روش لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک جدید ترین روش است که می تواند تاثیراتی مستقیم بر روی چربی ها داشته باشد و باعث از بین بردن آنها و تخلیه آنها از بدن شود، روش لاغری با لیپوماتیک یک روش فراصوت است که با وارد کردن ارتعاشات بسیار سریع باعث تخریب سلول های چربی شده و چربی ها ی انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را خورد می کند که در نهایت نیز باعث لاغری موضعی می شود .

زمان لازم برای این جراحی بسیار کوتاه است و بعد از جراحی نیز فرد مدت زمان بسیار کمی برای بهبودی نیاز دارد ، این روش بدون بی هوشی بوده و با بی حسی موضعی می توان بهترین نتیجه را از آن دریافت کرد.

 

روش لاغری با لیپوماتیک

مزیت روش لیپوماتیک با سایر روش ها

لیپوماتیک عوارضی در بر ندارد و کاملا ایمن است، این روش هم اکنون با موفقیت بسیاری رو به رو است و باعث می شود تا در طول تنها یک جلسه وزنی نزدیک به 8 کیلو را کاهش دهید و از بدن تخلیه کنید .

در این روش پوست بدن به سرعت لیفت شده و سفت می گردد و از این جهت بسیار مورد رضایت است که لیپوماتیک باعث افتادگی پوست بعد از جراحی نمی شود، این روش یک راه مطمئن برای لاغری است و خطر آمبولی که در سایر روش ها وجود داشت را به همراه ندارد .

 

در واقع لیپوماتیک جایگزینی مناسب برای ساکشن و لیپولیزر محسوب می شود ،نتایج حاصل از لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها کاملا متفاوت بوده و میزان رضایتمندی افراد مناسب برای این جراحی در مقایسه با سایر روش ها بیشتر است .

هدف لیپوماتیک معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است از این رو به آن پیکر تراشی نیز می گویند، امکان تزریق پربی های تخلیه شده در سایر بافت های بدن یکی از مهم ترین و جذاب ترین امکانات این جراحی محسوب می شود ، زیرا فرد می تواند چربی های اضافی ناحیه شکم را به باسن یا سینه ها منتقل کند .

در صورت تمایل از ما مشاوره بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

دکتر کاظم زرگری ، فوق تخصص جراحی زیبایی در کرج انجام اعمال زیبایی همچون : جراح بینی در کرج | عمل بینی استخوانی در کرج | عمل زیبایی بینی گوشتی | جراحی سینه در کرج | عمل زیبایی ابدومینوپلاستی در کرج | جراحی لیپوماتیک در کرج | عمل لیزر لیپولیزر در کرج

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =

Call Now Button