تفاوت جراحی بینی به روش باز و روش بسته

جراحی بینی به روش بسته چگونه  صورت می گیرد؟

جراحی بینی به روش باز دارای عوارض جانبی بیشتر از بسته است؟

کدام روش برای جراحی حائز اهمیت است و نتایج بهتری را برای متقاضی به همراه می آورد؟

برای دانستن بهترین روش در جراحی زیبایی بینی بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

یکی از جراحی های زیبایی پلاستیک در ایران که از استقبال بی نظیر مردم علی الخصوص جوانان صورت گرفته است جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی است که این عمل به حدی در کشور ما با موفقیت و رضایت مندی متقاضی صورت می گیرد که باعث شده است که افراد زیادی برای اجرای این عمل به کشور ایران سفر کنند و این عمل را در اینجا انجام دهند.

اما برخی از سوالات و پرسش ها باعث شده است که بیماران مقداری با ابهامات قبل از عمل مواجه شوند. از جمله پرسش های آنان این است که چرا برخی از جراحان پلاستیک از روش جراحی باز و برخی دیگر از روش بسته استفاده می کنند ؟ در واقع خواهان دانستن تفاوت جراحی بینی به روش باز و روش بسته در چیست و آیا خود متقاضی حق انتخاب و گزینش دارد یا خیر؟

باید متذکر شویم که جراحان بینی در گذشته از روش بسته یا CLOSE بیشتر برای عمل استفاده می کردند اما امروزه روش باز یا OPEN مورد استقبال قرار گرفته است.

تفاوت جراحی بینی به روش باز یا روش بسته

جراح بینی زمانی از روش باز استفاده می کند که سپتوم بینی یا تیغه ی بینی در وسط بینی فرد قرار گرفته باشد، بهترین روش می باشد ممکن است که عوارض جانبی و دوره ی نقاهت آن نسبت به روش بسته بیشتر باشد اما امروزه جراحان پلاستیک این روش را با بهترین و مدرن ترین تکنیک انجام می دهند. باید اشاره نماییم که انتخاب هر روش به سلیقه ی بیمار و فرم کلی بینی فرد بستگی دارد، چنانچه نوک بینی افتاده و گوشتی باشد، جراح بینی اغلب از روش بسته برای این پروسه استفاده می کند.

یکی از تفاوت های عمده ای این دو روش در این است که در روش باز برش از روی بینی(ظاهر) داده می شود و ممکن است که برش دیده شود اما به مرور محو خواهد شد. اما در روش بسته هیچ گونه برش در ظاهر بینی داده نمی شود و برش ها از داخل است. مزیت روش باز در این است که جراح دید کامل به ساختارهای داخلی بینی دارد و در نتیجه در روند موفقیت عمل بسیار بستگی دارد و کمتر پیش می آید که عمل با عدم رضایت مندی بیمار همراه باشد. جراح از این روش برای ترمیم و اصلاح بینی های بسیار مشکل دار استفاده می کند.

چکیده مطلب

جراحی بینی به روش باز یا روش بسته بسیار به شکل و اسکلت بینی بستگی دارد در نتیجه بهتر است که فرد در این پروسه داخلت زیادی ننماید و جراحی زیبایی بینی را به پزشک معالج واگذار نماید.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: ۳۲۴۰۱۹۶۹-۰۲۶ 

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
جراحی بینی به روش باز
جراحی بینی به روش بازجراحی بینی یا عمل رینوپلاستی به روش باز چگونه انجام می شود؟ جراحی بینی به روش باز بهتر است یا جراحی بینی به روش بسته؟ کدام روش در ...
READ MORE
جراحی بینی به روش باز
Call Now Button