لیپوماتیک غبغب

غبغب چربی انباشته شده در زیر چانه و اطراف گردن می باشد که می تواند موجب کاهش زیبایی چهره گردد در این روش با استفاده از دستگاه لیپوماتیک چربی های انباشته شده در زیر چانه با وارد کردن ضربه شکسته و تخریب می شوند و از این ناحیه خارج می شوند. افرادی که دارای اضافه وزن شدید می باشند در بیشتر مواقع با این مشکل روبرو می شوند که این امر موجب کاهش زیبایی و اعتماد بنفس ان ها گردیده است که با استفاده از لیپوماتیک غبغب می توانند این مشکل را رفع نمایند و زیبایی را به چهره ی خود بازگردانند. دکتر کاظم زرگری با تجربه طولانی مدت در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

با توجه به زیبایی اندام ها لیپوماتیک، که از جدیدترین روش ها در حوضه لاغری و پیکر تراشی می باشد  در افرادی که نواحی از بدن ان ها دچار چاقی موضعی و چربی های اضافی می باشد  بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لیپوماتیک می تواند میزان قابل توجهی از چربی های بدن را در طول تنها یک جلسه کاهش دهد و زیبایی و جذابیت را به شما بازگرداند.

لیپوماتیک غبغب

نحوه انجام لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک حتی حساس ترین مناطق بدن مانند غبغب را تحت تاثیر قرار می دهد در ابتدا بعد از بی حسی موضعی در ناحیه غبغب  یک میله فلزی بسیار نازک به نام کانولا از طریق یک شکاف بسیار نازک و کوچک وارد چربی های  انباشته شده در زیر چانه و اطراف گردن می شود و با خورد کردن چربی های این ناحیه به صورت کاملا فیزیکی از طریق مکش آن ها را بیرون می کشد.

مزایای از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک

در لیپوماتیک غبغب هیچ گونه جای زخم و برشی ایجاد نخواهد شد

در روش از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک بدلیل اینکه چربی های انباشته شده در زیر چانه و اطراف گردن با وارد شدن ضربه تخریب می شوند و از ان ناحیه خارج می شوند نسبت به روش های دیگر اسیب کمتری به پوست وارد می شود

مدت زمان جراحی لیپوماتیک غبغب کوتاه است و در نتیجه بیمار درد کمتری را متحمل می شود

نتیجه از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک پس از چند روز به خوبی مشاهده می شود و ماندگاری این روش بسیار طولانی مدت می باشد

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =

Call Now Button