تزریق چربی

تزریق چربی یک روش بسیار ایمن و کم عارضه می باشد که کاربردهای بسیار زیادی دارد . که در ۳ مرحله برداشت چربی، آماده سازی چربی و تزریق چربی انجام می شود. در مرحله اول بعد از تزریق بی حسی و ضد عفونی کردن ناحیه مورد نظر به کمک کانولا از طریق سوراخ کوچکی که روی پوست ایجاد شده است چربی برداشته می شود و در مرحله بعدی ناخالصی ها از آن جدا می شود و در مرحله آخر پس از ضد عفونی و بی حسی ناحیه ی مورد نظر بصورت دقیق چربی تزریق می شود.

تزریق چربی

تزریق چربی

مزایای تزریق چربی

پس از تزریق چربی به هیچ عنوان احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد زیرا چربی ازبدن خود فرد گرفته می شود و به هیچ عنوان بدن واکنشی به چربی تزریق شده نشان نمی دهد و احتمال پس زدن وجود ندارد .

نسبت به سایر فیلر های قابل جذب مانند ژل و بوتاکس دوام و ماندگاری چربی بسیار بیشتر می باشد به همین علت است که پزشکان برای حجم دهی بیشتر توصیه به تزریق چربی دارند.

یکی از مزایای تزریق چربی عدم جابه جایی و حرکت چربی در زیر پوست می باشد در صورتی که در تزریق ژل امکان جابه جایی بسیارزیاد می باشد.

تزریق چربی در صورت نیاز می تواند هرچند بار که لازم باشد انجام شود زیرا هزینه این تزریق بسیار مقرون به صرفه می باشد و احتمال بروز عارضه ای بعد از این تزریق بسیار اندک می باشد.

تزرق چربی در پشت دست

با افزایش سن علائم پیری در پشت دست مانند بروز لکه های قهوه ای، بیرون زدگی رگ ها بدلیل نازک شدن پوست دست و چین و چروک ایجاد می شود که با تزریق چربی در این ناحیه می توان این علائم را ازبین برد و ظاهر زیبایی را در پشت دست ها ایجاد نمود . بیشتر خانم هایی که بالایی ۴۰ سال سن دارند متقاضیان تزریق چربی در پشت دست هستند زیرا بدلیل افزایش سن چین و چروک در پشت دست آن ها به وفور مشاهده می شود.

تزریق چربی در سینه

تناسب اندام برخی از زنان بدلیل سایز کوچک سینه ها بر هم خورده است که می توان با تزریق چربی در سینه ها و با افزایش حجم موجب زیبایی و تناسب اندام شد. تزریق چربی در سینه ها یکی از روش های حجیم کردن سینه ها می باشد که این روش ماندگاری طولانی مدتی ندارد و پس از گذشت ۶ ماه اثر تزریق چربی از بین می رود . خانم هایی که تمایل دارند بطور دائم سینه های زیبا و بزرگی داشته باشند می توانند از پروتز سینه استفاده نمایند.

تزریق چربی در صورت

چین و چروک های ایجاد شده در اطراف چشم ها، اطراف لب ، گونه ها و پیشانی بدلیل افزایش سن را می توان با تزریق چربی از بین برد . چربی یک حجم دهنده طبیعی می باشد که برای رفع و از بین بردن چین و چروک های صورت امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

 

 

مطالب مرتبط
تزریق چربی در سینه
 تزریق چربی در سینه با تزریق چربی در بافت سینه می توان باعث خوش فرمی و حجیم کردن سینه ها شد اما این روش موقتی است و به مرور زمان چربی ...
READ MORE
تزریق چربی در سینه