لیزر لیپولیز

یکی از جدیدترین روشها لیپولیز به کمک لیزر می باشد. لیزر لیپولیز، یک روش با حداقل تهاجم برای از بین بردن دائمی چربی ها همراه با کشیدن پوست در ناحیه درمان می باشد.

لیپولیز به دو روش انجام می شود:

1- مزوتراپی: به کمک تزریق مواد داخل بافت چربی

2- اولتراسونیک: به کمک امواج صوتی

3- الکترولیپولیز: به کمک جریان الکتریکی

4- لیزر لیپولیز: به کمک لیزر

این روش یک عمل پیشرفته لیپوساکشن است که به کمک لیزر انجام میگیرد. برای افرادی طراحی شده که می خواهند در ناحیه هایی از بدن، که از بین بردن چربی ها و لاغری در آن نواحی مشکل است به کار برد از جمله این نواحی : چربی پهلو ها، بغل ران ها، شکم، ران ها، دست ها، چانه و باسن است.این روش با کمک ابزارهای نوک تیز و دقیقی انجام می شود که چربی ها با دقت و جزئیات برداشته می شوند.

 

لیزر لیپولیز

در این روش که مشکلات لرزش دست از بین رفته است توسط دستگاه هوشمند انجام می شود و باعث از بین بردن غشاهای سلولهای چربی می شود و آنها را به حالت یک امولسیون در می آورد و سپس توسط یک لوله خارج می شوند.

همچنین در روشهای قدیمی که درپوست یک سوراخ ایجاد می شد ولی در این روش نیاز به ایجاد سوراخ نیست و فقط با لیزر انجام می شود.

از مزایای این روش می توان به افزایش کلاژن پوست و بهبود یافتن جریان خون در غدد لنفاوی و کاهش ورم و از بین رفتن سلولیت اشاره کرد.

کاربرد لیپولیز چیست؟

به طور کلی افراد دچار بافت چربی بیش از حد را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

1- افراد دچار چاقی مفرط که در این دسته افراد دسته افراد باید ابتدا روش های کاهش وزن مثل رژیم ورزش و در نهایت اعمال جراحی معده و روده انجام می شود.

2- افرادی که چاق نیستند، اما دچار تجمع موضعی چربی مثلا در ناحیه ی ران و باسن پهلو و غبغب هستند که این افراد مناسب ترین کاندیدهای لیپولیز هستند.

3-افرادی که دچار افزایش وزن و چاقی خفیف تا متوسط هستند و در حال انجام روش های کاهش وزن هستند، اما بعضی از نواحی بدنشان دچار سایز بزرگتر و غیر متناسبی است که در این حال به همراه روش های کاهش وزن جهت بهبود سرعت دستیابی به تناسب اندام می توان از لیپولیز در این نواحی استفاده کرد.

 

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =

Call Now Button