لیپوماتیک پاها

ساق پا و ران ها اهمیت زیادی در زیبایی بدن دارد ف بسیاری از تمرینات سخت و دشوار وجود دارند که بتواند در مدت زمان مشخصی پاها و ساق ها را زیبا و خوش فرم نماید ، زیبایی پاها در گرو صرف زمان زیاد است .

یعنی برای داشتن پاهایی زیبا و خوش فرم نیاز به صبرو حوصله ی زیاد و گرفتن رژیم های سنگین دارید ، امروزه با استفاده از روش های ارائه شده برای لاغری می توان از جراحی های لاغری بهره مند شد .

لیپوماتیک که یک روش نوین برای رسیدن به اندام ایده آل است می تواند در یک جلسه چربی های اضافی مناطق ران و ساق پا را از بین ببرد ، در این روش چربی های بدن با استفاده از یک میله ی فلزی که در زیر پوست قرار می گیرد تخلیه می شود ، تخلیه ی چربی ها نیازی به بیهوشی نداشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است .

لیپوماتیک ران ها

لیپوماتیک پاها باعث می شود تا حالت پوست پرتقالی پاها که ناشی از تجمع زیاد چربی در زیر پوست است از بین برود .

در واقع لیپوماتیک باعث از بین رفتن سلولیت های بدن می شود که در نهایت می تواند زیبایی و فرم دهی به پاها را در بر داشته باشد . لیپوماتیک موثر و بی خطر است و به صورت ماندگار باقی می ماند .لاغری با لیپوماتیک بدون بستری انجام می شود و نیازی نیست تا بیمار دوره ی نقاهت طولانی را سپری کند .

برای داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از جراحی لیپوماتیک بهره مند شوید و برای مدت های طولانی از داشتن آن لذت ببرید.

کلینیک دکتر زرگری آماده ی ارائه ی خدمات جراحی زیبایی بینی و جراحی لیپوماتیک به مراجعین محترم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این مرکز مراجعه و از مشاوره های لازم در این زمینه برخوردار شوید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =

Call Now Button