسب می باشد .

انواع لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم

یکی ازاعضای بدن که بیشترین  چربی در خود جمع می نماید، ناحیه شکم می باشد. تجمع چربی باعث بروز انواع بیماری ها و همچنین نافرم و بدشکل جلوه دادن اندام می شود. لیپوماتیک شکم مناسب افرادی است که تحت علل خاص قادر به ورزش و یا حرکات سخت نمی باشند و یا کسانی که دارای مشکلات گوارشی هستند و به راحتی قادر به کاهش وزن نیستند.

لیپوماتیک پهلوها

چربی هایی که از ناحیه پهلو ها خارج می شود، قابل استفاده مجدد می باشد که می توان از آن برای جوانسازی پوست صورت یا تزریق مجدد به بافت های باسن یا سینه استفاده نمود. لیپوماتیک پهلوها هیچ گونه عوارض جانبی حادی به همراه ندارد.

لیپوماتیک باسن

طرفداران لیپوماتیک باسن افرادی اند که از سایز بزرگ باسن خود رنج می برند و خواهان کوچک و برجسته نمودن آن می باشند.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
سوالات متداول لیپوماتیک
سوالات متداول لیپوماتیک یکی از روش های کاهش وزن سریع لیپوماتیک است که پس از انجام این جراحی سوالات متداولی از دکتر کاظم زرگری پرسیده می شود که در این مقاله ...
READ MORE
لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز
لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز امروزه چاقی و اضافه وزن معضلی است که اکثر افراد از آن در رنج می باشند. برای رسیدن به تناسب اندام و وزن مطلوب، اقدام به ...
READ MORE
لیپوماتیک باسن
لیپوماتیک باسن باسن یکی از قسمت هایی از اندام بدن می باشد که تجمع چربی در ان ناحیه دیده می شود و موجب ناراحتی افرادی می باشد که چربی انباشته شده ...
READ MORE
لاغری شکم با لیپوماتیک
لاغری شکم با لیپوماتیک لیپوماتیک روشی موثر و سریع به منظور برطرف نمودن چربی هایی است که فرد قادربه از بین بردن آن با حرکات و فعالیت های ورزشی یا یک ...
READ MORE
لیپوماتیک شکم
لیپوماتیک شکم امروزه داشتن یک اندام ایده آل ، شکم صاف و زیبا آرزوی بسیاری از افراد می باشد، رژیم غذایی و ورزش یکی از روش هایی می باشد که ...
READ MORE
سوالات متداول لیپوماتیک
لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز
لیپوماتیک باسن
لاغری شکم با لیپوماتیک
لیپوماتیک شکم