جراحی کوچک کردن پره های بینی

برخی از افراد با مشکل پهن بودن سوراخ های بینی مواجه هستند و این امر موجب شده است که از ظاهر و فرم بینی های خود ناراضی باشند با جراحی کوچک کردن سوراخ و پره های بینی می توان این مشکل را برطرف کرد .

جراحی کوچک کردن پره های بینی

جراحی کوچک کردن پره های بینی

تکنیک های مورد استفاده در این جراحی

برش ویر و برش های جوزف دو تکنیک اصلی برای کوچک کردن سوراخ های بینی هستند ، در برش ویر که جزو رایج ترین روش ها برای کوچک کردن پره های بینی و سوراخ ها بینی می باشد ، از بافت لب سوراخ بینی در نقطه تماس آن با گونه بخش کوچکی برداشته می شود .و بعد از آن سوراخ بینی جمع می شود و در محل ایجاد شکاف متصل می شود و فرم زیبایی در سوراخ های بینی با کوچک کردن پره های بینی ایجاد می شود .

در تکنیک جوزف، برای کوچک کردن پره های بینی بخشی از بافت پایه بینی برداشته می شود، بین ستون بینی و لبه سوراخ بینی را پایه بینی گفته می شود . برای انجام این جراحی در ابتدا از روی پایه بینی لبه هلالی شکل پوست برداشته می شود و شکافی با دقت در ناحیه بالای سوراخ بینی ایجاد می شود و تغییرات لازم توسط جراح ایجاد می شود .

مزایا کوچک کردن سوراخ های بینی

غیر قابل تشخیص بودن برش های ایجاد شده در جراحی و دوران نقاهت کوتاه مدت و بهبود سریع تر

ایجاد تقاران بین سوراخ های بینی و حفظ انحنای سوراخ بینی

توجه نمایید که هدف از انجام این جراحی ایجاد یک ظاهر طبیعی بینی سوراخ های بینی است و متناسب بودن بینی با سایر اجزای دیگر صورت، به هیچ عنوان نباید برای کاهش پهنای بینی بیش از حد سوراخ های بینی را کوچک کرد زیرا ممکن است باعث بروز مشکلات تنفسی شود و بدلیل کوچک بودن سوراخ های بینی فرد نتواند به راحتی نفس بکشد .

هزینه

هزینه کوچک کردن سوراخ های بینی و پره های آن بستگی به حجم جراحی و تکنیک های مورد استفاده در این جراحی دارد . حق الزحمه جراح در هزینه این جراحی بینی تاثیر گذار می باشد، برای کوچک کردن پره های بینی پزشکی را انتخاب نمایید که در این زمینه تجربه و تخصص کافی را داشته باشد .

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری