بهترین جراح ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست؟ آیا برای انجام عمل ابدومینوپلاستی باید به یک جراح حاذق مراجعه کرد؟ ابدومینوپلاستی بهتر است یا لیفت شکم؟ انتخاب جراح خوب در عمل ابدومینوپلاستی چه اهمیتی دارد؟ عمل ابدومینوپلاستی دارای عوارضی می باشد؟

یکی از جراحی های زیبایی شکم ابدومینوپلاستی یا تامی تاک می باشد که در این پروسه جراح پلاستیک و زیبایی پوست زائد و اضافی شکم را بر می دارد و شکم را مسطح می کند.

شایان ذکر است که بگوییم در حذف چربی های شکم ، ناف از جایگاه اولیه جدا می شود و به پایین کشیده خواهد شد جراح با ایجاد برشی سعی در جایگزینی آن در منطقه ابتدایی می نماید. برای این که جراحی ابدومینوپلاستی از نتایج بالایی برخوردار باشد و متقاضی از میزان رضایت مندی بالایی بهره مند شود، باید به یک جراح با تجربه و ماهر مراجعه نماید.

جراحی ابدومینوپلاستی هیچ گونه عوارض جانبی را برای افراد به همراه ندارد و بهترین کاندیدای آن افرادی اند که اخیر دچار نوسانات و کاهش وزن شدید شده اند. اما افرادی که بعدها خواهان بارداری اند بهتر است که این پروسه را انجام ندهند، زیرا بافت های داخلی هنوز انسجام خود را به دست نیاورده است.

جراح پلاستیک با بی حس کردن شکم یا بیهوش نمودن بیمار(بنابه نظر متقاضی) ابتدا برشی افقی در سطح شکم یعنی بین ناف و نزدیک ناحیه تناسلی ایجاد می نماید. بعد از آن جراح بافت ها و چربی های زائد را بر می دارد و برای بستن برش اقدام به بخیه زدن می نماید.

ابدومینوپلاستی  یا جراحی زیبایی شکم را اغلب بانوان به خصوص خانم های جوان انجام می دهند. یکی از دغدغه های فکری متقاضیان در این می باشد که آیا جای برش بعدها قابل رویت می باشد که باید در اینجا متذکر شویم در صورتی که به جراحی حاذق و باتجربه مراجعه شود هیچ گونه آثاری از عمل به همراه نخواهد ماند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

امروزه جراحان برای انجام  این پروسه بی خطر از بهترین روش ها و تکنیک ها استفاده می کنند تا جای هیچ گونه نگرانی برای بیمار در پی نداشته باشد.

متذکر می شویم که این جراحی را آقایانی که دارای شکم بزرگی هستند نیز می توانند انجام دهند در صورتی که از هیچ گونه بیماری خاصی برخوردار نباشند و فشار خون متعادلی راشته باشند.

متقاضی باید از تمام دستورالعمل های جراح پیروی کند زیرا عدم اجرای آن ممکن است دچار عوارضی شود که مهم ترین آن را می توان در تورم و درد اشاره نمود. به همین دلیل است که گفته می شود که بعد از عمل ابدومینوپلاستی در صورت ایجاد هرگونه علائم غیر طبیعی فورا جراح خود را مطلع کنند.

چکیده مطلب

عمل ابدومینوپلاستی را اغلب سرپایی انجام می دهند، برای بهبود روند کار بهتر است که متقاضی با یک همراه مراجعه کند و از تمام توصیه های جراح تبعیت نماید تا هیچ گونه عوارضی را برای بیمار به همراه نداشته باشد.

به منظور دستیابی به دیگر خدمات دکتر کاظم زرگری جراح بینی حاذق  و با تجربه در کرج بهتر است با مطب ایشان تماس حاصل نمایید . تلفن تماس: ۳۲۴۰۱۹۶۹-۰۲۶ 

برخی از خدمات دکتر زرگری:

راه های ارتباطی دکتر زرگری جراح بینی در کرج

تلگرام دکتر زرگری: doctorzargari

اینستاگرام دکتر زرگری: doctor_zargari

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۱۹۶۹ – ۰۲۶۳۲۲۱۶۳۹۸

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر زرگری

مطالب مرتبط
مراقبت های لازم بعد از جراحی ابدومینوپلاستی
مراقبت های لازم بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در جراحی ابدومینوپلاستی چربی و پوست اضافه زیر شکم برش داده می شود و سپس از محلی بالاتر از شکم به زیر شکم پیوند ...
READ MORE
جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی
جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی شکم یکی از جراحی هایی است که اغلب افراد بخصوص خانم ها اقدام به انجام آن می کنند. برای انجام جراحی شکم راه های بسیاری ...
READ MORE
مزایای ابدومینوپلاستی
مزایای ابدومینوپلاستی اخیرا عمل جراحی زیبایی در بین افراد از استقبال زیادی برخوردار شده است به طوری که از بین هر دو نفر یک نفر یک عمل جراحی یا زیبایی را ...
READ MORE
شرایط لازم برای جراحی ابدومینوپلاستی
شرایط لازم برای جراحی ابدومینوپلاستی ابدو مینو پلاستی برای افرادی مناسب است که شکم آن ها به دلیل مختلف دچار افتادگی و شل شدگی شده است و در نتیجه پوست آن ...
READ MORE
قیمت ابدومینوپلاستی
قیمت ابدومینوپلاستی ابدومینوپلاستی چیست؟ آیا افراد خاصی این عمل را انجام می دهند یا همه می توانند این عمل را انجام دهند؟ علت انجام ابدومینوپلاستی چیست؟ هزینه و قیمت این عمل ...
READ MORE
مراقبت های لازم بعد از جراحی ابدومینوپلاستی
جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی
مزایای ابدومینوپلاستی
شرایط لازم برای جراحی ابدومینوپلاستی
قیمت ابدومینوپلاستی