جراحی بینی شکسته

ممکن است بینی بر اثر سانحه و یا برخورد با جسم سنگین و سختی دچار شکستگی شود . زمین خوردن ،سقوط ، تصادف ، ورزش های رزمی و بسیاری از اتفاقات دیگر می تواند در شکسته شدن بینی تاثیر بگذارد. زمانی که بینی می شکند ، ظاهر فرد دچار تغییرات بسیاری می شود که نیاز به جراحی بینی در او احساس می شود.

البته بهترین زمان برای مراجعه به جراح بینی اولین روزهایی است که بینی دچار شکستگی شده است . هرچه زودتر برای درمان و رفع شکستگی اقدام کنید نتایج درخشان تری دریافت خواهید کرد . در واقع بینی های شکسته در روزهای اول آمادگی بیشتری برای ترمیم دارند.

 

در شکستگی ها هر دو سمت داخل و خارج بینی ورم می کند و ممکن است اطراف چشم فرد دچار کبودی شود.

شکستگی در چه بینی هایی رخ می دهد ؟

شکستن بینی برروی استخوان و غضروف ها تاثر می گذارد. در این حالت ممکن است ایجاد لخته خونی در ناحیه تیغه بینی مشکلات تنفسی برای فرد به همراه داشته باشد توجه داشته باشید که در این شرایط باید فورا به جراح بینی مراجعه نمایید .

جراحی بینی استخوانی

آسیب وارد شده به تیغه ی بینی می تواند مشکلات بسیاری در ظاهر و باطن بینی ایجاد نماید در حقیقت تیغه بینی ترکیبی از استخوان و غضروف است که این تیغه در داخل بینی دو سمت سوراخ های بینی را از یکدیگر جدا می کند.

جراح با رفع شکستگی بینی معایب آن را رفع کرده و مشکلات ظاهری را برطرف می سازد . عواملی که باعث انسداد بینی و راه های تنفسی شده اند در این جراحی از بین می رود و بینی ظاهر زیبا تری نسبت به گذشته خواهد داشت .

نگران شکستگی ها نباشید و برای معاینه و بررسی مشکلات حتما به جراح بینی مراجعه نمایید .

در صورت تمایل می توانید به دکتر زرگری مراجعه کنید .

با تشکر، مدیریت سایت دکتر کاظم زرگری

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =

Call Now Button

Warning: posix_getpwuid() has been disabled for security reasons in /home/drzargar/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 225