بهترین جراح ژنیکوماستی

چرا در برخی از آقایان بزرگ شدن سینه یا ژنیکوماستی رخ می دهد؟

آیا درمان نکردن بزرگی سینه در آقایان عوارض جانبی و یا بیماری را به همراه دارد؟

جراحی زیبایی سینه به چند روش انجام می شود؟

در این مقاله سعی نموده ایم که در مورد ژنیکوماستی و عوارض درمان نکردن و مزایای جراحی آن توضیح مفصل دهیم. به منظور یافتن بهترین جراح ژنیکوماستی بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید. تا در مورد این عارضه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

جراحی زیبایی سینه چیست؟

اصطلاح breast surgery  یا جراحی زیبایی سینه از جمله عمل های ترمیمی است که با انجام آن به برطرف نمودن تمام نواقص و مشکلات می پردازیم. در انجام این جراحی مشکلات زیادی در سینه آقایان یا خانم ها اصلاح خواهد شد.

جراحی زیبایی سینه از جمله جراحی های محبوب بسیار زیادی از افراد به خصوص بانوان واقع شده است به طوری که اغلب خانم ها برای انجام جراحی سینه یا اموپلاستی یا پروتز سینه و حتی جراحی یفت سینه این عمل کم خطر را انجام می دهند. اما باید اشاره نماییم برای کسب نتایج خوب و ایده آل مراجعه به یک جراح پلاستیک از همیت بالایی برخوردار می باشد.

بهترین جراح ژنیکوماستی

اغلب آقایان به علت مصرف برخی از مواد حاوی کراتین و مواد شیمیایی ، تغییرات هورمونی یا عامل ژنتیک  و وراثت باعث ایجاد غدد یا بافت های اضافی در زیر پستان می شوند که برای این که از این عارضه خلاص شوند در پی یک جراح مناسب و بهتر می باشند. به منظور عمل ژنیکوماستی باید به جراحی مراجعه نماید که بتواند این عمل را بدون بازگشت مجدد انجام دهد. جراح خوب ابتدا با وارد کردن برشی در سینه ای آقایان اقدام با ساکشن می کنند، سپس محل برش را بخیه می زنند و بیمار بعد از این عمل مقدار کمی دوره نقاهت را می گذارند و سپس می تواند به امور روزمره ی زندگی و فعالیت های همیشگی بازگردد. به همین دلیل متقاضیان باید در پی جراحی حاذق باشند تا با تخصص و مهارت بالا  اقدام به ایجاد در مذکوره نماید تا به مرور محو شود و نتایج مطلوبی را برای بیمار به همراه داشته باشد. برای این منظور ما در این مقاله دکتر کاظم زرگری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در کرج را معرفی می نماییم که قبل از اقدام به هرگونه جراحی ابتدا مشاوره های لازم را بیمار کامل و جامع توضیح می دهد و سپس اقدام به جراحی می نماید.

چکیده مطلب

اغلب آقایان در صورتی که این بافت های زیر پوست و سینه را برطرف نکنند، باعث تجمع و ایجاد توده و یا غده می شود که ممکن است توده به مرور خوش خیم و یا بدخیم باشد. به همین دلیل توصیه پزشک معالج بر این است که این عارضه را هر چه زودتر برطرف نماید.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: 32401969-026 

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

Call Now Button